Як дивитися HBO GO в Голландії за допомогою 2 різних методів

Хочете наздогнати останні фільми та шоу про HBO-блокбастер? Тоді вам слід використовувати HBO GO. Проблема полягає в тому, що якщо ви живете за межами США, ви взагалі не зможете отримати доступ до HBO GO. Однак є способи обійти це. Читайте далі, щоб дізнатися, як розблокувати HBO GO в Голландії за допомогою двох різних методів.

Як дивитися HBO GO в Голландії за допомогою 2 різних методів

Як дивитися HBO GO в Голландії за допомогою 2 різних методів

Як дивитися HBO GO в Голландії з VPN

Якщо ви спробували отримати доступ до HBO GO за межами США, ви дізнаєтесь, що у вас є кілька серйозних геоблоків, з якими можна вирішити. Правда полягає в тому, що як HBO, так і HBO GO мають лише послуги США. Спроба отримати доступ до HBO GO за межами США призведе до такої геопомилки:

HBO GO Гео-помилка за межами США

HBO GO Гео-помилка за межами США

Однак ви можете легко обійти ці блоки без того, щоб летіти до Штатів. Все, що вам потрібно, це VPN.

Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN зашифрує всі ваші дані та перенаправить ваш трафік через власні захищені сервери. Коли ваш трафік перенаправляється, ваша загальнодоступна IP-адреса автоматично змінюється відповідно до місця розташування VPN-сервера, до якого ви підключені. Отже, вибравши VPN-сервери, які знаходяться в регіоні, де згадані геоблоки не існують, ви можете підробити ваш загальнодоступний IP-адресу та отримати доступ до заблокованого каналу.

Іншими словами, все, що вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до HBO GO в Голландії – це підключення до американського VPN-сервера. Ось як ви можете робити це;

  1. Підпишіться на надійного і надійного постачальника VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN, який відповідає вашому потоковому пристрою. Ви знайдете готові до встановлення програми для Windows, MacOS, Android, і iOS пристрої з більшістю високопоставлених постачальників VPN.
  3. Увійдіть до свого облікового запису та виберіть американський сервер, до якого потрібно підключитися.
  4. Зачекайте, коли з’єднання встановиться. Як тільки це станеться, ви будете готові до свого американського IP! Ви можете використовувати цей веб-сайт, щоб перевірити, чи дійсно ваша IP-адреса змінена чи ні.
  5. Перейдіть на HBO GO і насолоджуйтесь своїм вмістом аж до Голландії!

HBO GO Unblocked за кордоном

HBO GO Unblocked за кордоном

Найкращий VPN для HBO GO

Наш експерт з VPN, Чарльз, написав детальний огляд найкращих VPN, які ви повинні використовувати для розблокування HBO GO. Його найкращий вибір перейшов до ExpressVPN.

ExpressVPN пропонує 2000 серверів у 94+ країнах, включаючи США. Вони також мають 5-зіркову службу підтримки клієнтів, безкоштовну функцію Smart DNS та чудову політику повернення коштів “Без запитань” на 30 днів, яку ви можете використовувати для тестування їхніх послуг..

Якщо ви виявите, що ExpressVPN не є постачальником для вас, ви можете скористатися будь-яким із цих постачальників найвищого рівня. Усі вони мають діючу політику повернення коштів, від якої ви можете скористатися, перш ніж вирішити взяти на себе послугу:

Як дивитися HBO GO в Голландії зі смарт-DNS-проксі

Деяких користувачів може не зацікавити додаткові переваги для безпеки, які може запропонувати VPN. Однак якщо ви все-таки хочете отримати доступ до HBO GO в Голландії, замість цього ви можете використовувати Smart DNS-проксі. Перш ніж перейти до цього методу, мені потрібно зазначити кілька речей:

  • Розумні DNS-проксі, як і VPN, є послуги, на які можна підписатися які пропонують список розблокованих каналів. Кожна служба відрізняється і матиме різний список каналів, тому переконайтеся, що HBO GO включений у вашу підписку на Smart DNS.
  • Вам потрібно буде налаштування Smart DNS-проксі на своєму пристрої. Це вимагатиме певної технічної економії від вашого імені. Ти не хвилюйся. Більшість служб Smart DNS матимуть ґрунтовні посібники з налаштування, щоб допомогти новим користувачам у їх конфігурації.
  • Smart DNS-проксі не перенаправить увесь ваш трафік. Це означає, що це не сповільнить ваше з’єднання, але це також не підробить вашу IP-адресу.
  • За допомогою Smart DNS можна перейти від перегляду американського каналу до каналу у Великобританії (наприклад) без необхідності зміни серверів.

Тепер, коли ми охопили ці моменти, ось наша пропозиція щодо послуги Smart DNS, яку слід розглянути, підписавшись на: Unlocator.

Ви можете використовувати Unlocator для перегляду HBO GO в Голландії чи будь-якій іншій країні, а також цілого списку популярних потокових каналів. Ви також отримаєте доступ до набору простих для розуміння посібників із налаштування та навчальних посібників, які допоможуть вам пройти процес встановлення. Окрім цього, ви також отримаєте 7-денний безкоштовний пробний період та 14-денну політику повернення коштів, так що ви можете перевірити послугу, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Доступ до HBO GO в Голландії – фінальні думки

Ось у вас це є, панове! Ось так можна розблокувати HBO GO в Голландії за допомогою VPN або Smart DNS-проксі. Пам’ятайте, що, ні VPN, ні Smart DNS-проксі не знімуть необхідність плати за підписку з самого потокового каналу. Якщо вам доведеться підписатися на HBO GO, жоден метод не позбавить вас цього.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me