Avrupa’da HBO Nasıl İzlenir

Sadece HBO Now’ın bulunmadığı Avrupa’da olduğunuz için Game of Thrones’un sezon finalini gerçekten özleyecek misiniz? Eğer ben olsaydım, bunun hakkında tek bir endişe düşüncem olmazdı. Bir VPN servis sağlayıcısı ve bir Smart DNS proxy yardımıyla Avrupa’nın herhangi bir yerinde HBO Now alabileceğiniz için akış seçeneğinden vazgeçmem.

Avrupa'da HBO Nasıl İzlenir

Avrupa’da HBO Nasıl İzlenir

VPN Kullanarak Avrupa’da HBO Nasıl İzlenir

İhtiyacınız olan tek şey, HBO Now’a uygulanan coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek için güvenli ve özel bir VPN’dir. Avrupa’da yaşayan Avrupalılar veya Amerikalı göçmenler, HBO Now’ı yayınlamak için bir IP adresine ihtiyaç duyacaklar. O kadar yetenek almıyor. ABD’de bir VPN sunucusuna bağlanmak hile yapar. IP adresinizdeki bu değişiklik sayesinde, HBO Now’ın içeriğine ABD’den bağlanıyor gibi göründüğü için hemen erişeceksiniz.

Sanal Özel Ağ, iki ana bilgisayar arasında güvenli bir özel ağ oluşturma teknolojisidir. Bulunduğunuz yerden başka bir güvenli sunucuya bağlanmanıza izin verir ve böylece IP adresiniz bir Amerikan IP adresine dönüştürülür. Bu noktada, tüm Amerikan merkezli web siteleri, ABD’de bulunmadığınızı bile,.

 1. Bir VPN servis sağlayıcısı abone olmanız gereken şeydir.
 2. Uygulamayı Mac, PC, Android ve iOS cihazlarınıza yükleyin.
 3. Hayır, VPN uygulamasını etkinleştirin.
 4. Oluşturduğunuz VPN hesabıyla oturum açın.
 5. ABD’deki bir sunucuya bağlanma.
 6. ABD’de görünecek bir Amerikan IP adresi kazanın.
 7. HBO Now’ın içeriğini Avrupa’nın herhangi bir yerinde yayınlayın.

En iyi engellemeyi kaldırma sonuçları, aşağıdaki gibi bir VPN hizmeti yardımıyla elde edilir. ExpressVPN. Bu sağlayıcı, mükemmel hizmetleri ve etkileyici hızları nedeniyle VPN endüstrisinde çok popüler. ExpressVPN, Avrupa’nın her yerinde güvenilir bir şekilde çalışan, iyi işleyen ve güvenli bir VPN servis sağlayıcısıdır. Diğer VPN servis sağlayıcılarını kontrol etmek istiyorsanız, aşağıdaki tabloya göz atmak isteyebilirsiniz. Biz eminiz ki HBO Now için en iyi VPN Avrupa’da HBO Now’a erişmeye çalışırken sizin için yararlı olabilir.

HBO Now Hakkında

HBO Now, abonelerin HBO’nun kütüphanesine erişmesini sağlayan isteğe bağlı bir hizmettir. Abonelik video hizmeti, hemen hemen tüm akış cihazlarındaki orijinal programları, filmleri ve diğer içerikleri içerir. Şu anda, HBO Now bağımsız bir hizmet olarak sunulmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların yararlanabilmesi için bir TV aboneliği gerektirmez. Aslında, Netflix ve Hulu gibi hizmetlerin hayranı olan kordon kesicileri hedefliyor. HBO Now zaten 5 milyon abone aldı, bu sayı Avrupa’daki insanlar nihayet orada yayın yapmaya devam ederse büyümeye devam edecek bir sayı.

HBO’nun İçeriği Şimdi

Gerçek zamanlı aktarım hizmeti, orijinal serilerinin çoğuna isteğe bağlı erişim sunar. Ayrıca, HBO’nun orijinal film ve belgesellerini sunar. Bu aynı zamanda kablo kanalının Universal Pictures, 20th Century Fox ve HBO kardeş şirketi Warner Bros Pictures gibi içerik ortaklarından edinilen filmleri de içerir. Ne yazık ki, Crypt Masalları, Tenacious D, 1. ve Ten, Arliss, Da Ali G Show veya Ricky Gervais Show gibi serileri içermiyor. Dahası, HBO Now kardeş premium servis Cinemax’in programlama akışlarını veya içeriğini içermiyor. Time Warner, söz konusu ağ için tamamlayıcı bağımsız bir hizmet başlatmayı planlamadığını açıkladı. 

Akıllı DNS Proxy Kullanarak Avrupa’da HBO Nasıl İzlenir

HBO Now, bölgesel kısıtlamaların bir sonucu olarak ABD’de bulunan izleyiciler tarafından kesinlikle kullanılabilir. HBO Now, hizmetlerini menşei ülke dışında sunamadığından, HBO Now Avrupa’da akış gerçekleştirmeyi bir olasılık haline getirecek bir araçtan yararlandık. HBO Now’ın kullanım koşulları, hizmetin ABD dışında kullanılmasını açıkça yasaklasa da, kullanıcılar bu kısıtlamaların üstesinden gelmek için bir Akıllı DNS proxy’si kullanabilir.

Bir VPN, şüphesiz, yurtdışındaki içeriğin engellemesini kaldırmanın çok daha güvenli bir yoludur. Ancak, Akıllı DNS daha hızlı sonuçlar vaat ediyor. Bunun nedeni, bir VPN’nin kullanıcının tüm verilerini şifrelemesi, ancak Akıllı DNS’nin şifrelememesidir. Bu teknoloji IP adresinizi değiştirmez ve internet bağlantınızı etkilemez. Yalnızca coğrafi konumunuzu belirlemekten sorumlu trafiği yeniden yönlendirir. Aradığınız içeriğe bu şekilde erişebilirsiniz. Şimdi, bu adımlarla, Avrupa’da Akıllı DNS ile HBO Now’ın engellemesini kaldırabilirsiniz:

 1. Unlocator’a göz atmanızı ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolmanızı öneririz..
 2. Bu videolar / kurulum eğiticileri cihazınızdaki Akıllı DNS’yi yapılandırmanıza yardımcı olabilir.
 3. HBO Now’ın web sitesini veya uygulamasını ziyaret edin.
 4. Tüm HBO Now’ın içeriğine sınırsız erişiminizin keyfini çıkarın.

Unlocator kesinlikle piyasadaki en önemli Akıllı DNS servis sağlayıcısıdır. Şirketin ana ilgi alanı, dünyanın her yerinden coğrafi kısıtlamaları atlayarak kullanıcılara yardımcı olmaktır. Unlocator, 200 kanalın engellemesini kaldırabilecek bir sağlayıcıdır ve 7 günlük ücretsiz deneme sunar.

HBO’yu Şimdi Avrupa’da İzleyin – Son Düşünceler

Yukarıda belirtildiği gibi, HBO Now’ın Avrupa’daki içeriğine erişemezsiniz. Ancak, akış zevkiniz için bu kadar dikkatli bir şekilde oluşturduğumuz kılavuzu izlerseniz, Avrupa’nın herhangi bir yerinde tatil yaparken veya ikamet ederken Entourage’ı veya Game of Thrones’un sekizinci ve son sezonunu izleyeceksiniz. Ne olacak? VPN mi, Akıllı DNS mi? Aşağıdaki yorum bölümünde seçimlerinizi bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me