İngiltere dışındaki BBC Radyo Dinleme

İngiltere dışındaki BBC Radyo Dinleme? Geçici olarak İngiltere dışında mısınız ve arka planda BBC iPlayer radyo çalmadan dolaşamıyor musunuz? Newsday’da dünyanın dört bir yanından canlı haberleri dinlemek ve yurtdışındayken kesintisiz 1Xtra’nın sesini dinlemek ister misiniz? İki seçeneğiniz var, bir VPN veya Akıllı DNS proxy. BBC denizaşırı akış hakkında sorulduğunda “Canlı ve isteğe bağlı radyo içeriğimizin çoğunu BBC iPlayer Radyo veya BBC Sesler’de dünyanın her yerinden dinleyebilirsiniz” demektedir. Ancak, BBC iPlayer radyosunun İngiltere dışındaki tüm içeriklerini (çoğu değil) bir VPN veya Akıllı DNS ile dinleyebileceğinizi söylemek için buradayız. Bunun nasıl ortaya çıktığını öğrenmek için okumaya devam edin.

İngiltere dışında BBC radyo nasıl dinlenir

İngiltere dışında BBC radyo nasıl dinlenir

VPN Kullanarak İngiltere Dışında BBC Radyo Nasıl Dinlenir

Uluslararası yayın söz konusu olduğunda, BBC iPlayer radyo ileriye giden yol. Yurtdışında olmamak, özellikle Britsih gurbetçilerin gerçeklerini düz tutmaya ve kaliteli müzik akışı elde etmeye istekli olduklarında çok hayal kırıklığı yaratabilir. Bu, yurtdışında bir BBC radyo alternatifi bulmayı son derece zorlaştırıyor. BBC, davayı uluslararası erişimle açıklığa kavuşturuyor ”diyerek“ Bazen İngiltere dışında belirli içerikleri sunamayabiliriz. Örneğin, haklar nedeniyle, İngiltere dışında belirli spor yayınlarını yayınlayamayabiliriz. Müzik içeriği de haklar nedeniyle Birleşik Krallık’ta sınırlandırılabilir. ” BBC iPlayer GeoBlockedAncak bu durum, akış cihazınıza yüklenmiş bir sanal özel ağ ile geri alınabilir. Bir VPN ile İngiltere dışındaki BBC radyolarını nasıl dinleyebileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki talimatları izleyin:

  1. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
  2. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
  3. Şimdi bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanın. Bu size bir İngiliz IP adresi.
  4. Son olarak, BBC iPlayer web sitesine gidin veya iPlayer uygulamasını başlatın.
  5. Nerede olursanız olun tüm BBC iPlayer radyo istasyonlarını dinleyin.

BBC iPlayer Engellemesi Kaldırıldı

BBC radyonun engellemesinin kaldırılması büyük bir anlaşma olduğundan, BBC radyonun İngiltere dışında çalışabilmesi için bir VPN heck’e ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, abone olmanızı öneririz ExpressVPN. Hizmetleri kusursuz ve sonuçları garanti. Gizlilik ve güvenlik, müşterilerin kendilerini güvende ve güvende hissetmelerini sağlayan bu servis sağlayıcı tarafından son derece değerlidir. Aşağıdaki tablo, yurtdışındaki BBC telsizinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olmak için seçebileceğiniz diğer servis sağlayıcıları sunar..

Akıllı DNS Kullanarak Yurtdışında BBC Radyo Dinleme

BBC, İngiltere dışındaki canlı bir radyo akışını kısıtladığında, Bu içerik, teknik nedenlerle veya haklardan dolayı kullanılamıyor ”. İsteğe bağlı bir program kısıtlanırsa, bir oynat düğmesi olmaz ve bir mesaj “Kullanılamaz” mesajını gösterir. Bununla birlikte, İngiltere dışındaki kullanıcılar Akıllı DNS kullanırsa, bu iletilerden birini duymak zorunda kalmazlar. Akıllı DNS, VPN ile aynı şekilde çalışmasa da, sitelere, kanallara ve hizmetlere uygulanan coğrafi kısıtlamaların engellemesini kaldırabilir. Bu aynı zamanda kullandıkları Akıllı DNS türüne de bağlıdır. Bununla birlikte, kullanıcıların Akıllı DNS kullanarak İngiltere dışındaki BBC radyolarını nasıl dinleyebileceğine bakalım:

  1. İlk olarak, Unlocator’a gidin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
  2. Akış cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırmak için bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
  3. BBC iPlayer’ın web sitesine gidin.
  4. En sevdiğiniz müzik ve haber akışını İngiltere dışındaki BBC radyosunda yayınlayın.

Sizi İngiltere dışındaki BBC radyosuna yaklaştırmak için, Unlocator.  Bu, müşterilerinden iyi geribildirim almaktan başka bir şey almayan bir Akıllı DNS proxy’sidir. Yüksek hızlarda mükemmel hizmetler sunar ve iddialarına cevap verir. Ayrıca, henüz taahhütte bulunmadıklarından emin olmaları durumunda müşterilerine 7 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor.

BBC iPlayer Radyo Yurtdışı dinleyin

Yurt dışındayken spor, iş dünyası ve eğlence haberlerini veya dünya çapındaki etkinliklerle ilgili tüm haberleri kaçırmayın. Bir VPN veya Akıllı DNS ile İngiltere dışında tatil yaparken BBC iPlayer radyosundan en sevdiğiniz müziği dinleyin. Şimdi TV en büyük endişenizse, nasıl yapacağınızı kontrol ettiğinizden emin olun. İngiltere dışında BBC iPlayer’ı izleyin ve BBC iPlayer için en iyi VPN. Mutlu akış!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me