Як дивитися програвач BBC iPlayer в ОАЕ?

Як розблокуйте і перегляньте BBC iPlayer в ОАЕ? Британським експатам, які живуть за кордоном, може бути дуже важко дивитись улюблені телепередачі. Потокові канали, такі як BBC, ITV, Sky GO, Channel 4 та Now TV – це все геоблоковані за кордоном.

Отже, якщо ви зараз працюєте або проводите відпустку в Об’єднаних Арабських Еміратах, ви не зможете переглядати жоден із цих каналів через регіональні обмеження. Суворий нагляд – це ще одна річ, в яку в основному інвестує уряд ОАЕ. Але, на щастя, ви можете уникнути цих моніторингових заходів так само, як розблокувати веб-сайти Великобританії за кордоном з постачальником послуг VPN.

Обидва а VPN та Smart DNS може вам допомогти дивіться BBC iPlayer в ОАЕ, дізнайтеся, як саме в підручнику нижче.

Як дивитися програвач BBC iPlayer в ОАЕ?

Як дивитися BBC iPlayer в ОАЕ?


Як дивитися програвач BBC iPlayer в ОАЕ за допомогою VPN?

Якщо ви спробуєте отримати доступ до матеріалів наживо чи за запитом на BBC iPlayer під час перебування в ОАЕ, ви отримаєте одну з наступних гео-помилок.

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

“Програми BBC iPlayer доступні для відтворення лише у Великобританії.”

BBC iPlayer GeoBlocked

Чорний список IP-адрес VPN у 2015 році врешті-решт було вирішено за допомогою VPN-з’єднання. Однак, можуть трапитися невтішні питання, навіть із VPN ви можете зіткнутися з повідомленнями про помилки з VPN. Ось чому вам слід зареєструватися в VPN, щоб мати можливість перейти на інший сервер, щоб уникнути подібних випадків. Виконайте ці кроки, щоб переглянути BBC iPlayer в ОАЕ або деінде в світі.

 1. Підпишіться на VPN що підтримує BBC iPlayer.
 2. Завантажте додаток попросив вас і запустити його.
 3. Шукайте Великобританію сервер і підключитися до нього.
 4. Будь віртуальним громадянином Великобританії.
 5. Для завершального кроку, перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer або запустити програму iPlayer. Потім дивіться все, що ви хочете, на BBC iPlayer незалежно від того, де ви знаходитесь.

Розблоковано програму BBC iPlayer

Я випробовував усі VPN на ринку, але нічого, здавалося, не задовольняло, крім ExpressVPN. Це найпростіший та найефективніший постачальник послуг, який легко обійти регіональні обмеження з усього світу. Це, звичайно, включає можливість потоку BBC iPlayer в ОАЕ.

RankVPN ProviderLink
званняvpn-провайдер
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Необмежена смуга пропускання
 • Програми для всіх ваших пристроїв
 • 24/7 Live Support
 • Ексклюзивна знижка 49%!

Відвідайте ExpressVPN

званняvpn-провайдерВідвідайте BulletVPN
званняvpn-провайдерВідвідайте NordVPN
4vpn-провайдерВідвідайте Surfshark

Як розблокувати iPlayer BBC в ОАЕ за допомогою Smart DNS-проксі

Обхід гео обмежень може йти обома способами з проксі-сервером VPN або Smart DNS. Обидва – це надзвичайно сильні пристрої, які можуть гарантувати користувачам приємний досвід перегляду веб-сторінок без обмежень.

Звичайно, BBC iPlayer заблокований в Об’єднаних Арабських Еміратах, але Smart DNS може розблокувати його. Це не означає, що всі проксі-сервери Smart DNS можуть це робити, ні. У моєму випадку Unlocator чудово працював на мене. Крім того, вам потрібно завжди пам’ятати, що все, до чого ви можете або не маєте доступу, залежить від Smart DNS, на який ви підписані. Будьте уважні, не всі служби Smart DNS підтримують розблокування BBC в ОАЕ. Ось докладніше, чого слід очікувати від Smart DNS.

 • Високий рівень сумісності: Smart DNS працює практично на будь-якому потоковому пристрої: iOS, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV та Xbox.
 • Обслуговування IP-адреси: Розумний DNS не змінює IP-адреси користувачів і не тримає їх в очах громадськості.
 • Якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі або DNS викрадення, тоді розумний DNS не буде корисним для вас.
 • Немає анонімності в Інтернеті: Ваша IP-адреса залишатиметься загальнодоступною, оскільки Smart DNS не виконує шифрування.

Розблокуйте та перегляньте програму BBC iPlayer в ОАЕ – завершіть

Жити за кордоном, подалі від сім’ї та друзів, може бути досить складно. Можливість перегляду улюбленого телевізійного контенту вдома, однак, робить щось трохи простішим.

За допомогою VPN або Smart DNS ви можете розблокувати та передавати всі улюблені канали, включаючи BBC iPlayer, в ОАЕ та в будь-яких інших місцях світу. До якого методу ви збираєтесь вдатися? Повідомте нас у коментарях.

Схожі повідомлення

 • Як отримати бельгійську IP-адресу за межами Бельгії

  Як отримати бельгійську IP-адресу за межами Бельгії

  Немає коментарів | 16 серпня 2018 року

 • Як виправити музику Instagram, недоступну у вашому регіоні

  Як розблокувати Instagram у школі чи на роботі

  Немає коментарів | 23 жовтня 2018 року

 • Як дивитися Маніфест перший сезон на NBC

  Як дивитись маніфест першого сезону в Інтернеті?

  Немає коментарів | 11 вересня 2018 року

 • Як слідкувати за NBC Sports у Європі

  Як слідкувати за NBC Sports у Канаді

  Немає коментарів | 13 листопада 2018 року

Про автора

Карла

Потокові гаджети виліпкі. Зацікавлені у кожній дрібниці, яку потрібно знати про обхід регіональних обмежень. Захоплений віруючий у праві на захист конфіденційності в Інтернеті. Чарльз також переглянув безліч постачальників послуг VPN і знає, як відокремити хороші яблука від поганих.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me