Fransa’da HBO Go Nasıl İzlenir

İstediğiniz herhangi bir kanal veya hizmet hakkında akış gerçekleştirebilirsiniz ve bunun nedeni coğrafi kısıtlamaların mevcut olmaması değildir. Bunun nedeni, VPN’ler ve Akıllı DNS proxy’leri sana yardım eden bu coğrafi kısıtlamaları atlayın. Yani, anında eğlenmek ister misiniz? en iyi HBO’ya sınırsız erişim Fransa geziniz sırasında gösteriler, filmler, komedi, spor ve belgeseller? Ardından, bunu nasıl başarabileceğinizi öğrenmek için kaydırmaya devam edin.

Fransa'da HBO Go Nasıl İzlenir

Fransa’da HBO Go Nasıl İzlenir

VPN Kullanarak Fransa’da HBO Go Nasıl İzlenir

Fransa’daki bir Amerikalı göçmen olarak, konaklamanız sırasında popüler akış hizmeti HBO Go’ya erişmeye çalışabilirsiniz. Ne yazık ki, alacağınız tek şey “Hizmet alanında değil. HBO Go yalnızca ABD ve belirli ABD bölgelerinde desteklenir. ” Bu iletiden kaçınmak için bir VPN aboneliği gerekir.

HBO Go hata mesajı

HBO Go hata mesajı

Bir VPN yalnızca size erişilemeyen içeriğe erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi güvenlik ve en üst düzeyde gizlilik sağlar. Bu süre güvenli tünel trafiğinizi yeniden yönlendirir ve coğrafi konumunu değiştirir, veriler geçer bir şifreleme süreci. Burası sizin veri güvenlik katmanları alır, üçüncü tarafların araya giremediği Bu tünelden, kullanıcı internete erişir. Ancak, kullanıcı fiziksel olarak bulunduğu yerden bağlanıyormuş gibi görünmeyecektir. Bunun yerine, bu kullanıcı sunucunun coğrafi konumu bağlandı.

Kazanmak Bu sunucunun IP adresi bağlandığınız sunucunun bulunduğu yere göre içeriğe erişme avantajı sağlar. Sonuç olarak, web siteleri, hizmetler ve kanallar, bulundukları yerde olduğunuza inanacaktır. Bu demektir ki Fransa’daki tüm favori HBO şovlarına erişim kazanın:

 1. Gerek ExpressVPN gibi bir VPN aboneliğiniz varsa.
 2. Yapmanız gereken ikinci şey VPN uygulamasını indirip yükleyin uyumlu cihazınızda.
 3. VPN uygulamasını açın akış cihazınızda.
 4. VPN hesabıyla oturum açın yaptın.
 5. Bir Amerikan IP adresi alın tarafından ABD sunucusuna bağlanma.
 6. Şimdi devam et ve HBO Go’nun web sitesini kontrol edin veya bağımsız bir uygulama.
 7. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın HBO’nun Fransa’daki muhteşem içeriklerini izliyor.
  Paano Panoorin ang HBO Go sa Belgium

HBO GO Yurtdışında Engelsiz

HBO GO Yurtdışında Engelsiz

ExpressVPN bir VPN’in neyi temsil ettiğini gösteren iyi bir gösterimdir. Bu abonelik sayesinde kazandım ücretsiz, güvenli ve özel bir internete erişim. Bu sağlayıcı hayal kırıklığına uğratmadı hız veya performansla ilgili herhangi bir şekilde.

Ekstra rahatlık için, bu şirket 7/24 güler yüzlü müşteri hizmetleri ve tarafından 30 günlük para iade garantisi politikası. Diğer servis sağlayıcıları için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz. engellemeyi kaldır HBO Go in France ExpressVPN uygun seçimi bulamadıysanız.

Akıllı DNS Kullanarak Fransa’da HBO Go Nasıl İzlenir

Dolayısıyla, VPN veya Akıllı DNS kullanana kadar Fransa’da HBO Go almak bir seçenek değildir. Her iki araç da size yardımcı olacaktır Fransa’da HBO Go alın, ama biri diğerinden çok daha hızlı. Bir VPN’nin yaptıklarından farklı olarak, bu Akıllı DNS cihazı tüm kullanıcıların verilerini şifrelemez. Bunun yerine, yalnızca kullanıcıların coğrafi konumlarını tanımlayan trafiği belirlenen sunucularından biri aracılığıyla gönderir. Sonuç olarak, kullanıcılar aradıkları içeriğe erişme – istedikleri ülkede. Fransa’da Akıllı DNS kullanarak HBO Go’nun engellemesini kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Akıllı DNS proxy hizmetine abone olma HBO Go engellemesini kaldırabilir.
 2. Şimdi takip eden Akıllı DNS’yi yapılandırma kullandığınız cihazda.
 3. Şimdi, Konum Belirleyicinin DNS sunucusunu ayarlama adresleri seçin ve yönlendiricinizdeki Unlocator DNS’yi yapılandırın.
 4. HBO Go’nun web sitesine erişin veya tek başına uygulamasını ve oturum aç.
 5. Tüm içeriği oynat HBO Go sunmak zorunda.

En uygun Akıllı DNS proxy’si kazanmanıza yardımcı olur 200’den fazla kanala erişim. Ve buna dayanarak, Unlocator. Bu sağlayıcı size yardımcı olacaktır Fransa’da HBO Go alın, ve kullanabilirsiniz VPN tarafından sunulan 7 günlük ücretsiz deneme sürümü. 

Fransa’da HBO Go izleyin

Ne kadar denerseniz deneyin, VPN veya Akıllı DNS olmadan, Fransa’da HBO Go’ya erişim neredeyse imkansız. Güvenlik sizin büyük bir endişeniz varsa, bir VPN ile devam edin. Ancak, gizlilik aklınızdaki son şeyse, Akıllı DNS proxy’si size iyi hizmet eder.

  Cách xem HBO Bây giờ ở UAE

Hangi sağlayıcıyı seçerdiniz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me