Як налаштувати ExpressVPN Smart DNS-проксі на будь-якому пристрої

Ви коли-небудь були свідками розчаровуючого повідомлення про помилку, намагаючись передати певний канал за кордон? Ну, і дозвольте сказати, це дуже дратує. Однак мені вдалося знайти шлях і це за допомогою служби Smart DNS ExpressVPN. Незважаючи на те, що він простий в монтажі, деякі з вас можуть здатися трохи приголомшливими. Тож у цьому посібнику я покажу вам, як саме ви можете налаштувати проксі-сервер ExpressVPN (MediaStreamer) на будь-якому пристрої.


Як встановити SmartVNS ExpressVPN Smart на будь-якому пристрої

Як встановити SmartVNS ExpressVPN Smart на будь-якому пристрої

Smart DNS-проксі ExpressVPN: MediaStreamer

Розумний DNS це послуга, яка строго існує для обходу регіональних обмежень. Візьміть, наприклад, свій особистий досвід, я живу за межами Великобританії. Тому більшість найпопулярніших потокових каналів у Великобританії заблоковані в моєму розташуванні.

Коли я спробував передавати BBC iPlayer BBC деякий час тому, все, що у мене було, було повідомлення про гео-помилку, що блокувало мій доступ. BBC iPlayer GeoBlocked

Служба Smart DNS перенаправляє ті частини трафіку, які відповідають за показ вашого поточного місцезнаходження. Це допоможе підробити ваше місцезнаходження в Інтернеті, оскільки, здається, ви переглядаєте прямо з регіону каналу. З іншого боку, використання Smart DNS не впливає на швидкість вашого Інтернету, а це означає, що ви будете користуватися гео-обмеженим вмістом зі швидкістю з’єднання. Крім того, працюючи з MediaStreamer, ви також можете одночасно користуватися своїми локальними веб-сайтами.

Отже, підсумовуючи це, MediaStreamer дозволяє користувачам отримувати доступ до найпопулярніших потокових каналів у різних географічних регіонах. Ви отримаєте ідеальний досвід потокового передавання даних на кожному пристрої за допомогою простого процесу налаштування без будь-якого сповільнення.

Як налаштувати ExpressVPN-проксі на своєму пристрої

У цьому підручнику я надам вам приклад на основі мого досвіду під час використання Mac. Налаштування DNS для книги Mac насправді це не так важко Все, що вам потрібно, – це правильні вказівки, і ви хочете йти. З урахуванням сказаного, ось як можна встановити Smart DNS ExpressVPN на Mac.

  1. Йти до ExpressVPN І натисніть на Почати.ExpressVPN Початок роботи
  2. Підпишіться на ExpressVPN.
  3. Увійдіть у свій обліковий запис та перейдіть у Налаштування DNS.Натисніть Налаштування DNS
  4. На наступній сторінці прокрутіть униз до місця досягнення “Перевірка конфігурації DNS”.
  5. Натисніть на Налаштуйте DNS на цьому пристрої.Налаштування DNS на пристрої
  6. Тепер це перенаправить вас на сторінку налаштувань DNS. Скопіюйте адреси, вони вам знадобляться пізніше.Параметри DNS ExpressVPN
  7. Йти до Налаштування системи натиснувши на піктограму “Apple” у верхньому лівому куті екрана.Параметри системи Mac
  8. Тепер натисніть на Мережа.Виберіть Мережа
  9. Виберіть між WiFi або Ethernet.
  10. Виберіть “Додатково”Розширені опції
  11. Тепер перейдіть на вкладку “DNS”.
   • Якщо ви хочете додати інший сервер, натисніть кнопку «+».
   • Двічі клацніть IP DNS, якщо ви хочете редагувати.
   • Щоб видалити існуючий сервер, виберіть його та натисніть кнопку delete.Змінити DNS
  12. Введіть Адреса DNS надається ExpressVPN (Див. Номер 6)
  13. Після завершення натисніть на кнопку «ОК».
  14. Натисніть «Застосувати», щоб зміни набрали чинності.

Підписка на с ExpressVPN це прекрасна можливість вийти за межі вашої обмеженої скриньки. Ви можете перевірити всі функції цього провайдера в цьому Огляд ExpressVPN.

Заключні кроки

Ще два кроки, які вам потрібно виконати, щоб завершити процес налаштування, ось вони:

Зареєструйте свою IP-адресу

Просто ви знаєте, що зміна налаштувань DNS не призведе до того, що ви шукаєте. Щоб скористатися Smart DNS-проксі ExpressVPN, вам потрібно зареєструвати свою IP-адресу. Все, що вам потрібно зробити – це повернутися на їхній веб-сайт і перейти до свого облікового запису. Після цього натисніть Налаштування DNS, яка перенаправить вас туди, де ви вперше отримали адреси DNS. Тепер прокрутіть вниз, поки ви не дістанете до розділу реєстрації IP.Реєстрація IP-адреси

Натисніть “Зареєструвати мою IP-адресу”, і ви закінчили.

Перевірте, чи не відбулося налаштування DNS

Після реєстрації вашої IP-адреси вам потрібно перевірити, чи відбулися зміни. Це можна зробити, прокрутившись далі під розділом реєстрації IP, де ви знайдете Перевірка конфігурації DNS. Поруч зі статусом він повинен сказати: “Налаштовано на цьому пристрої”.Налаштовано

Якщо це не так, ваш трафік DNS перехоплює ваш Інтернет-провайдер, що ми називаємо DNS Викрадення. Ще одна причина збою конфігурації – a прозорий проксі. Завдяки цьому весь ваш трафік переспрямовується, і ваш Інтернет-провайдер може бачити все, що ви робите. Тому, якщо ці два випадки трапляються з вами під час налаштування проксі-сервера DNS ExpressVPN, використання їх VPN-послуги – найкраща ставка.

На яких пристроях можна змінити DNS?

Після підписки на ExpressVPN ви можете налаштувати DNS на будь-якому пристрої. Все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися інструкції, яку я дав, виходячи з платформи, яку ви використовуєте, і вам буде все в порядку. Службу Smart DNS ExpressVPN можна налаштувати на більшості основних пристроїв, зокрема:

 • Мак
 • ПК з Windows
 • PlayStation 4
 • Xbox One
 • Amazon Fire Stick
 • Android TV
 • Apple TV
 • iOS
 • Android
 • Nintendo Switch

Навіщо використовувати смарт-DNS ExpressVPN?

ExpressVPN добре відомо, що він є одним з провідних постачальників VPN. Але для стрімерів, як ви і я, ми вважаємо за краще наш зв’язок бути на повній швидкості під час перегляду певного відео. Ніхто не любить буферизаційний знак, перебуваючи посеред фільму, заповненого екшном.

Хоча служба VPN перебуває у верхній частині, але вона все ще шифрує ваш трафік для отримання додаткового рівня захисту. Хоча це і ціна, швидкість вашого Інтернету. Ви помітите невелике падіння, яке часом дуже дратує, особливо якщо ви є картопля на дивані.

Отже, MediaStream у цій ситуації – ваш найкращий варіант. Пам’ятайте, що ви не можете одночасно використовувати VPN та Smart DNS. Ви або обходите гео обмеження на повній швидкості, не застосовуючи заходів безпеки, або робите це, захищаючи свої дані зі зниженою швидкістю з’єднання.

Бути вершиною в галузі – це звання, якого вартий ExpressVPN. Однак йому потрібно продовжувати жити. Деякі канали, такі як Netflix, знайшли спосіб блокувати VPN. Добре, є ще мало VPN, які добре працюють з Netflix, включаючи ExpressVPN. Мало того, але MediaStreamer може розблокувати сотні каналів у всьому світі. Ось декілька:

 • Хулу
 • Amazon Prime Video
 • Час життя
 • HBO Go
 • Sky Go NZ
 • BBC iPlayer
 • ЗаразTV
 • My5
 • Netflix US
 • Євроспорт
 • HBO Nordic
 • Hotstar
 • GloboPlay
 • 9 канал
 • TF1
 • Канальна гра
 • SportsNet
 • Канал Діснея

Це безпечно, хоча?

Безпека не є частиною пакету, коли ви використовуєте Smart DNS. На щастя, ExpressVPN є провідною компанією, що стосується послуг VPN. Він пропонує новітні технології безпеки військового рівня, які захищають ваші пристрої від будь-якої можливої ​​кібератаки. Якщо ви підключитесь до певного сервера, ви заховатимете свою IP-адресу. Це анонімізує ваш підхід в Інтернеті і не дозволяє вам приховуватись від спроб моніторингу, включаючи провайдера вашого провайдера.

Отже, підсумовуючи це, MediaStreamer просто доступний для обходу регіональних обмежень. Якщо ви віддаєте перевагу конфіденційності та безпеці, скористайтеся послугою VPN ExpressVPN.

Як встановити SmartVNS ExpressVPN Smart на будь-який пристрій – Висновок

Використання Smart DNS дуже важливо, якщо ви хочете передавати свої шоу та фільми без ікони в Інтернеті. Де б ви не знаходилися, у вас є повний каталог каналів по всьому світу, які чекають на вас, щоб розблокувати. ExpressVPN – один з провідних постачальників, який може допомогти вам у цьому. Крім того, це сервіс VPN, тому ви можете захистити себе, якщо ви один із тих, хто орієнтується на безпеку користувачів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map