İngiltere Dışında 2020 Canlı Online Doktor Nasıl İzlenir

Başlamaya hazır mısın? 2020 geçmişten gelen bir patlama ya da belki de gelecek? Öyleyse, kendinizi Doktor Kim geri dönecek 1 Ocak 2020, bu dünya macerasından yeni bir şey için. Birçoğunuz soruyor, Doktor ne yapacak? Kiminle seyahat ediyor ve ne tür kötülerle karşı karşıya kalabilir? Ama asıl soru şu ki, nasıl yapabilirsin Lig tv izle canlı Doctor Who Sezon 12?


Doctor Who Sezon 12 Canlı İzle

Doctor Who Sezon 12 Canlı İzle

Doctor Who – Uzay ve Zamanla, Sadece İngiltere’de

Doctor Who’nun son sezonunu izlemek için şunu kullanabilirsiniz: BBC iPlayer, cep telefonları da dahil olmak üzere bir dizi cihazda kullanılabilir, tabletler ve akıllı TV’ler. Ancak, çok çeşitli cihazlarda kullanılabilir olması, kanalın İngiltere ile kısıtlı bir tek.

BBC iPlayer yalnızca İngiltere IP adresi içeriğine erişmek için. Diğer bir deyişle, internet trafiğiniz İngiltere dışından geliyorsa, hizmet konumunuzu belirleyebilir (IP adresiniz aracılığıyla) ve sizi neredeyse anında engelleyebilir.

Testler size neyi göstermenin en iyi yoludur coğrafi blokları gibi görünmek. Zaten yurtdışında yaşıyorsanız ve BBC iPlayer’a erişin, alacaksın coğrafi hata mesajı o anda erişiminizi sonlandıran.

Aşağıdaki mesaj Doctor Who’yu yayınlamaya çalışırken aldığım mesaj: Yurtdışındaki çözünürlük:

“BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”BBC iPlayer Doctor Who Hatası

Yurtdışında yaşıyorsanız BBC iPlayer ile karşılaşacağınız sorunu ele aldım. Şimdi, çözüm. Aslında, çözüm zaten mevcut ve onu bir sonraki bölümde bulabilirsiniz.

Doctor Who – Doktor Globalleşiyor

BBC iPlayer, sadece İngiltere’de değil, aynı zamanda çok popüler bir akış hizmetidir uluslararası. Sadece İngiltere’de mevcut olduğu için bunun nasıl mümkün olduğunu sorabilirsiniz.

Peki, şimdi çözümünüzü alırken, diğer kullanıcılar da sizden önce rehberlerimize ulaştı. Daha fazla 65 milyon internet kullanıcısı BBC iPlayer’a en üst düzey güvenlik aracını kullanarak erişebilir, Sanal özel ağ.

Bu yazılım size yardımcı olabilir bağlantınızı güvenceye alın, çevrimiçi göz atmanızı anonimleştirin ve coğrafi kısıtlamaları atlayın. Bunu, trafiğinizi seçtiğiniz bir ülkedeki uzak bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirerek yapar.

Bağlandıktan sonra VPN verilerinizi şifreler ve IP adresinizi gizler, sunucunun bulunduğu ülkedeki biriyle değiştirmek. Sonuç olarak, çevrimiçi kısıtlamalı içeriğe erişme o bölgede mevcut.

Örneğin, bir İngiltere sunucusuna bağlanırsanız, İngiliz IP adresi. Hangi kanal böyle bir IP’nin çalışmasını gerektirir? Tahmin ettin, BBC iPlayer.

BBC iPlayer Anywhere – Engelleme Süreci

Artık ne olduğunu biliyorsun VPN yapabilir. Yeni edindiğiniz bilgileri eyleme koyalım,?

  1. İlk, güvenilir bir abone ol İngiltere’de hızlı sunucuları olan VPN. Kısa bir öneri şu şekildedir: ExpressVPN.
  2. Sonra, başvurularını al cihazınızda. Doğrudan web sitelerinden veya yerel uygulama mağazanızdan indirin.
  3. VPN istemcisini yükleyin, çalıştırın ve oturum aç yeni oluşturulan hesabınızla.
  4. Listeyi açın ve bir İngiltere sunucusu.
  5. Bağlantı kurulana ve başlatılana kadar birkaç saniye bekleyin BBC iPlayer.
  6. Sezon 12. her neredeysen.

BBC iPlayer ile ilgili en iyi şey, hizmetlerini ücretsiz sunmasıdır. Tüm dünyada en iyi içerikleri yayınlamak için bir kuruş harcamanıza gerek yok. Şimdi tavsiye ettim ExpressVPN piyasadaki en etkili sağlayıcılardan biri olarak.

Bu hizmeti aşağıdakilerin beğenilerini kaldırmak için kullanabilirsiniz BBC iPlayer, Netflix (Herhangi Bir Bölge), Hulu, DAZN, ve çok daha fazlası. ExpressVPN, büyük bir sunucu ağına sahiptir. 94 ülkede 3000 sunucu.

Bu sunucuların tümü hızlı bir şekilde HD-akışlı. Ayrıca, şimdiye kadarki en güvenli ve en özel internet yaklaşımını sağlayan çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. Bu bir Kill Switch, Sıfır kayıt politikası ve askeri düzeyde şifreleme.

Denemek; onların bir 30-gün para iade garantisi bir çıkış yolu olarak. Bu durumda, aşağıdaki tabloda BBC iPlayer için diğer en iyi VPN’leri kontrol edebilirsiniz.

BBC iPlayer’a Erişmenin Başka Bir Yolu – Akıllı DNS

VPN’ler, hem verilerinizi güvence altına almak hem de bölgesel kısıtlamaları atlamak için mükemmel bir yoldur. Ancak, BBC iPlayer’a ve yüzlerce diğer kısıtlı kanala erişmek söz konusu olduğunda, Akıllı DNS ayrıca önemli bir rolü var.

Temelde siber güvenlik aracına bir alternatif, siber güvenlik bölümü eksi. Özellik, coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmek için kesinlikle orada.

Bunun yerine trafiğinizin parçalarını yeniden yönlendirir. IP adresi değişmeden kalır. Ayrıca o verilerinizi şifrelemez (Güvenlik yok), ama size inanılmaz hızlar.

Ayrıca, Akıllı DNS, bir VPN’nin yerel olarak yüklenemediği çok çeşitli cihazları destekler. Buna Apple TV, PlayStation, Chromecast, Xbox, Akıllı TV’ler, Android TV’ler ve daha fazlası. Akıllı DNS hizmetlerinin de güvenilir olması gerekir. Yani, Danimarka efsanesini seçtim Unlocator Örnek olarak. Bunu nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. İle kayıt olun Unlocator.
  2. Web sitelerinde, kurulum kılavuzları BBC iPlayer’ı çalıştırdığınız cihazda DNS’yi yapılandırmak için.
  3. Cihazınızı yeniden başlatın ve ardından BBC iPlayer’ı başlat.
  4. Akış Doktor Kim her yerde tam hızda.

Unlocator 2013 yılından beri faaliyet göstermektedir ve en iyi Akıllı DNS sağlayıcıları arasında haklı bir yer edinmiştir. Abonelik ücreti çok ucuz ve VPN + Akıllı DNS (hibrit hizmet) de alabilirsiniz.

Ayrıca, Unlocator’da bir 7 günlük ücretsiz deneme, yani bir kuruş ödemek zorunda kalmadan hizmetlerini deneyebilirsiniz.

Doctor Who – Otuz Sekizinci Sezon

Sevgili İngiliz dizisi, Sezon 12’nin seyircilerin gelmesi için hazır olması için bir yıl izin aldı 2020. Yeni yıl başladığında ilk bölümü yayınlayabilirsiniz. Sezonun tamamı Mart 2020, bu yüzden Doktor ile yer ve zaman arasındaki şeyi ziyaret etmek için zamanınız var, endişelenmeyin.

Whittaker olarak geri dönecek Onüçüncü Doktor önümüzdeki sezonda. Görüyorsunuz, yeni doktor geçen yıl büyük bir hayran kitlesi kazandı ve yakında onun hiçbir yere gitmediğini görmüyoruz. İşte showrunner Chris Chibnall söylemek zorundayım:

“Aslında hiç durmadık – Jodie Whittaker’ın Doktoru ve arkadaşları bu sonbaharda ülke genelindeki ailelerin kalplerini kazanırken, Onüçüncü Doktor için yepyeni aksiyon dolu maceralarla meşgul olduk.”

Yılbaşı gecesinde ne kadar eğlendiğiniz önemli değil takvimlerinizi ayarlayın. Doktor geri döndü ve yeni bir teaser fragmanıyla burada.

 

Stream Doctor Who 2019 Her Yerde – Ayrılık Kelimeler

Doktor Kim uzun zamandır çalışıyor. Yeniden yapıldıktan sonra bile 2005, gösteri kitleye ulaşma konusunda hala tutarlı.

Şu andan itibaren 1 Ocak 2020, şov onun için geri döner 12. sezon. Bu kılavuzu okumayı bitirdikten sonra nasıl yapacağınızı bileceksiniz. diziyi izle dünyanın herhangi bir yerinde VPN. Coğrafi kısıtlamalar artık seni durduramaz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bana bir aşağıdaki yorum.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me