Як дивитися HBO Go у Новій Зеландії

Мешканцям Нової Зеландії не пощастило переглядати фільми та серіали HBO Go з того місця, де вони є. Але вони можуть сприйняти щасливе ставлення, коли підписалися на технологію VPN. Це тому, що VPN може допомогти користувачам розблокувати HBO Go у Новій Зеландії за лічені секунди. Дізнайтеся, як в наступній статті.

Як дивитися HBO Go у Новій Зеландії

Як дивитися HBO Go у Новій Зеландії

Як дивитися HBO в Новій Зеландії за допомогою VPN

Онлайн-трансляція стала найпопулярнішим засобом для глядачів, які хочуть дивитись улюблений контент у прямому ефірі та за запитом. Hulu, Netflix та HBO Go полегшили життя глядачів з точки зору зручного часу перегляду телевізора. Проблема, однак, полягає в гео обмеженнях цих потокових служб, які унеможливлюють доступ міжнародних глядачів до них з-за кордону. Тим не менш, існує вирішення цих обмежень, і це стосується VPN. Далі йде геопомилка, яку ви отримуєте при спробі доступу до HBO Go за межами США.

HBO GO Гео-помилка за межами США

HBO GO Гео-помилка за межами США

Багато країн, як правило, блокують доступ до популярних сайтів через проблеми авторського права та ліцензування. Веб-сайт, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, як-от HBO Go, може знати, звідки ви з’єднуєтесь, виявивши своє місцезнаходження IP-адреси. Якщо вам здається, що ви підключаєтесь до Інтернету за межами США, HBO Go негайно позбавить ваш доступ до його вмісту. Що вам потрібно зробити, це хитрість HBO Перейти до того, що ви перебуваєте в США, щоб ви могли отримати доступ до HBO Go та користуватися його послугами. VPN – це ваш шлях вперед до передачі потоку HBO Go у країні, де ви перебуваєте.

Дивіться HBO Go у Новій Зеландії за допомогою VPN – кроки

За допомогою надійної та надійної VPN географічні обмеження можна подолати та обійти. VPN дозволяє вибрати місце вашого сервера, яке надає вам доступ до всесвітньої мережі Інтернет без геоблоків та обмежень. Віртуальна приватна мережа – це безпечний спосіб передачі інтернет-трафіку через інший комп’ютер в Інтернеті. Весь ваш інтернет-трафік і дані шифруються по ходу. Це відбувається відразу після підключення до одного з наявних VPN-серверів. Потім він створює цифровий тунель, через який ваш пристрій має доступ до Інтернету. Здається, ви користуєтесь Інтернетом із країни, відмінної від вашої, переглянувши IP-адресу, яку ви отримали. Вам потрібно виконати кілька простих кроків, щоб розблокувати HBO Go у Новій Зеландії. Ось як це зробити:

  1. Перш за все, підпишіться на гідного постачальника послуг VPN, бажано ExpressVPN.
  2. Потім завантажте та встановіть програму ExpressVPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  3. Запустіть додаток VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Підключіться до американського VPN-сервера, який надасть вам Американська IP-адреса.
  5. Нарешті, завітайте на веб-сайт або заявку HBO Go, перебуваючи в Новій Зеландії.
  6. Насолоджуйтесь потоковою трансляцією всього вмісту HBO Go у Новій Зеландії.

Розблоковано HBO GO у Новій Зеландії

Розблоковано HBO GO у Новій Зеландії

Читати найкращий VPN для Нової Зеландії щоб знати, яку VPN ви повинні використовувати для розблокування HBO. Перейдіть туди. Тепер, якщо ви не хочете читати статтю про товари, пропонуємо вам скористатися ExpressVPN. Цей високонадійний, надійний та добре функціонуючий постачальник послуг VPN може безперешкодно розблокувати контент за кордоном. Перегляньте інших постачальників послуг VPN, доступних на ринку, в таблиці нижче.

Як дивитися HBO в Новій Зеландії за допомогою смарт-DNS

У вас є два варіанти, щоб розблокувати HBO Go у Новій Зеландії. Один з цих параметрів – це VPN, а інший – проксі-сервер Smart DNS. Smart DNS-проксі – це інструмент, який допоможе вам розблокувати та отримати доступ до HBO Go у Новій Зеландії, але це не найбезпечніший варіант. Цей провайдер не шифрує дані користувачів, що пояснює, чому процес розблокування настільки швидкий. Ані ваше підключення до Інтернету, ані IP-адреса не впливають на це з’єднання. Переспрямовуються лише ваші дані, які визначають ваше геолокаційне місце, через призначений на ваш вибір сервер. Ось як ви використовуєте Smart DNS для розблокування HBO Go у Новій Зеландії.

  1. По-перше, вам потрібно зареєструватися за допомогою проксі-сервера Smart DNS, який підтримує розблокування HBO Go.
  2. Потім потрібно встановити адреси DNS-сервера Unlocator на потоковому пристрої. Ви також можете налаштувати Unlocator DNS на маршрутизаторі.
  3. Доступ до HBO Go у програмі чи веб-сайті.
  4. Нарешті, насолоджуйтесь трансляцією всіх шоу та фільмів на HBO Go у Новій Зеландії.

З Розмикач як ваш Smart DNS, ви можете розблокувати та отримати доступ до понад 200 каналів та отримати доступ до всього з будь-якого місця, включаючи HBO Go.

HBO Go у Новій Зеландії – заключні слова

Справжня удача у світі полягає в тому, що ти зможеш подолати попередні блоки, обмеження чи обмеження незалежно від того, наскільки вони суворі та незалежно від того, де ти знаходишся. За допомогою цих двох пристроїв, VPN та Smart DNS, ви гарантуєте доступ до всього вмісту, який пропонує HBO Go у Новій Зеландії. Щасливі потокові хлопці.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me