Як отримати BBC iPlayer в Австралії

Як отримати BBC iPlayer в Австралії? BBC iPlayer – це інтернет-потокова передача, підключення, телебачення та радіослужба від BBC, що базується у Великобританії. Це дозволяє передавати високоякісні теле- та радіопередачі, як «Доктор Хто», «Наша дівчина» та «Шанс». Тим не менш, вона обмежена лише у Великобританії, що означає, що ви можете дивитися її лише зсередини Великобританії. Так чи є спосіб цього навколо?

Як дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії

Як дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії

Чи можуть люди в Австралії, Канаді, США, Німеччині та Франції отримати доступ до iPlayer BBC? Відповідь – це певне “так”. Завдяки VPN, усі види вмісту з усього світу можуть бути доступними у вашому розпорядженні. Ви можете передавати передачі та фільми BBC iPlayer на своїх ПК, Mac, Android та iOS пристроях. Дізнайтеся, як можна розблокувати BBC iPlayer за межами Великобританії в цьому підручнику нижче.

Як дивитися програвач BBC iPlayer в Австралії за допомогою VPN

iPlayer знає, де ви знаходитесь, тому якщо ви не можете потрапити у Великобританію, змініть свій IP-адресу. Це як найпростіша річ, яку ви можете зробити з розвиненою технологією, як віртуальна приватна мережа. VPN створює цей приватний тунель, куди всі ваші дані передаються, перш ніж вийти в Інтернет. Ваші дані шифруються під час подорожі від вашого пристрою до мережі через VPN-сервер.

Насправді це дуже здорово, просто думаючи про всі можливості, які може запропонувати вам VPN. Розблокування BBC Iplayer є одним з них. Як бачите, ви отримаєте таке повідомлення: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “BBC iPlayer GeoBlocked

Після підключення до сервера Великобританії ви можете замінити поточну IP-адресу на британську, яку пропонує ваш постачальник послуг VPN. Подивимося, як ти перегляньте BBC iPlayer в Австралії: 

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Тепер підключіться до VPN-сервера Великобританії.
  5. Нарешті, перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer або запустіть програму iPlayer.
  6. Дивіться BBC iPlayer в Австралії, Новій Зеландії, Індії чи деінде за межами Великобританії.

Розблоковано програму BBC iPlayer

Хочете VPN достатньо хороший, щоб розблокувати BBC iPlayer? Потім підпишіться на ExpressVPN. Цей постачальник послуг може бути не найдешевшим, але він є найнадійнішим. Ви платите за захист конфіденційності та безпеки. Вони забезпечують потужні показники та гарантують обхід усіх видів гео-обмежень у всьому світі. Якщо ви хочете вивчити інші варіанти, наведена нижче таблиця дасть вам краще уявлення. Прочитайте нашу статтю на тему найкращий VPN для iPlayer BBC так само.

Дивіться BBC iPlayer в Австралії за допомогою смарт-DNS

Коли настає сезон нагород, вам буде погано пропустити епізоди “Дуже англійського скандалу”, коли ви знали, що можете щось з цим зробити. Якщо VPN може принести вам вміст BBC iPlayer, вам слід не вагаючись. Припустимо, VPN – чомусь не працює для вас – ви завжди можете скористатися Smart DNS-проксі.

Вони не настільки безпечні, як VPN, але хлопчик їх розблокує. Що потрібно пам’ятати, це те, що ваш IP-код залишиться таким же, а ваші дані не будуть повністю зашифровані. Що відбудеться, це те, що ваші дані, пов’язані з вашим геолокацією, будуть частково перероблені, що дозволить вам отримати доступ до обмеженого вмісту з будь-якого місця. Ось як ви використовуєте Smart DNS:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer.
  4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту BBC iPlayer.

Розмикач може розблокувати понад 200 каналів з будь-якої точки світу, що кваліфікує це як пристойний проксі-сервер Smart DNS. Вам не доведеться турбуватися про обмеження, заборони чи цензуру з Unlocator. Ще одне – проксі-сервери швидші, ніж VPN. Якщо ви цінуєте швидкість над безпекою, тоді перейдіть із Smart DNS, і ми маємо на увазі Unlocator.

Дивіться BBC iPlayer за межами Великобританії

Оплата ліцензії на телебачення Великобританії для перегляду вмісту Великобританії, наприклад BBC Iplayer за кордоном, недостатньо. Насправді це не дозволено. Обмеження залишатимуться там, хто знає, як довго. Вони справді очікують, що ми складемо зброю і нічого не зробимо з цим? Коли задіяні VPN та Smart DNS, ми можемо менше дбати про географічні обмеження. Завантажте BBC один і два, CBeebies та BBC News на свої екрани за межами Великобританії та передавайте їх.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me