Belçika’da HBO Go Nasıl İzlenir

Ben orada olmadan güçlü bir çevrimiçi flama olduğunu sanmıyorum HBO Go aboneliği. Game of Thrones ve Sopranos’u başka nasıl izlerlerdi? Aksi takdirde, özel HBO Go aboneleri olarak değerlendirilmezler. Özveri düzeyi ABD sınırlarını genişletiyor. Favori HBO Go içeriği seçiminizi ne kadar izleyeceksiniz??

Belçika’da coğrafi kısıtlamalar nedeniyle HBO Go kullanılamıyor, ve izlenecek çok sayıda yerel site varken HBO’yu kafanızdan sallayamazsınız. Bu nedenle, abone olmanız gerekir VPN ve Akıllı DNS. Bu iki aracı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız okumaya devam edin.

Belçika'da HBO Go Nasıl İzlenir

Belçika’da HBO Go Nasıl İzlenir

Belçika’da HBO Go

Ne yazık ki, durum böyle değil. HBO Go yalnızca ABD görüntülemesiyle coğrafi olarak sınırlandırılmıştır. Başka bir deyişle, ABD’de ikamet edenler için uygun Amerikan IP adresi ile. Belçika’da, ABD vatandaşlarının bile bir Belçika IP adresi vardır, yani geçerli bir abonelikleri varsa, aynı şekilde çalışmaz.

Belçika’da HBO Go’yu yayınlamaya çalışırsanız, bu coğrafi hatayı alırsınız. “Hizmet alanında değil. HBO Go yalnızca ABD’de ve belirli bölgelerde desteklenir. ”

HBO GO Hizmet Alanında Değil Hatası

Bu bölgesel kısıtlamayı atlamak için bir VPN, Sanal Özel Ağ kullanmalısınız. Bunun dışında, bu akış devinin neler sunduğunu göremezsiniz.

VPN ile HBO Go’yi Belçika’da İzleyin

Tek yapmanız gereken bir VPN. Geçerli bir TV kablosu aboneliğiniz varsa, işiniz bittikten sonra istediğinizi görüntüleyebilirsiniz. Bir VPN verilerinizi gönderen ve yönlendiren çevrimiçi bir araç veya seçili bir ülkedeki birçok sunucusundan birine trafik gönderebilir. Veriler bu sunucudan geçerken, ülkede bölgede geçerli bir IP adresi varmış gibi görüneceksiniz.

Örneğin, Belçika’da yaşıyorsanız ve HBO Go istiyorsanız, bir ABD sunucusuyla bağlantı kurmanız gerekir. Bu yoldan, bir ABD IP adresi alacaksınız ve HBO Go’ya anında erişimContent Belçika’daki içeriği. Görmek? Çok basit, aşağıdaki adımları izleyin ve engellemeyi kaldır HBO Go in Belgium.

 1. Bir VPN servis sağlayıcısı seçin ve abone olun. İpucu: ExpressVPN orada en iyi sunucu.
 2. Yapman gerek VPN uygulamasını yükle VPN’nin uyumlu olduğu cihazlarda.
 3. Uygulama yüklendikten sonra, başlat, ve imzalama sürecinden geçerek.
 4. şimdi, ABD sunucusu ara. Bulamazsanız, arama çubuğuna “ABD” yazın.
 5. Birkaç dakika sonra, bir bağlantı gerçekleşti.
 6. HBO Go’yu başlatın ve en iyisini yayınlayın Belçika’daki premium içerik.

Belçika’da HBO için en iyi VPN

ExpressVPN çevrimiçi VPN güvenliğini diğer VPN’lerin yaptığı gibi değerlendirmez. Kullanıcıların gizliliğini, en zorlu askeri sınıf şifreleme ve sadık kalmak sıfır günlük politikası. Kullanıcıların güvenliği ve gizliliğine olan dikkatinin yanı sıra ExpressVPN’ler engellemeyi kaldırma özellikleri eşsizdir.

Sadece VPN’ler değil HBO Go gibi büyük akış hizmetlerinin engelini kaldırın. Ancak, bu, engelleme işinizde size yardımcı olabilecek iyi VPN’lerin olmadığı anlamına gelmez. İşte vurgulayan bir tablo Go için en iyi VPN’ler. Onları kontrol et.

Smart DNS Proxy ile Belçika HBO Go üzerindeki engellemeyi kaldır

Akıllı DNS Proxy’si, VPN ile aynı sonuçları verir, ancak farklı bir yaklaşımla. Coğrafi blokları atlar, ancak bir VPN’den farklı olarak, IP adresinizi değiştirmez. Yalnızca coğrafi konumunuzu gösteren URL bölümlerini değiştirir. Sonuç olarak, akışı HBO Belçika’da git yerel kanallara erişmenin avantajlarını kaybetmeden.

Öte yandan, faaliyetlerinize göz kulak olan herkes tarafından kolayca izlenirsiniz, çünkü verileriniz şifrelenmez. Bununla birlikte, güvenlik konularını önemsemiyorsanız, tam hızda çalışacağınız için bu sizin için iyi bir seçenektir. Akıllı DNS’yi ayarlamak için yapmanız gerekenler:

 1. Akıllı DNS hizmetine kaydolun HBO Go’nun engelini kaldırabilir. Kesinlikle öneririm Unlocator.
 2. Konum Belirleyicinin DNS sunucusu adreslerini girin kullandığınız cihazda. Web sitelerinde verilen kılavuzları kullanın; takip etmek kolaydır.
 3. HBO Go’nun web sitesine gidin veya bağımsız uygulamasını başlatın.
 4. şimdi, oluşturduğunuz hesapla giriş yap.
 5. Şovlardan birini izleyin dünyanın herhangi bir yerinde aşağıda listelenmiştir.

HBO Go için En İyi Akıllı DNS Proxy’si

Unlocator açık farkla En İyi Akıllı DNS Hizmeti piyasada. Bu Go akışı için bir çözüm kullanılabilir değil. Şirketin 7 günlük ücretsiz deneme dönemi size coğrafi kısıtlamaları aşmak bir hafta içinde. Ardından, taahhüt etmek isteyip istemediğinize siz karar verirsiniz. Bir test sürüşü için alın ve daha sonra dikkatinizi çekip çekmediklerini belirleyin.

HBO Go’da neler var

Kablo aboneliğiniz ve VPN’iniz olduğunda, geniş bir içerik kütüphanesine dokunabilirsiniz. İşte benim en iyi seçimlerim:

 • Westworld
 • Game of Thrones
 • Tel
 • Gerçek dedektif
 • Büyük Küçük Yalanlar
 • Sopranos

HBO Go Uyumlu Cihazlar

HBO GO aşağıdaki cihazlarda bulunur. Bir şeyi izlemek en iyi HBO orijinal malzeme aşağıdaki platformlarda:

 • iPhoneiPad
 • Amazon Fire TV
 • Apple TV
 • Amazon Fire tabletleri
 • Android telefonlar
 • Android TV
 • Bilgisayarlar (web tarayıcısı)
 • Chromecast’in
 • PlayStation 4
 • Roku
 • Samsung Akıllı TV’ler
 • Xbox One

Belçika’da HBO Go Nasıl İzlenir

Uzun bir başarı ve hakimiyet döneminden sonra, HBO nihayet çevrimiçi akış hizmeti HBO Go’yu 2010’da piyasaya sürdü. HBO Go, eğlenmeniz için 1000 saatten fazla içerikten oluşuyor. Maalesef Belçika’da ikamet eden insanlar için, kanal VPN denilen yardım eli olmadan ülkede kullanılamıyor.

Devam et, güvenilir bir VPN sağlayıcısı edinin ve Belçika’da HBO Go keyfini çıkarın her zaman ve aşağıdaki yorumlarda hangisini kullandığınızı bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me