Як слідкувати за роками та роками BBC в Інтернеті

Роки та роки – це нова драма BBC, яка слідкує за Ліоном, зайнятою манчестерською родиною, коли їхнє життя заплутується разом у важливу ніч у 2019 році та 15 років після цього. Цей серіал також присвячений політичній кар’єрі депутата Вів’єн Рук, а також її приходу до влади. Якщо когось із вас цікавить перегляд цього шоу за межами Великобританії, саме тут ви можете дізнатися про нього. Дізнайтеся, як дивитися Роки та роки на BBC iPlayer за кордоном нижче.

Як слідкувати за роками та роками на iPlayer BBC за допомогою VPN

Роки та роки виходять у вівторок 14 травня на BBC One і тривають щотижня ще 5 тижнів на BBC iPlayer. На жаль, шоу виходить за межі тих, хто не є Великобританією. Причина цього пов’язана з тимчасовим проживанням та гео-обмеженнями, які не є Великобританією. Той факт, що ви не перебуваєте у Великобританії, де базується BBC iPlayer, позбавляє вас від місцевих привілеїв, таких як доступ до регіонального контенту. Без IP-адреси, яка показує, що ви підключаєтесь до Інтернету з Великобританії, ані BBC iPlayer, ані інші канали чи послуги, що базуються у Великобританії, не надають вам доступ. Однак ви можете змінити це, підключившись до постачальника послуг VPN.

Шорт VPN для віртуальної приватної мережі поширюється на загальнодоступну або спільну мережу і виступає як приватний цифровий тунель. Те, що робить VPN – це підключення вашого пристрою до одного з його серверів і перенаправлення вашого трафіку через тунель, що призводить до зміни вашої IP-адреси. ІР-адреса сервера, розташованого в країні, де базується вміст, до якого ви хочете отримати доступ, ви ставитеся до місцевого обслуговування. VPN перенаправить ваші дані через його сервер, і ваш загальнодоступний IP-код зміниться відповідно до місця обраного вами сервера. Як результат, весь потрібний вам вміст стає доступним вам у будь-який час.

 Використання VPN – кроки

Ось як ви використовуєте VPN для розблокування BBC iPlayer та перегляду років і років у будь-якій точці світу:


 1. По-перше, підпишіться у постачальника VPN, який працює з BBC iPlayer.
 2. Потім завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
 3. Увійдіть за допомогою свого облікового запису VPN та запустіть програму VPN.
 4. Тепер ідіть і підключіться до VPN-сервера Великобританії.
 5. Набути а Британська IP-адреса.
 6. Нарешті, ви можете зайти на веб-сайт BBC iPlayer або запустити його.
 7. Отримайте доступ до iPlayer BBC і передайте потоки років і років незалежно від того, де ви знаходитесь.

ExpressVPN є одним із найнадійніших постачальників послуг на сьогодні. Якщо ви хочете отримати iPlayer BBC в будь-якій країні світу, ми настійно рекомендуємо підписатися на цього постачальника послуг VPN. Зараз ExpressVPN відомий тим, що обходить гео обмеження та розблокує вміст з усіх частин світу. Ви можете прочитати нашу статтю на найкращий VPN для BBC iPlayer або перегляньте інших постачальників послуг у таблиці нижче.

Як дивитися роки та роки на iPlayer BBC за допомогою смарт-DNS

Доступ до географічного вмісту також можливий за допомогою проксі-сервера Smart DNS. Хоча це не так безпечно, як VPN, він дає ті самі результати. Незалежно від того, використовуєте ви VPN або Smart DNS, ви повинні досягти того ж результату. Однак чим відрізняються процеси та особливості, що беруть участь у розблокуванні діяльності. За допомогою Smart DNS ви можете отримувати доступ до веб-сайтів з усього світу на будь-якому обраному вами пристрої. Розумному DNS не вистачає надійних функцій безпеки, оскільки він не шифрує ваші дані і не змінює вашу IP-адресу. Це означає, що ви не будете анонімними в Інтернеті, а ваші дані не будуть безпечними. Цей проксі-сервер допомагає вам отримувати доступ до веб-сайтів з обмеженою географічною діяльністю шляхом перенаправлення трафіку, необхідного для визначення геолокації. Ось як ви використовуєте Smart DNS для розблокування BBC iPlayer будь-де:

 1. Спочатку перевірте Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
 2. Радимо дотримуватися цього відео / навчальні посібники з налаштування для керівництва.
 3. Налаштуйте Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
 4. Відвідайте веб-сайт і програму BBC iPlayer.
 5. Насолоджуйтесь потокові роки та роки на iPlayer BBC будь-де.

Розмикач – Smart DNS-проксі, який дозволяє обходити географічні обмеження з будь-якої точки світу. Це постачальник, який не розчаровує, бо здатний розблокувати понад 200 каналів на високій швидкості. Враховуйте 7-денну безкоштовну пробну пропозицію, яка щедра і жахливо потрібна перед прийняттям зобов’язань.

Про Шоу

Політик під назвою Вівієн Рук викликає скандал в прямому ефірі телевізора однієї ночі у 2019 році. Розі Розі народила сина, а брати Стівен та Даніель та бабуся Мюріель не можуть не задатись питанням, яким буде життя маленького Лінкольна.

У ролях

Ось короткий перелік персонажів, які беруть участь у серіалі «Роки та роки»:

 • Емма Томпсон
 • Джессіка Хайнс
 • Рорі Кіннер

Емма – актриса, яка не потребує вступу. Вона не лише активістка, а й національний скарб. Її перша роль для BBC була в «Молоді» як «Міс Гроші-Стерлінг». Вона перейшла до створення величезних фільмів та посадки телевізійних ролей. У цьому серіалі Томпсон грає народного депутата Вівієн Рук, відвертого і політичного діяча, неапологічний і суперечливий погляд якого може спричинити заклинання в країні. Перша роль Джессіки для BBC, з іншого боку, була в 1994 році в ролі Шарлотти Паркер в епізоді драми BBC, «Дом Еліотта». Не так давно Хайнс зіграла міс Кіттс у Паддінгтоні 2 та PR-гуру, Сіобхан Шарп у BBC Comedy. У роках і роках Хайнс бере на себе роль революційної, небезпечної та зухвалої Едіти Лайонс. Перша роль Кіннера в BBC була для судді Джона Діда ще в 2001 році. Зігравши Тоні Кутса, Рорі перейшов до більшої ролі, наприклад, Білл Таннер в серіалі про Джеймса Бонда з 2008 року і як Генрі Хант у фільмі Петерлу. У роках і роках Рорі грає Стівена Ліона, фінансового радника та миротворця родини.

Роки та роки на BBC iPlayer – Трейлер

Ось перший погляд на новий драматичний серіал BBC у наступному трейлері.

Дивіться серію за кордоном – заключні слова

Не забувайте дивитись роки і роки у вівторок 14 травня на iPlayer BBC, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Просто використовуйте VPN або Smart DNS, і ви можете передавати останню драматичну серію, незалежно від того, перебуваєте ви в США. Який інструмент ви збираєтеся використовувати? Переконайтеся, що ви вказали свої переваги в розділі коментарів нижче.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me