Найкращий VPN для BBC iPlayer в огляді 2020 року

BBC iPlayer – безкоштовна послуга потокового передавання у Великобританії, найвідоміша у таких шоу, як EastEnders, Ordinary Lies, MOTD та The Missing. Сумно, Британські емігранти проживає в Австралія, Іспанія, США або Канада, знайде BBC iPlayer геоблоковані за межами Великобританії. Не хвилюйтеся, однак, все-таки можна зарубіжним чином придбати BBC iPlayer за допомогою віртуальної приватної мережі. Цей огляд дасть вам ознайомитись із деякими кращі послуги VPN ви можете використовувати дивіться BBC iPlayer за кордоном.


Найкращий VPN iPlayer BBC

Найкращий VPN iPlayer BBC

BBC iPlayer за межами Великобританії

Якщо ви намагаєтесь трансляцію телевізійного телебачення на телебаченні BBC iPlayer за кордоном, ви отримуєте наступні гео-помилки.

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

“Програми BBC iPlayer доступні для відтворення лише у Великобританії.”

BBC iPlayer GeoBlocked

Вибір правильного VPN для iPlayer BBC може бути трохи непростим, якщо ви не знаєте, що шукати. У цьому огляді я висвітлю найпопулярніші VPN, які ви можете використовувати для роботи в детальному аналізі.

Як дивитися BBC iPlayer за кордоном за допомогою VPN?

Весь процес розблокування веб-сайтів, додатків та каналів, призначених лише для Великобританії, пов’язаний із придбанням IP-адреси Великобританії за кордоном. Підписавшись у будь-який із найкращих рекомендованих VPN, які ми запропонували вище, ви зможете зробити саме це. Ось як можна отримати iPlayer BBC в будь-якій точці світу за допомогою VPN. Ось що я зробив:

 1. Я підписався на VPN, який фактично працює з BBC iPlayer, і VPN – ExpressVPN.
 2. Потім я завантажив і встановив додаток VPN на свій телефон (будь-який інший пристрій буде працювати чудово)
 3. Після запуску програми я підключився до VPN-сервера Великобританії.
 4. Як тільки VPN-з’єднання було встановлено, я, здавалося, переглядав Інтернет з Великобританії.
 5. Мені вдалося отримати доступ до iPlayer BBC, Now TV, Sky чи будь-якого іншого каналу Великобританії з обмеженою географічною діяльністю із США, Ірландії, Австралії, Північно-Африканської Республіки чи з інших країн за кордоном..

Розблоковано програму BBC iPlayer

Найкращий VPN для iPlayer BBC – Поглядом

Можливо, вам доведеться ознайомитися з деталями функції VPN та процесу роботи, тобто якщо ви про це вже знаєте. Якщо це так, зосередьтеся на списку найкращих постачальників VPN нижче. Ми підвели їх для вас і класифікували їх як найкращі VPN-програми для iPlayer BBC.

ExpressVPN

У випадку розблокування BBC iPlayer необхідний надійний і надійний VPN. Існує багато безкоштовних VPN, які пропонують розблокувати BBC, але їм не можна довіряти. Тести довели це ExpressVPN є найкращий сервіс VPN для обхід регіональних обмежень. Так, ви зможете передайте вміст BBC iPlayer за межі Великобританії. Тут ви знайдете кілька найпомітніших аспектів:

 • Видалення блоків на всіх каналах Великобританії за кордоном. BBC, my5, 4 канал, ITV, Sky GO, BT Sport, тощо.
 • Надання дружнього програмного забезпечення для пристроїв із Android, Linux, Windows, Mac, і iOS
 • дозволяє до 3 паралельних VPN-з’єднання.
 • корисна команда підтримки цілодобової підтримки
 • дотримується 30-денної політики гарантії грошей.

NordVPN

NordVPN Штаб-квартира знаходиться в Панамі, а це означає, що немає жодної можливості, щоб уряди зберігали записи про перегляд користувачів. У країні не застосовуються жодні закони про утримання. Компанія Nord захищає журнали користувачів, якщо такі зберігаються, і не мають нічого надсилати, якщо їх запитують. Також послуга дозволяє до 6 одночасних з’єднань. Це означає, що ви можете одночасно розблокувати BBC iPlayer на 6 пристроях.

Його захищені функції відображають характеристики вищих постачальників VPN. Більшість цих функцій виключно для NordVPN. Подвійна VPN-функція перенаправляє трафік через два сервери, а не лише один. Це не тільки збільшує рівень безпеки, але й ускладнює те, щоб хтось відстежив вас. Політика без журналів також активна і чітко свідчить про те, що журнали користувачів не зберігаються. Ви можете переглядати Інтернет, не турбуючись про те, що ваша історія потрапить в чужі руки чи не записується в першу чергу.

BulletVPN

Це ще один провідний постачальник послуг VPN, який ви можете використовувати для перегляду BBC iPlayer за межами Великобританії. BulletVPN пропонує користувачам a 30-денна гарантія повернення грошей. Ви можете встановити додаток BulletVPN на свій ПК, Mac, Android, iPhone, iPad або FireStick. Функція Smart DNS-проксі також доступна в тому випадку, якщо ви хочете передавати геоблокований вміст на пристрої, які не підтримують VPN.

BulletVPN пропонує досить пристойні швидкості та послуги. Його 5-зіркове обслуговування клієнтів команда не залишає жодних питань без відповіді. Щоб уникнути будь-якої форми відставання відео, вам знадобиться така VPN, як BulletVPN. З VPN протоколи наприклад PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec та IKEv2, ваша безпека в Інтернеті гарантована. Таким чином ви зможете передавати вміст BBC із високою швидкістю та рівнем безпеки. The необмежена пропускна здатність Ця функція вигідна під час трансляції, особливо коли вона є основною потоковою службою, наприклад BBC.

SurfShark

Surfshark Особливості дуже мінімалістичні, простий у користуванні інтерфейс, що ідеально підходить для початківців та фізичних осіб без надто великих технічних знань. Клієнт досить простий і позбавлений зайвих меню та кнопок. Більше того, VPN дозволяє необмежене одночасне з’єднання за один рахунок. Це означає, що ви можете захистити всі пристрої вдома та поділитися своїм VPN-зв’язком з друзями та членами сім’ї. Незважаючи на те, що він новий, цей VPN оснащений безліччю корисних функцій.

Цей VPN поставляється разом з палаючі швидкі сервери по всьому світу та видатна команда підтримки які цілодобово присутні для вирішення ваших проблем. Більше того, він пропонує: сувора політика без реєстрації та перемикач на вбивство щоб убезпечити свою роботу веб-перегляду, якщо трапляється раптове відключення зв’язку. Щоб додати вишню зверху, у SurfShark є: 30-денна гарантія повернення готівки, що означає, що ви можете взяти VPN через тест-драйв і повернути гроші, якщо він не виправдав ваші очікування. Хоча я дуже сумніваюся, що оскільки цей VPN працює досить добре з BBC iPlayer, але ви ніколи не знаєте, яких привілеїв користувач може очікувати від постачальника VPN.

IPVanish

IPVanish висока швидкість сервера були нагороджені величезною базою послідовників. Ці швидкості є важливими при передачі потокового вмісту, як новини, прямі трансляції, спортивні події з BBC iPlayer. Крім того, швидкості сервера цього провайдера полегшують швидкість завантаження, незалежно від жорсткої безпеки, встановленої гігантською потоковою службою. Зручне та просте у користуванні програмне забезпечення є досить приємним. Він також підтримує найбільш використовувані платформи, такі як Windows, Mac, iOS, Android та Linux.

Компанія працює більше, ніж 850 серверів розповсюджені в понад 60 країнах. Користувачі можуть легко підключитися до одного зі своїх серверів завдяки розумному розповсюдженню. Жодна історія переглядів користувачів не записується та не зберігається цією службою. Це зрозуміло в їхніх політика без журналів. Що стосується безпеки, IPVanish пропонує наступні протоколи PPTP, L2TP та OpenVPN з 256-бітним шифруванням AES для забезпечення безпеки. Що відрізняється від цього постачальника, він лише пропонує 7 вільних днів використання, щоб клієнти могли вирішити, чи хочуть вони цю послугу чи ні.

ВипрВПН

Цей постачальник послуг знаходиться у Швейцарії. Ви можете замінити свою IP-адресу іншою, підключившись до однієї з її 70+ світових серверів. VyprVPN пропонує абонентам кілька британських VPN-серверів, які можна використовувати для розблокування різних каналів та веб-сайтів Великобританії за кордоном. Безлімітне завантаження / потокове передавання важливо для тих, хто хоче обхід блоків на основі розташування і переглядати їх улюблені телепередачі чи фільми. Рівень конфіденційності збільшується із застосуванням ВипрВПН при потоковому потоці.

VyprVPN не пропонує політику повернення коштів. Вони мають 3-денна безкоштовна пробна версія щоб краще зрозуміти продуктивність та швидкість. У них два плани. Основний план, який дозволяє до трьох підключень, і преміальний план, який дозволяє до п’яти підключень.

Інтелектуальна альтернатива проксі-сервера DNS для iPlayer BBC

Якщо жодна з чотирьох вищезгаданих VPN не приверне вашої уваги, може бути інтелектуальний DNS. Смарт-проксі-сервер DNS також є інструментом, з якого використовується розблокувати гео обмежені сайти подібно до BBC iPlayer. Користувачі за межами Великобританії може скористатися його послугами за свою швидку розблокування.

Ось усе, що вам потрібно знати:

 • Він має високий рівень сумісності; ти можеш потік BBC iPlayer на iPhone, Mac, PS3 / PS4, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Chromecast, і Xbox.
 • Ваша IP-адреса залишається такою ж.
 • Інтернет-трафік залишається недоторканим та незашифрованим.
 • Якщо ваш Інтернет-постачальник послуг використовує прозорі проксі або DNS викрадення, розумний DNS для вас не вийде.
 • Без анонімності з видимою IP-адресою.

Якщо вас звернули на ці функції, рекомендуємо надати Розмикач постріл. Компанія пропонує безкоштовний 7-денний пробний період для нерішучих людей. Крім того, він підтримує розблокування BBC, ITV, Sky Go, Now TV, та інших каналів Великобританії.

Найкращий VPN iPlayer VPN у 2020 році

Якщо ви шукаєте постачальника VPN, який гарантує доступ до BBC iPlayer за межами Великобританії, голову над на ExpressVPN. Якщо ви хочете спробувати інший метод розблокувати геоблокований вміст за кордоном, ви завжди можете скористатися Розумний DNS замість цього. Але. як ти гадаєш? Чого ти хочеш? Деякі з вас можуть знайти Smart DNS підходящим, а інші можуть почувати себе в безпеці за допомогою передплати VPN. Який тобі більше подобається? Повідомте нас, опустивши коментарі.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map