Як слухати радіо BBC за межами Великобританії

Як слухати радіо BBC за межами Великобританії? Ви тимчасово знаходитесь за межами Великобританії і не можете їздити, без радіо BBC iPlayer, що грає у фоновому режимі? Ви хочете слухати прямі новини з усього світу в Newsday і слухати звук 1Xtra безперервно, коли ви перебуваєте за кордоном? Ну, у вас є два варіанти – VPN-проксі або Smart DNS-проксі. “Ви можете слухати більшу частину нашого радіо та за запитом радіо-контенту на радіо BBC iPlayer або BBC Sounds з будь-якої точки світу”, – говорить BBC, коли його запитують про закордонну трансляцію. Але ми хочемо сказати, що ви можете слухати весь (не більшість) вмісту радіо BBC iPlayer за межами Великобританії за допомогою VPN або Smart DNS. Читайте далі, щоб дізнатися, як це виникає.

Як слухати радіо BBC за межами Великобританії

Як слухати радіо BBC за межами Великобританії

Як слухати радіо BBC за межами Великобританії за допомогою VPN

Що стосується міжнародного мовлення, радіо BBC iPlayer – це шлях вперед. Немає цього за кордоном може бути дуже невтішним, особливо коли британські експати прагнуть розібратися у фактах та передати музику хорошої якості. Це робить пошук радіо альтернативи BBC за кордоном надзвичайно складним. BBC роз’яснює випадок із міжнародним доступом, кажучи: «Іноді ми можемо не мати змоги зробити певний вміст доступним за межами Великобританії. Наприклад, з прав людини ми можемо не мати можливості транслювати певні спортивні програми за межами Великобританії. Музичний вміст також може бути обмежений у межах Великобританії з прав людини “. BBC iPlayer GeoBlockedОднак ця ситуація є зворотною за допомогою віртуальної приватної мережі, встановленої на потоковому пристрої. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб дізнатися, як ви можете слухати радіо BBC за межами Великобританії за допомогою VPN:

  1. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  2. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  3. Тепер підключіться до VPN-сервера Великобританії. Це дасть вам Британська IP-адреса.
  4. Нарешті, перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer або запустіть програму iPlayer.
  5. Слухайте всі радіостанції BBC iPlayer, де б ви не були.

Розблоковано програму BBC iPlayer


Оскільки розблокування радіо BBC – це велика справа, для роботи радіо BBC за межами Великобританії вам знадобиться одне чорт VPN. З цієї причини ми рекомендуємо вам підписатися ExpressVPN. Їх послуги бездоганні, а результати гарантовані. Конфіденційність та безпека високо цінуються цим постачальником послуг, завдяки чому клієнти відчувають себе безпечно і захищено. У таблиці нижче представлені інші постачальники послуг, яких ви можете вибрати, щоб допомогти вам розблокувати радіо BBC за кордоном.

Як слухати радіо BBC за кордоном за допомогою смарт-DNS

Якщо BBC обмежує пряму радіопередачу за межами Великобританії, ви почуєте повідомлення про те Цей вміст недоступний через технічні причини чи права ». Якщо програма за запитом обмежена, кнопка відтворення не буде, і на екрані з’явиться повідомлення “Недоступно”. Однак, якщо користувачі за межами Великобританії використовуватимуть Smart DNS, вони не мали б чути жодне з цих повідомлень. Хоча Smart DNS не працює так само, як VPN, він може розблокувати гео обмеження, накладені на сайти, канали та служби. Це також залежить від типу Smart DNS, який вони використовують. Зважаючи на це, давайте подивимось, як користувачі можуть слухати радіо BBC за межами Великобританії за допомогою Smart DNS:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer.
  4. Передайте улюблену музику та новинні канали за межами Великобританії на радіо BBC.

Щоб наблизитись до цього кроку до радіо BBC за межами Великобританії, підпишіться Розмикач.  Це проксі-сервер Smart DNS, який не отримав нічого, крім хороших відгуків від своїх клієнтів. Він надає чудові послуги з високою швидкістю і задовольняє свої вимоги. Крім того, він пропонує своїм клієнтам 7-денну безкоштовну пробну версію, якщо вони ще не впевнені в здійсненні зобов’язань.

Слухайте BBC iPlayer Radio Overseas

Не пропустіть новини про спорт, бізнес та розваги чи всі розмови про події у всьому світі, коли ви перебуваєте за кордоном. Передавайте улюблену музику з радіо BBC iPlayer, коли ви відпочиваєте за межами Великобританії за допомогою VPN або Smart DNS. Тепер, якщо телебачення викликає найбільше значення, переконайтеся, що вам це потрібно зробити дивіться BBC iPlayer за межами Великобританії і найкращий VPN для iPlayer BBC. Щаслива трансляція!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me