3 Kolay Adımda Kanada’da HBO GO Nasıl İzlenir

HBO’da Game of Thrones bölümlerini çalmayı kim sevmez? Şov, 2011’de yayınlanmasından bu yana büyük bir hayran kitlesi kazandı. Son sezon 11,8 milyondan fazla izleyici getirdi, olağanüstü bir sayı.

Kanada’daki coğrafi kısıtlamalar nedeniyle, en sevdiğim TV şovunun bölümlerini çevrimiçi olarak tekrar oynatamadığım gerçeği gerçek bir hayal kırıklığıydı. İşte o zaman bir çözüm aramaya başladım. Aslında orada olduğunu keşfettim HBO Go’ya erişmek için iki geçici çözüm yurt dışı: VPN ve Akıllı DNS proxy.

Kanada'da HBO Go Nasıl İzlenir

Kanada’da HBO Go Nasıl İzlenir

Kanada’da HBO Go?

Kanada’da kaldığım süre boyunca, GOT’un son sezonunu izlemek niyetindeydim, ancak HBO Go’ya bile erişemedim. Ekranımda ortaya çıkan şu “Hizmet alanında değil” idi. HBO Go’yu alabilmeniz için fiziksel olarak Amerika’da olmam gerektiğine dikkatimi çekti. Coğrafi engellemeye rağmen, HBO Go’ya yurtdışında uygulanan kısıtlamaları ortadan kaldıran bir yol keşfettim ve bu bir VPN aracılığıyla oldu.

ABD dışında HBO GO Geo-Error

ABD dışında HBO GO Geo-Error

Bir VPN ile HBO Yurt Dışına Nasıl Gidilir

Bir araca ihtiyacınız olacak ABD’ye bakmanı sağla Kanada’nın aksine. Neyse ki, bir VPN bunu şifreleme ile de yapabilir. Hayır, web sitesi onlarla uğraştığınızı bilemez. Aslında, bir şeyden şüphelenmezler çünkü bir VPN’in çalışma şekli çok gizli ve örtülüdür.

Bir şey varsa, bir VPN güvenli bir yöntem çevrimiçi trafiği İnternet üzerinden bağlı başka bir cihazdan geçirirken, tüm bunların şifrelenmesini sağlar. Ayrıca, bir VPN söz konusu trafiği yönlendirir seçtiğiniz ülkede bir sunucu aracılığıyla. Bu, trafiğinizi yapacak o ülkeden geliyor gibi görünüyor. Sonunda IP adresini al bu sunucunun, sizi erişime uygun hale getiriyor o ülkenin tüm içeriği.

  Fransa'da HBO Go Nasıl İzlenir

Adımlar

 1. Henüz bir VPN seçtiniz mi? Eğer değilse, devam et ve ExpressVPN’e abone ol.
 2. VPN web sitesi tarafından sağlanan bir bağlantı var. Üstüne tıkla. 
 3. Sizden isteniyor VPN uygulamasını indirip yükleyin. 
 4. VPN’den geçmeye başlayın ve konumlardaki sunucuları arama İstediğiniz.
 5. için HBO Go üzerindeki engellemeyi kaldır, bir ABD sunucusuna bağlanmanız gerekir,
 6. Sonuç olarak, bir Amerikan IP adresi alacaksınız.
 7. HBO Go’yu deneyin ve erişin, kolayca geçeceğinizi fark edeceksiniz.
 8. Stream Game of Thrones veya başka bir gösteri Kanadadayken HBO Go’da.

HBO GO Yurtdışında Engelsiz

HBO GO Yurtdışında Engelsiz

HBO Go için en iyi VPN

Ben bir ExpressVPN bir süre abone oldum ve hizmetlerinden oldukça memnunum. Şirket var tüm konumlarda çok sayıda sunucu dünyanın. Hizmetleri hızlı ve güvenilir, güveninize dayalı. Bilmek istediğim, eğer istiyorsan engellemeyi kaldır HBO Go in Canada, neye yakın bir sağlayıcıya ihtiyacınız olacak  ExpressVPN sunmak zorunda.

Şirketin kullanıcıların gizliliğine ne ölçüde dikkat ettiği takdire şayan. ExpressVPN sadece askeri zorlu şifreleme protokolleri için güvenli kullanıcıların bağlantıları. Onun 7/24 müşteri hizmetleri ve bir 30-gün para iade garantisi bu yüzden faydalı bir söz verin ve risksiz deneyim.

Diğer servis sağlayıcıları mı arıyorsunuz? Aşağıdaki tablodan birini seçin.

Akıllı DNS Proxy’si Kullanarak Kanada’da HBO Go Yayınlama

Görünüşe göre, HBO Go coğrafi bloğunun başka bir çözümü var ve bu bir Akıllı DNS proxy’si oluyor. Akıllı DNS yönetmesine rağmen çok sayıda sunucu konumu teklif edildi kabul edilebilir fiyatlar, güvenlik söz konusu olduğunda bir VPN hala öncülük eder. Diyelim ki güvenlik sadece bir Akıllı DNS proxy’sinin uzmanlık alanı değil.

Verilerinizi şifreleyerek korumaz ve IP’nizin herkese görünür olmasını sağlar. Herhangi bir şey varsa, güvenlik önlemlerinin eksikliği bunu yapar çok daha hızlı çalış, ve sabırsız aboneler bunu takdir ediyor gibi görünüyor. Ayrıca, Akıllı DNS’niz engellemeyi kaldırma özelliğini desteklemediği sürece karşılaştığınız her şeyin engellemesini kaldıramazsınız. Ne olursa olsun, Smart DNS size Kanada’da HBO Go sunabilir, şu adımları izleyin:

 1. Unlocator aboneliği arama, kesinlikle HBO Go engellemesini destekler.
 2. Sonra, kurulum Yer bulucunun DNS sunucusu adresleri kullandığınız cihazda.
 3. Konum Belirleyici DNS’sini Yapılandırma yönlendiricinizde.
 4. Şimdi, güvenle HBO Go’nun web sitesini ziyaret edin veya uygulaması.
 5. oturum aç.
 6. En sonunda, HBO Go’un şovlarını ve dizilerini yayınla ABD dışında.
  Cách xem HBO trên Amazon Fire Stick Bên ngoài Hoa Kỳ

Doğru Akıllı DNS proxy’si size 200’den fazla kanala erişim, ve Akıllı DNS Unlocator. Kesinlikle alacaksın atlanan kısıtlamalar, sansürler yenildi, ve yasaklar kaldırıldı. Karşılaştığınız sık değil iyi işleyen bir Akıllı DNS işlevlerini yerine getiren ve neredeyse tüm cihazlarla uyumlu.

Kanada’da HBO Go alın

Tabii ki, coğrafi engelleme, başka bir ülkeye seyahat ettiğinizde aklınızda bulundurmanız gereken bir şeydir. Coğrafi bloklar gerçektir ancak üstesinden gelmek imkansız değildir. Tek yapmanız gereken bir VPN veya Akıllı DNS proxy’ye abone olmaktır ve fiziksel konumunuza ve ikametinize rağmen coğrafi kısıtlamalar hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Gidiyor musun VPN veya Akıllı DNS ile Kanada’da HBO Go edinin? Hangi sağlayıcının dikkatinizi çektiğini bilmek istiyoruz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me