Як дивитися HBO Go у Бельгії

Я не думаю, що там є гострий онлайн-стример без Підписка на HBO Go. Як інакше вони б дивилися Гра престолів та сопрано? В іншому випадку вони не вважатимуться передплаченими абонентами HBO Go. Рівень відданості розширює кордони США. Наскільки далеко ви підете, щоб подивитися улюблений вибір вмісту HBO Go?


HBO Go недоступний у Бельгії через гео-обмеження, і хоча є багато місцевих сайтів, які варто дивитися, ви, здається, не струсите HBO з голови. З цієї причини вам потрібно буде підписатися або VPN, і Smart DNS. Читайте далі, якщо ви не знаєте, як користуватися цими двома інструментами.

Як дивитися HBO Go у Бельгії

Як дивитися HBO Go у Бельгії

HBO Go у Бельгії

На жаль, це зовсім не так. HBO Go обмежений географічним вмістом лише для американських глядачів. Іншими словами, доступний для тих, хто проживає в США з американською IP-адресою. У Бельгії навіть громадяни США мають бельгійську IP-адресу, це означає, що якщо у них дійсна підписка, вона не працюватиме так само.

Якщо ви спробуєте передати HBO Go в Бельгію, ви отримаєте цю гео-помилку. «Не в зоні обслуговування. HBO Go підтримується лише у США та на певних територіях. “

Помилка HBO GO не в області обслуговування

Щоб обійти це регіональне обмеження, ви повинні використовувати VPN, віртуальну приватну мережу. Крім цього, ви не побачите, що може запропонувати цей потоковий гігант.

Дивіться, як HBO їде в Бельгію із VPN

Все, що вам потрібно, щоб обійти його – це VPN. Якщо у вас є дійсна передплата на телевізійний кабель, ви зможете переглядати все, що завгодно, після того, як ви зробите це з цим. VPN є онлайн-інструмент, який надсилає та перенаправляє ваші дані або здійснювати трафік через один із багатьох його серверів у вибраній країні. Поки дані проходять через цей сервер, вам здасться, що ви перебуваєте в країні, де в регіоні є дійсна IP-адреса.

Наприклад, якщо ви проживаєте в Бельгії та хочете отримати HBO Go, вам доведеться встановити з’єднання з американським сервером. Сюди, ви отримаєте IP-адресу США і миттєвий доступ до HBO GoВмісту в Бельгії. Побачити? Дуже просто, виконайте кроки нижче та розблокувати HBO Go у Бельгії.

 1. Виберіть постачальника послуг VPN і підписатися на нього. Підказка: ExpressVPN найкращий сервер там.
 2. Ти мусиш встановити додаток VPN на пристроях, з якими сумісний VPN.
 3. Як тільки програма встановлена, запустити його, і пройти процес підписання.
 4. Тепер, шукайте сервер США. Якщо ви не можете його знайти, введіть “США” на панелі пошуку.
 5. Через кілька моментів ви переконаєтесь у цьому зв’язок відбувся.
 6. Запустіть HBO Go і передайте найкраще вміст преміум-класу в Бельгії.

Найкращий VPN для HBO в Бельгії

ExpressVPN цінує безпеку в Інтернеті, як ніхто з інших VPN. Він схильний до конфіденційності користувачів, використовуючи найскладніші військові шифрування і залишатися вірним політика нульових журналів. Крім детальної уваги до безпеки та конфіденційності користувачів, ExpressVPN можливості розблокування не мають собі рівних.

Не лише VPN можуть розблокувати основні потокові сервіси, такі як HBO Go. Однак це не означає, що там немає хороших VPN, які можуть допомогти вам розблокувати бізнес. Ось таблиця, в якій виділено найкращі VPN для HBO Go. Перевірте їх.

Розблокуйте HBO Перейдіть у Бельгію за допомогою Smart DNS-проксі – альтернативи VPN

Smart DNS-проксі дає ті самі результати, що і VPN, але з іншим підходом. Він обходить геоблоки, але на відміну від VPN, він не змінює вашу IP-адресу. Він просто змінює частини URL-адрес, які розкривають ваше географічне місцезнаходження. Як результат, ви зможете потік HBO Go у Бельгію не втрачаючи переваг доступу до місцевих каналів.

З іншого боку, вас легко відслідковує той, хто пильнує вашу діяльність, тому що ваші дані не шифруються. Однак якщо вам не байдужі речі щодо безпеки, це хороший варіант для вас, оскільки ви будете працювати на повній швидкості. Ось що потрібно зробити, щоб налаштувати Smart DNS:

 1. Зареєструйтесь за допомогою сервісу Smart DNS це може розблокувати HBO Go. Я дуже пропоную Розмикач.
 2. Введіть адреси DNS-сервера Unlocator на пристрої, який ви використовуєте. Скористайтеся посібниками, розміщеними на їх веб-сайті; їх легко прослідкувати.
 3. Перейдіть на веб-сайт HBO Go або запустити свій окремий додаток.
 4. Тепер, увійдіть в обліковий запис, який ви створили.
 5. Передайте одне із шоу перелічено нижче в будь-якому місці по всьому світу.

Найкращий смарт-DNS-проксі для HBO Go

Розмикач на сьогоднішній день кращий сервіс Smart DNS на ринку. Це рішення для передачі HBO Go там, де вона недоступна. Компанія 7-денна безкоштовна пробна версія період дає вам можливість бити географічні обмеження протягом тижня. Потім ви вирішуєте, чи хочете ви чи ні. Візьміть його на тест-драйв, а потім визначте, привернули вони вашу увагу чи ні.

Що на HBO Go

Коли у вас є підписка на кабель і VPN, ви можете скористатися широкою бібліотекою вмісту. Ось мої головні вибори:

 • Westworld
 • Гра престолів
 • Провід
 • Справжній детектив
 • Великі маленькі брехні
 • Сопрано

Сумісні пристрої HBO Go

HBO GO доступний на наступних пристроях. Дивіться найкращий оригінальний матеріал HBO на наступних платформах:

 • iPhone / iPad
 • Amazon Fire TV
 • Apple TV
 • Таблетки Amazon Fire
 • Телефони Android
 • Android TV
 • Комп’ютери (веб-браузер)
 • Chromecast
 • PlayStation 4
 • Року
 • Smart TV телевізорів Samsung
 • Xbox One

Як дивитися HBO Go у Бельгії

Після довгого успіху та домінування, HBO нарешті випустив свій інтернет-сервіс потокового передачі HBO Go у 2010 році. HBO Go складається з понад 1000 годин вмісту, доступного для вашого задоволення. На жаль для людей, які проживають у Бельгії, канал не доступний в країні без допомоги, яка називається VPN.

Продовжувати, отримати надійного постачальника VPN і насолоджуйтесь HBO Go у Бельгії в будь-який час і скажіть, який саме ви використовували в коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me