Як отримати BBC iPlayer у Новій Зеландії

Як отримати BBC iPlayer у Новій Зеландії? Зберігання Віри, Міранди, Реквієма та Повзучого виступу – одні з найкращих шоу, доступні на британській програмі BBC iPlayer. На жаль, інший світ не отримує насолоди від жодної з них, оскільки BBC iPlayer обмежений для перегляду у Великобританії та геоблокується за межами британських кордонів. Хоча доступ до Інтернету широко доступний у Новій Зеландії і майже все населення охоплене мобільною широкосмуговою мережею 3G та 4G, його громадяни не звільняються від гео-обмежувальних законів. Це означає, що новозеландці, як і люди, розташовані в США, Австралії, Канаді, Німеччині, Франції та Італії, не можуть отримати доступ до iPlayer BBC, якщо, звичайно, вони не отримають британську IP-адресу. Отримати новий IP можна легко, забезпечивши VPN-з’єднання на будь-якому ПК, Mac, PS4, Xbox, Apple TV, Roku, Android, iPhone та FireStick. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як.


Як отримати BBC iPlayer у Новій Зеландії

Як отримати BBC iPlayer у Новій Зеландії

Як отримати BBC iPlayer у Новій Зеландії за допомогою VPN

Якщо ви спробуєте отримати доступ до iPlayer BBC з Нової Зеландії, ви, швидше за все, натрапите на повідомлення про помилку, яке повідомляє про те, що iPlayer недоступний там, де ви знаходитесь.BBC iPlayer GeoBlocked

BBC iPlayer знає, де ви знаходитесь, вони можуть виявити IP-адресу, з яким ви з’єднуєтесь. Як тільки вони дізнаються, що це не з Великобританії, вони припинять ваш доступ. Хороша новина полягає в тому, що все, що вам потрібно, – це VPN, і ви зможете передавати вміст BBC iPlayer з будь-якої точки світу, включаючи Нову Зеландію. Після підключення до VPN ваше з’єднання перенаправляється через призначений сервер у вибраній країні. Після цього вам буде надано IP-адресу серверу країни, до якої ви підключились. Це не тільки надасть вам анонімність в Інтернеті, але також допоможе вам обійти гео обмеження всіх видів. Ось як ви використовуєте VPN для розблокування BBC iPlayer у Новій Зеландії.

  1. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  2. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  3. Тепер підключіться до VPN-сервера Великобританії.
  4. Нарешті, перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer або запустіть програму iPlayer.
  5. Дивіться BBC iPlayer в Ірландії.

Розблоковано програму BBC iPlayer

ExpressVPN є одним з найнадійніших постачальників послуг VPN на ринку, і ми настійно рекомендуємо підписатися на його послуги. Хоча це не найдешевше, але все, що він може запропонувати, коштує кожної копійки. Крім їх багаторічної історії обходу гео обмежень, ExpressVPN здатний підтримувати вашу безпеку та конфіденційність під час роботи в Інтернеті. Ви можете прочитати нашу статтю на найкращий VPN для Нової Зеландії або перегляньте інших постачальників послуг у таблиці нижче.

Отримайте BBC iPlayer у Новій Зеландії за допомогою смарт-DNS

Якщо ви з якоїсь причини не любили використання VPN, ви завжди можете спробувати проксі-сервер Smart DNS. Як VPN, він допомагає розблокувати гео обмеження з будь-якої точки світу. Однак він не робить ті самі заходи безпеки, що і VPN. Смарт-проксі-сервер DNS забезпечує більш високу швидкість, оскільки ваші дані не повністю зашифровані в процесі. Ви також не отримаєте нову IP-адресу, але якось ви зможете отримати доступ до заблокованого матеріалу. Ось як ви використовуєте Smart DNS-проксі для отримання iPlayer BBC у Новій Зеландії:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer.
  4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту BBC iPlayer.

Розмикач – відмінна компанія. Від найвищого сервісного обслуговування клієнтів до зручного програмування ви можете майже забути про VPN. Це найнадійніший сервіс Smart DNS, який гарантує обхід гео-обмежень з будь-якої точки світу. Тож якщо ви шукаєте смарт-DNS, який допоможе вам отримати iPlayer BBC у Новій Зеландії, не шукайте далі Unlocator.

Отримайте BBC iPlayer у Новій Зеландії

Ви пропустили останній епізод “Доктор Хто”, тому що ви тимчасово були поза Великобританією? Відчуваєте, що хочете наздогнати найсмішніші біти з шоу “Грем Нортон”? Тоді вам не залишається іншого вибору, як розблокувати BBC iPlayer. Незалежно від того, чи знаходитесь ви в Новій Зеландії чи США, ви можете отримати доступ до iPlayer BBC будь-де, доки не використовуєте проксі-сервер VPN або Smart DNS. Повідомте нас у розділі коментарів нижче, який метод ви вибрали, щоб розблокувати BBC iPlayer для вас.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me