2 Farklı Yöntem Kullanarak Hollanda’da HBO GO Nasıl İzlenir

En yeni HBO gişe rekorları kıran filmleri ve şovları yakalamak ister misiniz? O zaman HBO GO kullanıyor olmalısınız. Sorun şu ki, ABD dışında yaşıyorsanız HBO GO’ya hiç erişemezsiniz. Ancak, bunun üstesinden gelmenin yolları vardır. 2 farklı yöntem kullanarak Hollanda’da HBO GO engellemesini nasıl kaldıracağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

2 Farklı Yöntem Kullanarak Hollanda'da HBO GO Nasıl İzlenir

2 Farklı Yöntem Kullanarak Hollanda’da HBO GO Nasıl İzlenir

Bir VPN ile Hollanda’da HBO GO Nasıl İzlenir

HBO GO’ya ABD dışında erişmeyi denediyseniz, başa çıkmak için bazı ciddi coğrafi bloklarınız olduğunu bilirsiniz. Gerçek şu ki, HBO ve HBO GO’nun her ikisinin de hizmetleri yalnızca ABD ile sınırlıdır. HBO GO’ya ABD dışında erişmeye çalışmak aşağıdaki coğrafi hataya neden olur:

ABD dışında HBO GO Geo-Error

ABD dışında HBO GO Geo-Error

Ancak, bu blokları ABD’ye uçmak zorunda kalmadan kolayca atlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir VPN.

Sanal Özel Ağ’ın kısaltması olan VPN, tüm verilerinizi şifreleyecek ve trafiğinizi kendi güvenli sunucuları üzerinden yeniden yönlendirecektir. Trafiğiniz yeniden yönlendirildiğinde, genel IP adresiniz bağlandığınız VPN sunucusunun konumuna uyacak şekilde otomatik olarak değişir. Bu nedenle, yukarıda belirtilen coğrafi blokların mevcut olmadığı bir bölgede bulunan VPN sunucularını seçerek genel IP’nizi taklit edebilir ve engellenen kanala erişebilirsiniz.

Başka bir deyişle, Hollanda’da HBO GO’ya erişmek için tek yapmanız gereken bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanmaktır. Bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır;

  1. Güvenilir ve güvenilir bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
  2. Akış cihazınızla eşleşen VPN uygulamasını indirin ve yükleyin. İçin yüklemeye hazır uygulamalar bulacaksınız Windows, MacOS, Android, ve iOS en üst seviye VPN sağlayıcılarına sahip cihazlar.
  3. Hesabınızda oturum açın ve bağlanmak için bir Amerikan sunucusu seçin.
  4. Bağlantının kurulmasını bekleyin. Bir kez, Amerikan IP’nizi hazır hale getireceksiniz! IP adresinizin gerçekten değişip değişmediğini kontrol etmek için bu web sitesini kullanabilirsiniz.
  5. HBO GO’ya gidin ve içeriğinizin keyfini Hollanda’dan sonuna kadar çıkarın!

HBO GO Yurtdışında Engelsiz

HBO GO Yurtdışında Engelsiz

HBO GO için en iyi VPN

VPN uzmanımız Charles, HBO GO’nun engellemesini kaldırmak için kullanmanız gereken en iyi VPN’lerin ayrıntılı bir incelemesini yazdı. En iyi tercihi ExpressVPN’e gitti.

ExpressVPN, ABD dahil 94+ ülkede 2000 sunucu sunmaktadır. Ayrıca, hizmetlerini test etmek için kullanabileceğiniz 5 yıldızlı bir müşteri destek ekibi, ücretsiz bir Akıllı DNS özelliği ve 30 günlük harika bir “Soru Sorulmadı” geri ödeme politikası var.

ExpressVPN’in sizin için sağlayıcı olmadığını fark ederseniz, bunun yerine bu üst düzey sağlayıcılardan herhangi birini deneyebilirsiniz. Hepsinin, hizmete katılmaya karar vermeden önce yararlanabileceğiniz geçerli bir geri ödeme politikası vardır:

Akıllı DNS Proxy ile Hollanda’da HBO GO Nasıl İzlenir

Bazı kullanıcılar, bir VPN’in sunabileceği ek güvenlik avantajlarıyla ilgilenmeyebilir. Ancak, Hollanda’da hala HBO GO’ya erişmek istiyorsanız bunun yerine Akıllı DNS Proxy’yi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, bu yönteme geçmeden önce, işaret etmem gereken birkaç şey var:

  • VPN’ler gibi Akıllı DNS Proxy’leri abone olabileceğiniz hizmetler engellenmemiş kanalların bir listesini sunar. Her hizmet farklıdır ve farklı bir kanal listesine sahip olacaktır, bu nedenle Akıllı DNS aboneliğinize HBO GO’nun dahil edilip edilmediğini kontrol ettiğinizden emin olun..
  • İhtiyacın olacak Akıllı DNS Proxy’sini yapılandırma cihazınızda. Bu sizin adınıza biraz teknoloji tasarrufu gerektirecektir. Yine de endişelenme. Çoğu Akıllı DNS hizmetinde, yeni kullanıcılara yapılandırmalarında yardımcı olmak için kapsamlı kurulum kılavuzları bulunur.
  • Akıllı DNS Proxy’si tüm trafiğinizi yeniden yönlendirmez. Bu demektir ki bağlantınızı yavaşlatmayacak, ama aynı zamanda IP adresinizi aldatmayacak.
  • Akıllı DNS ile ABD kanalını izlemekten İngiltere kanalına geçebilirsiniz (örneğin) sunucuları değiştirmek zorunda kalmadan.

Şimdi bu noktaları ele aldığımıza göre, abone olmayı düşünmeniz gereken Akıllı DNS hizmeti için önerimiz: Unlocator.

Hollanda’da veya başka bir ülkede HBO GO’yu ve popüler akış kanallarının bir listesini izlemek için Unlocator’ı kullanabilirsiniz. Ayrıca, yükleme işlemini tamamlamanıza yardımcı olacak bir dizi kolay anlaşılır kurulum kılavuzuna ve eğiticisine erişebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, 7 günlük ücretsiz deneme süresinden ve 14 günlük geri ödeme politikasından da yararlanacaksınız, böylece taahhütte bulunmadan önce hizmeti test edebilirsiniz.

Hollanda’da HBO GO’ya Erişim – Son Düşünceler

İşte burada, bayanlar ve baylar! Bir VPN veya Akıllı DNS Proxy kullanarak Hollanda’daki HBO GO’nun engellemesini bu şekilde yapabilirsiniz. Ancak ne VPN ne de Akıllı DNS Proxy’si, akış kanalının kendisinden abonelik ücreti ihtiyacını ortadan kaldırmaz. HBO GO ile abone olmanız gerekiyorsa, her iki yöntem de sizi bundan çıkarmayacaktır.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me