Як дивитися HBO Go у Бразилії

Ви не просто будете сидіти там і ігноруєте той факт, що можете щось зробити Геоблокування HBO Go у Бразилії. Що робити, якщо ви не можете отримати прямий доступ до HBO Go за межами США? Є способи змінити це.

Після деяких досліджень я з’ясував, що маю два інструменти для розблокування що може зняти обмеження на HBO Go: VPN і проксі-сервер Smart DNS. При використанні, HBO Go стає доступним у Бразилії. Читайте далі, щоб дізнатися, як.

Як дивитися HBO Go у Бразилії

Як дивитися HBO Go у Бразилії

Як спостерігати за тим, як HBO йде в Бразилії за допомогою VPN

Як було сказано вище, HBO Go недоступний за кордоном. Це означає, що послугу можуть передавати лише американці. На щастя, VPN може вирішити це питання. Потокове передавання HBO Go у Бразилії можливе за допомогою впровадження VPN. Віртуальна приватна мережа – це безпечний метод що гарантує пересилання вашого трафіку в Інтернеті на інший комп’ютер через Інтернет, шифруючи все в процесі. VPN створює тунель настільки безпечний, що ви можете потрапити в нього отримати безпечний доступ до Інтернету.


HBO GO Гео-помилка за межами США

VPN встановлює це безпечне з’єднання між вашим пристроєм та іншою мережею. Хоча він перенаправляє ваш трафік через один із його серверів, на безпеку та конфіденційність це не впливає. Натомість тунель, через який проходять ваші дані, знаходиться там, де користувачі отримувати протоколи шифрування.

Після того, як VPN передає ваші дані через сервер, ви переходите до отримати доступ до всього вмісту в тій країні. У цьому випадку ми говоримо про перегляд ВПО в Бразилії. Ось що вам потрібно зробити:

 1. Перейдіть на підписку ExpressVPN.
 2. Встановіть та налаштуйте програму VPN на вашому пристрої ПК, Mac, Android, iOS.
 3. Тепер, відкрийте додаток VPN, тоді увійти.
 4. Перегляньте список серверів, до яких можна підключитися.
 5. Підключення до сервера США з’являтися як місцевий житель США.
 6. Нарешті, отримати американську IP-адресу. І завітайте на веб-сайт HBO Go.
 7. Відтворюйте всі шоу, серіали та фільми HBO Go у Бразилії. 

HBO GO Unblocked за кордоном

Для найпростішого обходу досвіду, краще підпишіться на ExpressVPN. Це один із найсильніший і найшвидший в галузі. Компанія пропонує найвищі послуги, швидкісні швидкості, корисна цілодобова підтримка клієнтів та 30-денна політика повернення коштів. За допомогою таблиці, представленої нижче, ви можете вибрати VPN, який вам подобається.

RankVPN ProviderLink
званняvpn-провайдер
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Необмежена смуга пропускання
 • Програми для всіх ваших пристроїв
 • 24/7 Live Support

Відвідайте ExpressVPN

званняvpn-провайдерВідвідайте BulletVPN

званняvpn-провайдерВідвідайте NordVPN

4vpn-провайдерВідвідайте Surfshark

Потік HBO Go в Бразилії – розумний метод DNS

Всі ми знаємо, що HBO Go – це американський канал, який обмежений американською телеглядачею. Але гарна новина – ви все ще можете дивитись її в Бразилії за допомогою Smart DNS. Цей спосіб – це ще один спосіб розблокувати та отримати доступ до HBO Go у Бразилії. Майте на увазі, хоча; це не найбезпечніший варіант.

Розумний DNS не обробляє дані користувачів шифруваннями, і саме тому обхід процесу швидкий. Ваша IP-адреса також не змінюється за допомогою Smart DNS. Вам дозволено розблокуйте потрібний вам вміст незважаючи на ваше місцезнаходження. Однак те, що ви можете розблокувати, залежить від Smart DNS, який ви використовуєте. Ви можете отримати HBO Go у Бразилії, якщо дотримуватися наступних вказівок:

 1. Інвестуйте у надійний проксі-сервер Smart DNS сервіс, який може розблокувати HBO Go.
 2. Налаштування адрес DNS-сервера Unlocator на потоковому пристрої.
 3. Перейдіть на веб-сайт або заявку HBO.
 4. Дивіться всі найкращі шоу на HBO Go.

Майте на увазі, що ви можете налаштувати Unlocator DNS на маршрутизаторі. Більше 200 каналів можуть бути вашими з подібним постачальником DNS Розмикач. За допомогою Unlocator ви можете отримати доступ до всього, включаючи HBO Go. Ви краще скористайтеся 7-денною безкоштовною пробною версією, щоб точно знати, чи хочете ви підписатися.

 HBO Go у Бразилії – загортання

Перегляд HBO Go у Бразилії не є неможливим завданням із наявністю проксі-сервера VPN та Smart DNS. Ці два методи можуть надати вам доступ до всього потрібного вмісту. Вперед і потік HBO Go у Бразилії без будь-яких обмежень, коли ви навчитеся користуватися цими двома пристроями. Після того, як ви вирішите вирішити, який метод обрати, залиште коментар нижче.

Схожі повідомлення

 • Як дивитися HBO GO в Індії

  Як дивитися HBO GO в Індії

  Немає коментарів | 19 листопада 2018 року

 • Netflix vs HBO Now - порівняйте ціни, вміст, пристрої та охоплення

  Netflix vs HBO Now – найкращий сервіс потокової передачі

  Немає коментарів | 4 квітня 2015 року

 • Як дивитися HBO Max Anywhere

  Як дивитися HBO Max в будь-якій точці світу

  Немає коментарів | 26 лютого 2020 року

 • Як дивитися HBO GO в Іспанії

  Як дивитися HBO GO у Німеччині

  1 коментар | 29 жовтня 2018 року

Про автора

Разан К

Разан – захоплений блогер із питань безпеки в Інтернеті та захисник конфіденційності в Інтернеті. Її статті в основному обертаються навколо того, як VPN стали необхідністю в сучасному цифровому світі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me