Line of Duty Sezon 5 Canlı İzle

Line of Duty, beşinci sezonu için uzun zamandır beklenen polis yolsuzlukla mücadele birimi AC-12 hikayesi için ekranlarımıza geri dönüyor. Dizi, 31 Mart Pazar 2019, BBC1’de başlayacak ve dünyanın neresinde olursanız olun diziyi nasıl izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Line of Duty Sezon 5 Canlı İzle

Line of Duty Sezon 5 Canlı İzle

VPN Kullanarak Line of Duty Sezon 5 Nasıl Canlı İzlenir

Planın karmaşıklığı ve serinin tırnak ısırma sahneleri, bir kişinin Görev Hattı’nı yurtdışında izlemeye çalışmasının bazı nedenleridir. Dizi için bir poster, yıldız Martin Compston, Adrian Dunbar ve Vicky McClure’un kelepçeli olduğu “Suçun içeriden birine ihtiyacı var” yazıyor. Sezon 4, Line of Duty’in bakırcılarının polis yolsuzluklarının beklediklerinden daha kötü olduğunu fark etmesiyle sona erdi. Senaryonun muazzam olması gerekiyordu ve bölümlerin “çok taze bir bölge” gibi hissettikleri söylentileri var.

Dizi, yalnızca İngiltere’de bulunan BBC iPlayer’da yayınlanmaktadır. Coğrafi kısıtlamalar uluslararası kullanıcıların BBC’nin içeriğine erişmesini yasaklar. Bunu tersine çevirmek için bir VPN gereklidir. Bir VPN, sizinle bir VPN servis sağlayıcısının sahip olduğu uzak bir sunucu arasında sanal şifreli bir tünel oluşturur. Bir sunucuya bağlanmak sadece kimliğinizi anonimleştirmekle kalmaz, aynı zamanda denizaşırı içeriğe erişmenizi de sağlar. Bir VPN’in IP adresinizi gizlemesi, İnternet’te çevrimiçi gezinirken sizi daha güvende hissettirir. Kimse çevrimiçi olarak ne yaptığınızı öğrenemez ve BBC iPlayer da dahil olmak üzere bulunduğunuz içeriğe erişebilirsiniz.

VPN Kullanarak Line of Duty Sezon 5’i İzleyin – Adımlarla

BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak ve içeriğini yurtdışında yayınlamak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 1. İlk olarak, bir VPN servis sağlayıcısına ve güvenli bir tanesine kaydolun.
 2. İkinci olarak, VPN uygulamasını cihazınıza indirin ve yükleyin.
 3. Ardından, VPN hesabını oluşturduktan sonra VPN uygulamasını başlatın.
 4. Bir İngiltere sunucusuna bağlanın, bu size bir İngiliz IP adresi.
 5. İngiltere merkezli kanallara ve hizmetlere erişmenizi sağlayacak bir İngiliz IP adresi kullanarak çevrimiçi olun
 6. Dünyanın herhangi bir yerinden BBC iPlayer’a erişin.
 7. Nerede olursanız olun Stream Line of Duty Sezon 5.

ExpressVPN denizaşırı içeriğin engelini kaldırma konusunda bir üne sahip, iyi işleyen ve güvenli bir VPN servis sağlayıcısıdır. Bağlantıları hızlı ve istikrarlıdır ve sınırsız sunucu geçişi birkaç tıklamayla kolayca yapılır. Çok çeşitli özellikler sunmanın yanı sıra, ExpressVPN geniş bir sunucu ağı sunar. ExpressVPN’in iyi bir seçim yaptığını düşünmüyorsanız, aşağıdaki tabloda yer alan diğer tüm VPN servis sağlayıcılarına göz atın.

Smart DNS Kullanarak Line of Duty Sezon 5 Canlı Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Birçoğu, Line of Duty’un mizahsız ve takip edilmesi zor olduğunu iddia etse de, izleyiciler bunu o kadar çok seviyorlar ki izlemek için sabırsızlanıyorlar. Neyse ki, bu insanların bunu yapmak için birden fazla yolu var. VPN, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin en yüksek güvenlikle başarıyla kaldırılmasını sağlarken, SmartDNS aynı sonuçlara ancak daha az güvenlikle ulaşmayı başarır. Akıllı DNS, kullanıcıların verilerini VPN gibi şifrelemez, güvenlik söz konusu olduğunda daha az güvenli bir seçimdir. Ayrıca, Akıllı DNS IP adresinizi değiştirmez veya internet hızınıza müdahale etmez. Yalnızca coğrafi konumunuzu belirlemekten sorumlu trafiği yeniden yönlendirir. Takip ettiğiniz içeriğe bu şekilde erişebilirsiniz. Smart DNS kullanarak Line of Duty sezon 5’in engellemesini nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Unlocator’u ziyaret edin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun. Bu size karar vermenize yardımcı olacak yeterli zamanı vermelidir..
 2. Kullanmak istediğiniz cihazda Akıllı DNS’yi nasıl yapılandıracağınızı öğrenmek için bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
 3. Engellemesini kaldırmak istediğiniz akış web sitesini, kanalı veya hizmeti ziyaret edin.
 4. Trafiğinizi farklı bir ülkedeki bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirdikten sonra, istediğiniz her şeye erişebilirsiniz.
 5. Son olarak, BBC iPlayer’a erişin ve dünyanın herhangi bir yerinde beşinci Line of Duty sezonunu yayınlayın.

Güvenilir bir Akıllı DNS proxy’si için, Unlocator. Bu sağlayıcı, içeriğin engellemesini kaldırmak ve coğrafi kısıtlamaları atlamak için mükemmeldir. Nitekim, 200’den fazla kanalın engellemesini kaldırabilir ve 7 günlük ücretsiz deneme sunar.

Görev Hattı Hakkında

Görev Hattı, polis gücü içindeki yolsuzluğu ortaya çıkarmakla görevli kurgusal bir polis ekibi olan AC-12’yi takip ediyor. Başa çıkmaya değer bir çok yolsuzluk var. Adrian Dunbar, Vicky McClure ve Martin Compston, AC-12 subayları olarak rollerini yerine getirecekler. İşe Supt. Ted Hastings, DI Kate Fleming ve DS Steve Arnott. Görev Hattı’nın beşinci sezonunda Maya Sondhi’nin PC Maneet Bindra, halkla ilişkiler uzmanı Gill Biggeloe olarak Polly Walker ve Cinayet Kadrosu polisi olarak Aiysha Hart’ın geri dönmesine tanık olacak. Tony Pitts ayrıca Dedektif Şefi Les Hargreaves olarak geri dönecek. Andrea Irvine, Ted’in yabancılaşmış eşi Roisin Hastings’i oynayacak. Önceki dizi konuk Roz’in çabalarına daha fazla odaklanırken, 5. sezon şovun sabit karakterleri etrafında daha yoğunlaşacak.

Görev Hattı Beşinci Sezon – Fragman

İşte Line of Duty’in beşinci sezonunda neler olacaklarına göz atın.

Sezon 5.Bölüm Watch Line of Duty

Ted Hastings bir hapishane hücresinde ne yapıyor? “H” kim – yün kaplı suçlulardan oluşan bir ağa doğrudan komuta eden polis memuru? Dünyanın neresinde olursanız olun, Line of Duty’i izleyerek tüm spekülasyonlarınıza ve sorularınıza cevap alın. Bu sezonda daha önce yapılmamış şeyler ve izleyicilerin görmediği karakterler var.

Tüm bu faktörler serinin yapımına ve oluşumuna katkıda bulunur. Bir VPN veya Akıllı DNS ile, coğrafi konumunuza rağmen BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırır ve tüm içeriğini yayınlarsınız. Peki, ne olacak? BBC iPlayer için en iyi VPN’i seçecek misiniz? Yoksa bir Akıllı DNS proxy’si mi seçeceksiniz? Aşağıdaki yorum bölümünde seçimlerinizi bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me