Як налаштувати параметри DNS на маршрутизаторах DD-WRT

Якщо ви володієте маршрутизатором DD-WRT, ви, мабуть, знаєте, що можете розблокувати повний потенціал маршрутизатора. Я говорю про встановлення VPN на маршрутизаторі DD-WRT і багато іншого, що ви можете зробити зараз. Ну, повний потенціал не досягається, якщо ви також не знаєте, як змінити налаштування DNS. Не хвилюйтесь, цей посібник нижче покаже вам, як це зробити.


Як змінити параметри DNS на маршрутизаторах DD-WRT

Як змінити параметри DNS на маршрутизаторах DD-WRT

Маршрутизатори DD-WRT та DNS

Маршрутизатор DD-WRT – це маршрутизатор, на якому встановлена ​​спеціальна прошивка під назвою DD-WRT. DD-WRT – це альтернативна прошивка OpenSource на базі Linux, яка підходить для безлічі маршрутизаторів бездротової локальної мережі для підвищення їх продуктивності та можливостей. По-перше, він настільки відрізняється від маршрутизатора, який надає ваш Інтернет-провайдер, коли ви купуєте широкосмуговий контракт. По-друге, якщо у вас на маршрутизаторі є DD-WRT, ви зможете підвищити стабільність, конфіденційність та головне – безпеку своєї мережі. Ви навіть можете легко встановити віртуальну приватну мережу на маршрутизаторі, як тільки вона позначена як DD-WRT.

Прошивка маршрутизатора за допомогою DD-WRT може бути досить страшною. Ось чому більшість людей, які не володіють технічними знаннями, просто купують попередньо прошиті.

Тепер, щоб перейти до частини DNS. Скорочене до системи доменних імен, DNS – це телефонна книга Інтернету. Коли ви вводите певний веб-сайт у своєму браузері, слова, які ви ввели перед натисканням кнопки «Enter», спрямовуються на DNS-сервер. Потрапивши туди, вони перекладаються на IP-адресу та надсилаються назад у ваш браузер, щоб сторінка завантажувалася. Ви бачите, що комп’ютери не розуміють мови, якою ми говоримо, вони працюють на цифрах, які ми називаємо IP-адресами. Ось що відбувається за лаштунками кожного разу, коли ви намагаєтесь отримати доступ до веб-сторінки. Більше того, зміна вашого DNS на будь-якому пристрої може бути дуже вигідною, коли справа стосується використання Інтернету. Перш ніж я розповім, як це зробити, подивіться найкращі найкращі DNS-сервери, якими ви можете користуватися:

 • Google
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
 • OpenDNS:
  • 208.67.222.222
  • 208.67.220.220

Крок 1. Отримайте IP-адресу маршрутизатора

Гаразд, якщо ви перевірили як прошивати ваш маршрутизатор за допомогою DD-WRT, ви, мабуть, трохи задушливі зараз. Не хвилюйтеся, коли ви все зробите з цим, або у вас вже з’явився спалах, процес не стане простішим. Зміна DNS на маршрутизаторі – це просте завдання. Все, що вам потрібно зробити – це виконати наведені нижче дії залежно від вашого підходу.

По-перше, вам потрібно отримати IP-маршрутизатор, щоб отримати доступ до його налаштувань DNS. Я ознайомив вас із ПК та Mac. Перевірте їх і виконайте кроки, відповідно до того, яким пристроєм ви користуєтесь.

Отримайте IP-маршрутизатор на MacOS

На Macintosh процес повинен тривати лише пару хвилин. Ніяких технічних навичок не потрібно, погляньте:

 1. На комп’ютері Mac натисніть на знак Apple у верхньому лівому куті екрана.
 2. Виберіть Налаштування системи.Налаштування Mac
 3. Переходьте до Мережа.Виберіть Мережа
 4. Тепер натисніть на Розширений.Розширені опції
 5. Виберіть TCP / IP. IP-адреса вашого маршрутизатора повинна бути там, де стрілка вказує. IP маршрутизатора

Отримати IP-роутер на ПК з Windows

Отримати IP вашого маршрутизатора на ПК з Windows трохи складніше, ніж на Mac. Перш ніж ознайомитися з IP-адресою, потрібно ввести тут і там кілька речей. Не хвилюйтесь, я проведу вас через це. Виконайте наведені нижче дії:

 1. На своєму ноутбуці перейдіть до “Командного рядка”.Командний рядок
 2. Введіть наступне: “ipconfig”. Не використовуйте цитати.
 3. Ви побачите інформацію своєї мережі, представлену перед вами.
 4. IP-адресу вашого маршрутизатора має бути поруч із Шлюз по замовчуванням.IP Windows маршрутизатора

Крок 2. Змінення DNS на маршрутизаторі DD-WRT

Тепер, коли у вас IP-адреса маршрутизатора, ви можете легко змінити налаштування DNS. Кроки, які ви збираєтесь виконати, досить легкі, тому не біда, що не розумієте, що ви збираєтесь бачити. Щоб зняти це, вам не потрібно бути кмітливими. Зробимо це, чи не так??

 1. Відкрийте будь-який веб-переглядач, де ви відчуваєте себе комфортно під час використання.
 2. Перейдіть на сторінку налаштувань маршрутизатора. Це можна зробити, ввівши IP-адресу маршрутизатора, який ви щойно отримали в адресному рядку веб-переглядача.
 3. Вас попросять увійти за допомогою облікових даних. Введіть ім’я користувача та пароль. Якщо вони все ще знаходяться за замовчуванням, це здебільшого “адміністратор”.
 4. Це перенесе вас на домашню сторінку вашого маршрутизатора DD-WRT.
 5. Потрапивши туди, натисніть Налаштування, а потім Основні настройки.Основна настройка
 6. Тепер прокрутіть сторінку вниз, і ви побачите область Налаштування сервера мережевих адрес.
 7. Існує три поля під назвою Static DNS 1 та Static DNS 2.
 8. Введіть бажані сервери DNS.Налаштування DNS на DD-WRT
 9. Нарешті, прокрутіть вниз і натисніть «Застосувати налаштування».Застосувати налаштування
 10. Ви закінчили. Ви успішно змінили DNS-сервери на маршрутизаторі DD-WRT.

Топ 5 маршрутизаторів DD-WRT

Якщо ви не знаєте, як обходиться маршрутизатори DD-WRT, я вибрав найкращі, які ви можете отримати для покращення досвіду в Інтернеті. Перевірте їх нижче:

 • Netgear R7000
 • Netgear R6400V2
 • Linksys WRT3200ACM
 • Asus RT-AC5300
 • Asus RT-AC56U
 • Linksys WRT1200AC
 • Netgear R9000

Чому міняти сервери DNS на маршрутизаторах DD-WRT

Ви отримуєте багато переваг від зміни налаштувань DNS на маршрутизаторі. Підписуючись на будь-яку Інтернет-службу, ваш Інтернет-провайдер автоматично призначає вам кілька налаштувань, включаючи DNS-сервер, який ви використовуєте під час доступу до Інтернету. Однак якщо Інтернет-провайдер не інвестує багато коштів на свої сервери, ви можете зіткнутися з деякими проблемами, особливо швидко. Давайте подивимось, що вручну налаштування DNS може принести користь вам у майбутньому.

Швидкість з’єднання

Ви коли-небудь були свідками раптового падіння вашого інтернет-зв’язку? Ви це все знаєте і говорите, коли це трапляється: “Перевантаження”. Так, сервери вашого провайдера можуть легко перевантажуватися, особливо якщо у вашій країні не так багато провайдерів. Якщо ви зміните свій DNS-сервер, ви, можливо, підключитесь до того, де немає пікових годин.

Наприклад, уявіть, що ви підключаєтесь до сервера DNS, де у вашій країні нічний час – пік? Це означає, що всі в цьому регіоні сплять, і ви можете вільно блукати по Інтернету, не маючи жодних проблем із затримкою. Це в технічному світі. Однак у реальному випадку ви не помітите великої різниці, але ваша веб-сторінка завантажиться набагато швидше, ніж коли ви працювали на серверах свого провайдера..

Доступ до обмеженого географічним вмістом

Тепер цього неможливо зробити, змінивши лише сервер DNS. Вам потрібно буде інвестувати в проксі-сервіс Smart DNS, щоб вимкнути його. Можливо, ви хочете, щоб я спершу все очистив. Потокові канали доступні по всьому світу, але поки обмежений власним регіоном. Іншими словами, потокові сервіси дозволять лише певний вміст у певних країнах. Найпоширеніший спосіб застосувати ці обмеження – вивчити IP-адресу глядача та спробувати визначити точне місцеположення.

Smart DNS – це об’єднання серверів DNS та тактично розташованих проксі. Він перейменовує частину вашого інтернет-трафіку, що допомагає підманути канал думати, що ви отримуєте доступ до його веб-сайту в межах своєї країни. Як результат, ви отримаєте повний доступ до вмісту каналу, незважаючи на те, що ви знаходитесь поза його зоною покриття. Тепер не всі сервіси Smart DNS готові до вирішення цього завдання. Ось чому я продовжив перегляд 3 топ-сервіси Smart DNS там. Зауважте, що 2 з них є чистими постачальниками VPN. Ось вони:

ExpressVPN

ExpressVPN є одним з найбільших постачальників VPN у світі. Вони пропонують велику різноманітність з точки зору географії його серверів. Ми говоримо про більше 2000 серверів у 94 країнах. Більше того, VPN має простий та зручний інтерфейс. Не потрібно бути технічно обізнаним, щоб працювати зі своїми клієнтами, незалежно від платформи, яку ви використовуєте.

Що стосується його MediaStreamer, то добре відомо, що він розблокує сотні каналів без відхилення. Вони надають вам всю інформацію, необхідну для налаштування служби Smart DNS на вашому пристрої. Не хвилюйтесь, вони повернулися до вас. Якщо вам не подобається їхня послуга (я сумніваюся в цьому), ви можете попросити повернути гроші, якщо не минув 30-денний період.

BulletVPN

BulletVPN, базується в Естонії, безумовно, досить швидко, якщо говорити про швидкість. Незалежно від розблокування гео-обмежених служб, таких як Netflix, або обходу фільтрів, що контролюються урядом, цей VPN може зробити це все легко. Одне, що робить цей VPN крок назад – це те, що він має лише сервери в 30 країнах, що трохи порівняно з іншими VPN.

Однак ми говоримо про Smart DNS-проксі, і цей постачальник VPN має один пакет послуг. Десятки каналів можуть бути вашими, якщо ви вирішите інвестувати в BulletVPN.

Розмикач

Розмикач пропонує розумний сервіс DNS, як ніхто інший, якщо ви хочете розблокувати потокові канали. Датська компанія пропонує 7-денну пробну версію, яка не включає надання інформації про вашу кредитну картку.

Ви побачите, що сервіс пропонує швидкий спосіб розблокувати медіа-сервіси, які містять понад 233 канали по всьому світу. Я говорю про вподобання Hulu, Netflix, ABC, Фільми Діснея Anywhere, ESPN, Sky та Spotify. Перегляньте на їхньому веб-сайті повний список підтримуваних послуг. Якщо вам подобається їх послуга, ви можете дотримуватися посібників із налаштування, запропонованих на веб-сторінці, щоб допомогти вам у налаштуванні.

Це безпечно, хоча?

Справа не в тому, що вони не безпечні, вони просто не додають нічого додаткового у ваше з’єднання. Smart DNS – це інструмент для обходу регіональних обмежень, періодів. Якщо ви шукаєте додаткову безпеку, VPN – це шлях.

VPN надають чудову конфіденційність через проксі, тому що VPN шифрують трафік та приховують вашу реальну IP-адресу. Захисна частина переходить лише до VPN. Незалежно від того, наскільки захищений сервер, який ви використовуєте за допомогою Smart DNS, ви не отримуєте додаткового рівня захисту, який нам усім потрібен, коли ми отримуємо доступ до Інтернету. Вашому провайдеру набагато важче або поруч із неможливим побачити, що ви робите в зашифрованому тунелі VPN.

Тож, якщо ви чувак із безпеки, який добре обізнаний із небезпеками Інтернету в даний час, я пропоную вам скористатися VPN. Якщо ви тут лише для потокового передачі, Smart DNS – це найкраща ставка, оскільки жодних перепадів зв’язку не відбувається, оскільки ви не шифруєте свої дані. Щоб допомогти вам більше в пошуку кращий VPN для маршрутизаторів DD-WRT, перевірте таблицю нижче.

Як налаштувати DNS на маршрутизаторах DD-WRT – заключні думки

Там у вас є. Тепер ви можете звільнитися від того, що вам нав’язав ваш провайдер, коли ви сказали “Я згоден” та “Підключитися”. Маршрутизатори DD-WRT дуже корисні, коли справа стосується встановлення програмного забезпечення без необхідності переймати набридливі технічні речі. Змініть налаштування DNS і насолоджуйтесь зовсім іншим інтернетом відтепер.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map