Як отримати BBC iPlayer в Ірландії

Як отримати BBC iPlayer в Ірландії? Ми розуміємо географічні обмеження, які забороняють доступ до BBC iPlayer із країн, що не входять до Великобританії. Але, здається смішним, що мешканці Ірландії, які розташовані в безпосередній близькості від Сполученого Королівства, не можуть отримати доступ до iPlayer BBC. Тож якщо у вас немає IP-адреси Великобританії, ви не можете отримати доступ до iPlayer BBC та його прямих трансляцій. Однак це обмеження не поширюється на Північну Ірландію, оскільки саме там ви можете дивитися BBC iPlayer без обмежень. Для повсюди, вам доведеться підробляти своє місцезнаходження та отримати адресу Великобританії, щоб отримати доступ до iPlayer BBC. Тепер читайте, щоб дізнатися, як можна отримати iPlayer BBC в Ірландії. 

Як отримати BBC iPlayer в Ірландії

Як отримати BBC iPlayer в Ірландії

Отримайте BBC iPlayer в Ірландії за допомогою VPN

Коли ви намагаєтеся підключитися до BBC iPlayer, веб-сайт шукає IP-адресу, з якою ви підключаєтесь. Тож якщо ви скажете, намагаючись отримати доступ до веб-сайту з Дубліна, BBC не відображатиме жодного його вмісту і заборонятиме ваш доступ. Як бачите, ви отримаєте таке повідомлення: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “BBC iPlayer GeoBlocked

Однак використання VPN може змінити це для вас. VPN з’єднує ваш пристрій із сервером, розташованим у Великобританії, таким чином надаючи вам IP-адресу цього сервера. Після підключення до британського сервера вам буде надано британський IP-адресу. Завдяки цьому новому IP ви зможете отримати доступ до всього вмісту BBC iPlayer. Ось як ви використовуєте VPN розблокувати BBC iPlayer BBC в Ірландії.


  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN, який працює з BBC iPlayer.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Тепер підключіться до VPN-сервера Великобританії.
  5. Нарешті, перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer або запустіть програму iPlayer.
  6. Дивіться BBC iPlayer в Ірландії.

Розблоковано програму BBC iPlayer

ExpressVPN є найшвидшим і надійним постачальником послуг на ринку. Якщо ви хочете отримати iPlayer BBC в Ірландії, ми настійно рекомендуємо підписатися на цього постачальника послуг VPN. ExpressVPN має довгу історію обходу гео обмежень та розблокування матеріалів, усі вони були успішними. Це не найдешевше, але ви платите за свою конфіденційність та безпеку. Ви можете прочитати нашу статтю на найкращий VPN для Ірландії або перегляньте інших постачальників послуг у таблиці нижче.

Отримайте BBC iPlayer із Smart DNS-проксі

Є ще один спосіб, крім VPN, отримати BBC iPlayer в Ірландії, і це через проксі-сервер Smart DNS. Цей проксі-сервер допомагає вам отримувати доступ до таких веб-сайтів, які обмежуються геологічно, як-от популярні Hulu, Netflix, BeInSports та багато іншого шляхом перенаправлення трафіку, необхідного для визначення геолокації. Отже, ви зможете зайти на веб-сайт BBC iPlayer з Ірландії. Пам’ятайте, що проксі-сервери Smart DNS не працюють так само, як VPN. Насправді вони набагато менш ефективні з точки зору безпеки. Вони не змінюють ваш IP-адресу, і вони, звичайно, не шифрують ваш трафік, що пояснює, чому вони набагато швидші, ніж VPN. Ось як ви використовуєте Smart DNS для розблокування BBC iPlayer в Ірландії,

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer.
  4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту BBC iPlayer.

Розмикач – це інноваційне технічне рішення, яке може допомогти вам обійти географічні обмеження в будь-якій точці світу. Щоб дізнатися більше про цю найвищої послуги DNS, ознайомтеся з нашою інформацією Огляд розблокування. Він здатний розблокувати понад 200 каналів з будь-якої точки світу, тому це найкращий проксі-сервер Smart DNS там. Плюс, він працює дуже добре на всіх пристроях.

Дивіться BBC iPlayer в Ірландії

Цілком очевидно, що BBC не любить ідею глобального iPlayer і блокує багато своїх послуг у багатьох регіонах, включаючи Ірландію. Однак цей підручник знаменує кінець Британії, що може похвалитися ексклюзивним доступом до послуг BBC iPlayer. Ірландські люди нарешті отримають свій шматочок торта від встановлення VPN-з’єднання. Завдяки цьому VPN вони більше не матимуть проблем із доступом до лікаря BBC iPlayer “Doctor Who, Our Girl” або будь-якого іншого шоу в Ірландії. Повідомте нас, який постачальник послуг VPN дозволив вам отримати доступ до iPlayer BBC в Ірландії.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me