VPN BBC iPlayer не працює – найкращий шлях

VPN BBC iPlayer не працює - найкращий шлях


VPN BBC iPlayer не працює – найкращий шлях

BBC iPlayer заблокований за кордоном

Спроба отримати доступ до BBC iPlayer з-за кордону була б як спроба помістити квадратний кілочок у круглий отвір. Іншими словами, це неможливо, якщо у вас немає VPN або Smart DNS проксі.

Служба потокової передачі геоблокується за межами Великобританії через проблеми авторського права. Тож якщо ви живете в Австралії, Новій Зеландії, Канаді, США чи деінде, на вашому екрані з’являться наступні повідомлення про помилки.

“Цей вміст, здається, не працює. Будь-ласка спробуйте пізніше.”

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

“Програми BBC iPlayer доступні для відтворення лише у Великобританії.”

BBC iPlayer GeoBlocked

Як BBC знає, що я використовую VPN?

Слід зауважити, що встановлення VPN може бути не закінченням цього. BBC iPlayer не любить його, коли ви граєте в трюки, саме тому він і почався заборона IP-адрес VPN. Як результат, повідомлення про помилки розташування все ще можуть з’являтися на екрані, навіть якщо ви використовуєте VPN.

Ідеальним рішенням було б перейти на інший сервер у Великобританії та спробуйте нову IP-адресу. Але якщо це не працює, я боюся, що вам доведеться підписатися на нову послугу VPN.

Не хвилюйтеся, вам не доведеться витрачати час на пошук нової марки, яка може бути або не сумісна з BBC iPlayer BBC. Це тому, що я склав список найкращі VPN для iPlayer BBC. 

Кращий VPN для виправлення блоку iPlayer BBC

Я думаю, що справедливо сказати, що це найкраще, що ти використовуєш провідні VPN-провайдери розблокувати BBC iPlayer BBC, особливо з чорним списком VPN. Тому ви ніколи не повинні передплачувати невідомі бренди або безкоштовні VPN тому що ви незабаром зрозумієте, що вони не ефективні і не можуть реально виконати те, що обіцяють.

Після тестування декількох служб VPN я рекомендую вам скористатися ExpressVPN тому що це найкраще, коли йдеться в обхід гео-обмеженого онлайн-вмісту. Це означає, що ви можете отримуйте доступ до iPlayer BBC з будь-якої точки світу, разом із усіма іншими веб-сайтами, обмеженими Великобританією.

Ось смак того, що надає ExpressVPN:

 • Доступ до кожен канал Великобританії з-за кордону, в тому числі BBC, ITV, 4 канал, my5 BT Sport, Sky GO, тощо.
 • Прості та зручні в монтажі програми для Windows, Linux, Android, Mac, і пристрої iOS. 
 • Цілодобова підтримка клієнтів щоб допомогти вам у запитах.
 • 30-денна гарантія повернення грошей політика.
 • Три одночасні VPN-з’єднання під одним обліковим записом.

Розблоковано програму BBC iPlayerТак чітко, ExpressVPN не має собі рівних, коли мова йде про функції та переваги. Нижче ви можете знайти список інших преміум-послуг, з якими я порівнював його.

Інтелектуальна альтернатива проксі-сервера DNS для iPlayer BBC

Ви також можете використовувати інший метод для розблокування BBC iPlayer: Smart DNS-проксі. Цей інструмент орієнтований лише на URL-адреси, які розкривають ваше місцезнаходження та перенаправляють їх, а значить, ви все ще зможете обхід геоблоків і доступ до BBC iPlayer. Однак якщо ви живете за межами Великобританії і хочете використовувати проксі-сервер Smart DNS, вам слід знати кілька речей:

 • Ви можете налаштувати послугу Smart DNS на будь-якому пристрої. Це включає Android, iOS, ПК, Mac, PS3 / PS4, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, і Chromecast.
 • Розумні проксі-сервери DNS не шифруйте трафік і не змінюйте свою IP-адресу. Тому не очікуйте анонімності в Інтернеті.
 • Вони також не працюють добре, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі або DNS викрадення.

Якщо ви все ще знайдете привабливий проксі-сервер Smart DNS, який роблять багато користувачів, рекомендую перевірити Розмикач. Цей постачальник має великий список каналів, підтримуваних Великобританією, в тому числі BBC, ITV, Sky Go, і набагато більше. Це також дає клієнтам можливість перевірити послугу за допомогою 7-денний пробний період.

VPN BBC iPlayer не працює – додаткові поради

Якщо ви не можете отримати доступ до BBC iPlayer за допомогою VPN, спробуйте внести такі зміни, перш ніж вживати будь-яких різких заходів, наприклад, підписавшись на іншу послугу.

 • Як я вже згадував, BBC iPlayer почав забороняти IP-адреси VPN, тому деякі з них можуть працювати, а інші – ні. Як результат, ваша перша дія повинна бути перейти на інший сервер Великобританії щоб отримати нову IP-адресу.
 • Іноді, зміна веб-браузера може допомогти виправити проблему, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до iPlayer BBC на своєму ПК чи Mac. FireFox, Safari, Google Chrome, і Край всі хороші варіанти.
 • Ви також можете слідувати по моїх слідах, коли ця річ зі мною трапилась і зверніться за допомогою до постачальника VPN. Якщо хтось має відповідь, це вони.
 • Якщо ви спробували всі вищезазначені дії, і все ще не можете розблокувати BBC iPlayer, можливо, найкраще розлучитися зі своїм поточним VPN та підписатися на новий що підтримує потоковий канал.

VPN BBC iPlayer не працює – найкращий шлях

Ви коли-небудь відчували якісь труднощі під час перегляду BBC iPlayer з-за кордону за допомогою одного з VPN-згаданих у статті? Повідомте нас, залишивши коментар нижче. Якщо вам відомий будь-який VPN, який фактично не працює з BBC iPlayer, також будь ласка, поділіться своїм досвідом.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me