ABD Dışında Amazon Fire Stick’te HBO Nasıl İzlenir

Sadece yaygara hakkında ne olduğunu görmek için bir süre önce kendime bir Amazon FireStick aldım. Evet, gerçek. Bu konuda en iyi yanı, diğer premium kanallarla birlikte akış platformunda HBO alabilmenizdir. Ancak, HBO’yu başlattığımda, coğrafi kısıtlamaların izniyle engellendim. Deneyimimi sizinle paylaşmak ve ABD dışında ikamet etseniz bile HBO’ya Fire Stick’te nasıl erişeceğinizi öğretmek istiyorum.


ABD Dışında FireStick'te HBO Nasıl İzlenir

ABD Dışında FireStick’te HBO Nasıl İzlenir

HBO ve Coğrafi kısıtlamalar

İster kablolu tabanlı HBO Go hizmetini ister bağımsız bir HBO Now hizmetini kullanın, ABD dışında yaşıyorsanız engellenmeniz gerekir. Bu kanallar, içeriklerine erişmenize izin vermeden önce IP adresinizi inceler.

Başka bir deyişle, bir Amerikan IP’niz yoksa, HBO şovlarını hiç yayınlayamazsınız. Ancak, bazılarımız denemek için şanslı hissedebiliriz, ancak sonunda geri teper. HBO Go’da bir video izlemeye çalıştığınızda, bu coğrafi hata açılır:

“Hizmet alanında değil. HBO Go yalnızca ABD ve belirli ABD bölgelerinde desteklenir. ”

ABD dışında HBO GO Geo-ErrorAynı şey HBO Now’ı denediğinizde de olur. Endişelenme. Bu hataları aldığımda devam ettim ve bir çözüm aradım. Neyse ki var ama bunun yolunu bilmeniz gerekiyor. Bu yüzden size rehberlik etmek için buradayım.

Bir VPN ile Amazon Fire Stick’te HBO Nasıl İzlenir

Sanal Özel Ağ, bulunduğunuz yeri değiştirebileceğiniz ve başka bir yerde görünmenizi sağlayan bir internet aracıdır. Bu, tüm internet trafiğinizi, seçtiğiniz bir ülkedeki uzak sunuculardan biri üzerinden yeniden yönlendirerek yapılır. İşlem sırasında VPN, orijinal IP adresinizi gizler ve bağlı olduğunuz bölgede geçerli bir adres verir. Bu şekilde, bu bölge için özel olan tüm içeriğe tam erişiminiz olur.

Bir Amerikan sunucusuna bağlanırsanız, bir ABD IP adresi alırsınız. Bu, nerede olursanız olun HBO’nun içeriğine doğrudan bir bilettir. Sadece bu değil, aynı zamanda Netflix, Hulu ve CBS Tam Erişim gibi ABD tabanlı diğer hizmetleri de göreceksiniz. Belirli bir soruna bir çözüm arıyorsanız, ayrıntılı adım adım analiz istiyorum. Tam olarak bunu alacaksınız. ABD dışındaki FireStick’te HBO’nun engellemesini nasıl kaldırabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Güvenilir bir VPN sağlayıcısına kaydolun. Merak ediyorsanız, ExpressVPN biridir HBO için en iyi VPN’ler.
 2. VPN uygulamasını Fire Stick’inize indirip yükleyin.
 3. VPN hesabınızla oturum açın ve sunucu listesine gidin.
 4. Orada bir ABD sunucusu arayın. Çok fazla zaman alıyorsa, daha hızlı bir yaklaşım için arama çubuğunu kullanın.
 5. Bir Amerikan sunucusuna bağlanın ve bağlantının gerçekleşmesi için birkaç saniye bekleyin.
 6. Artık bir ABD IP adresiniz var, HBO’yu başlatın.
 7. Arkanıza yaslanın ve nerede olursanız olun FIre Stick’te HBO akışı yapın.

Gibi saygın bir VPN ExpressVPN bunun mümkün olduğunca sorunsuz geçmesi için ihtiyacınız olan tek şey. Amerika Birleşik Devletleri’nde yanan hızlı sunuculara sahiptir ve cihazlarınızı olası her türlü tehdide karşı korur. Daha fazla bilgi için aşağıdaki tabloya bakın. Stick için en iyi VPN’ler.

VPN Alternatifi – Akıllı DNS Proxy’sini girin

Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırmanın başka bir yolu da Smart DNS Proxy kullanmaktır. Eğer sen Fire Stick’inizdeki DNS ayarlarını değiştirme, ABD dışında ikamet etmenize rağmen HBO’yu izleyebileceksiniz.

Akıllı DNS hizmetleri, internet trafiğinizin geçerli konumunuzu gösteren bir kısmını alır. Bunu yaptığınızda, kanalı, hizmetine kapsama alanı içinden eriştiğinizi düşünmek için kandırırsınız. Sonuç olarak, olabildiğiniz her yerde içeriğine tam erişiminiz olur.

Akıllı DNS hizmeti sunan birçok sağlayıcı var. Bazıları aslında size daha fazla akış seçeneği sunmayı seven VPN sağlayıcılarıdır. Yani, dedi ki, işte burada En İyi Akıllı DNS Servisleri FireStick’te kullanmak için:

ExpressVPN

ExpressVPN , kullanımı en hızlı VPN’lerden biri olarak kabul edilir. Ağında 2000’den fazla sunucu var ve 50’den fazla ülkeye stratejik olarak dağılmış durumdalar. VPN özellikleri söz konusu olduğunda, piyasada bulunan en iyi güvenlik protokollerine sahip olursunuz.

Öte yandan, bu VPN sağlayıcı kendi Akıllı DNS servisi MediaStreamer’ı sunuyor. İşlem sırasında bağlantı hızınızı kaybetmeden yüzlerce kanalın engellemesini kaldırabilirsiniz. Çünkü Akıllı DNS verilerinizi şifrelemez. Bu nedenle, tam hızda yayın yapacaksınız.

BulletVPN

BulletVPN Estonya merkezli. Bu, 5 gözün erişiminden uzak olduğu için çevrimiçi gizliliklerini önemseyen insanlar için gerçekten iyidir. BulletVPN, VPN pazarı için oldukça yenidir. Ancak, bunun ilk günden itibaren ortaya çıktığı için kanıtlanması gereken çok şey yok.

Bu VPN’nin geniş bir sunucu ağı yok. 30’dan fazla ülkede sunucu sunmaktadır. Ancak gerçekten ilginç olan şey, yeni olmasına rağmen, Smart DNS’yi bir VPN alternatifi olarak kullanma seçeneği sunmasıdır. Bir çeşit sunucu konumu eksikliğini telafi etmek.

Unlocator

son zamanlarda, Unlocator kullanıcılarına VPN ve Akıllı DNS arasında seçim yapma seçeneği verdi. Ancak 2013’te çıkışından bu yana, bu hizmet saf bir Akıllı DNS sağlayıcısıydı. Dünya çapında 230’dan fazla kanalın kilidini açabilen tek hizmet, bu da onu sürekli flamalar için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Unlocator ile en sevdiğiniz kanalları PC, Mac, Apple TV, Roku, PS4, Xbox One, Telefonlar ve elbette FireStick dahil olmak üzere akla gelen herhangi bir platformda internet hızını kaybetmeden izleyebilirsiniz..

En İyi HBO Gösterileri

FireStick’te HBO akışına başlamadan önce, ne tür içerik beklediğinizi bilmeniz gerekir. İşte benim en iyi seçimlerim:

 • Game of Thrones
 • Sopranos
 • Westworld
 • Gerçek kan
 • Barry
 • Gerçek dedektif
 • Büyük Küçük Yalanlar
 • Silikon Vadisi
 • başkan yardımcısı
 • Roma
 • Kızlar
 • Ballers
 • OZ
 • muhit
 • Kardeşler grubu
 • Haber odası
 • Carnivale
 • tahta imparatorluğu
 • Boşanma
 • Oda 104
 • Büyük aşk
 • Altı metre altında
 • Pasifik
 • Artıklar

ABD Dışında Yangın Sopa HBO Nasıl İzlenir – Son Düşünceler

İster beğenelim ister beğenmesin, HBO akış pazarında değerini kanıtlamıştır. Netflix, Hulu ve Amazon Prime gibi devlerle rekabet ediyor. Ancak, yukarıda bahsedilen kanallar gibi, bu hizmet yalnızca ABD topraklarında yaşayan izleyiciler tarafından kullanılabilir. Neyse ki, artık HBO on Fire Stick’e nasıl erişeceğinizi biliyorsunuz. Bugün edindiğiniz bilgileri kullanın ve bir HBO premium şovunu bir daha asla kaçırmayın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me