Як дивитися програвач BBC iPlayer в Індії протягом декількох хвилин

Як дивитися BBC iPlayer в Індії

Як дивитися BBC iPlayer в Індії

Як дивитися програвач BBC iPlayer в Індії за допомогою VPN

Ви коли-небудь намагалися отримати доступ до iPlayer BBC з Індії? Якщо так, то наступне речення має звучати вам знайомо:

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

Це називається а повідомлення про помилку місцезнаходження і він з’явиться на екрані, якщо ви потрапили за межі зони покриття служби. Розумієте, BBC iPlayer має права на мовлення лише у Великобританії, тобто будь-яка спроба доступу до каналу з-за кордону буде невдалою, навіть якщо у вас є передплата у Великобританії.


BBC iPlayer GeoBlocked

Тому вам потрібен інструмент, який зможе сфабрикувати ваше географічне розташування та зробити так, ніби ви знаходитесь у Merrie England. Тож привітайтеся з віртуальною приватною мережею.

Більш відомий як VPN, цей інструмент кібербезпеки буде повторний канал підключення до Інтернету через мережу захищених серверів. Потім, це приховує Ваша IP-адреса і дає Вам новий з вибраного регіону. Це робиться тому, що ваш IP розкриває ваше місцезнаходження в Інтернеті. Тож якщо у вас є з Великобританії, BBC iPlayer подумає, що ви знаходитесь у регіоні.

Простіше кажучи, все, що вам потрібно зробити, це підключитися до сервера з Великобританії, і ви будете переглядати улюблені шоу всього за кілька секунд.

Крім того, VPN забороняють усім, хто намагається контролювати вашу онлайн-діяльність шифрування ваш трафік. Ви зможете займатися своїм бізнесом повна конфіденційність.

Як встановити VPN

Щоб успішно отримати доступ до iPlayer BBC в Індії, потрібно встановити VPN на свій пристрій.

  1. Зареєструйтесь у надійний Служба VPN, як ExpressVPN, елітний бренд з великою серверною мережею та відмінними функціями безпеки.
  2. Завантажте та встановіть додаток на свій iPhone, iPad, ПК, Mac або Android пристрій.
  3. відчинено додаток і увійти на ваш рахунок, який ви тільки що створили.
  4. Підключіться до сервера з Великобританії та отримайте Британська IP-адреса.
  5. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer або відкрийте додаток. Ви помітите, що є більше немає повідомлень про гео-помилки.
  6. Насолоджуйтесь улюбленими програмами.

Розблоковано програму BBC iPlayer

Кращі VPN для розблокування програвача BBC iPlayer

BBC iPlayer вже деякий час розправляється у віртуальних приватних мережах. В результаті лише топ-брендів може успішно обійти геоблоки, накладені британським потоковим сервісом. І візьміть це від мене, то краще все-таки підписатися на високопоставлений бренд VPN, навіть це коштує дорожче. Принаймні, ви гарантуєте повна безпека та конфіденційність. 

Ось чому я зібрав чотири найкращі служби VPN, які досі працюють із BBC iPlayer.

Як ви бачите з таблиці вище, ExpressVPN на сьогоднішній день найкращий постачальник послуг. Він на 100% захищений і надає чудові послуги. Це більше 3000 серверів в 94 країнах і використовується протокол шифрування військового рівня, який називається 256-бітний AES.

Більше того, компанія не зберігає та не записує вашу Інтернет-діяльність, і оскільки він базується в Британські Віргінські острови, вам не потрібно турбуватися про те, щоб будь-який уряд намагався зібрати ваші дані. Але однією з найкращих особливостей ExpressVPN є 30-денна програма повернення коштів що дозволяє повернути гроші, якщо вам не сподобається послуга. це означає, що у вас буде достатньо часу для тестування функцій, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Якщо ви хочете отримати найвищу послугу VPN, рекомендую перейти до цієї послуги.

Як дивитися програвач BBC iPlayer в Індії за допомогою Smart DNS-проксі

Не прихильник VPN-способу? Можливо, ви знайдете розраду у службі проксі-сервера Smart DNS. Цей інструмент також може отримати доступ лише до IPlayer BBC перенаправлення трафік, який відкриває ваше місцезнаходження. Це не вносить багато змін у ваше з’єднання, як це роблять VPN не очікуйте, що він приховає вашу IP-адресу або шифрує ваші дані. 

Що стосується Smart DNS-проксі, я також раджу вам перейти до провідних брендів, оскільки не багато сервісів можуть розблокувати BBC iPlayer BBC. я використав Розмикач тому що він підтримує понад 200 каналів, включаючи BBC iPlayer, Channel 4, BT Sport, HBO Go, Hulu та багато іншого. Це також дозволяє спробувати послугу з безкоштовним 7-денним пробним періодом.

  1. Йти до Розмикач і зареєструватися. Ви отримаєте вигоду від безкоштовна 7-денна пробна версія.
  2. Вам потрібно буде налаштувати службу вручну на своєму пристрої. Не хвилюйтесь, корисного є багато відео / навчальні посібники з налаштування щоб допомогти вам.
  3. Ви можете встановити послугу на будь-який потрібний вам пристрій, в тому числі Xbox, PS4, Smart TV, iPhone, iPad, Android, ПК та Mac.
  4. Відвідайте веб-сайт BBC iPlayer та насолоджуватися всім його змістом.

Дивіться BBC iPlayer в Індії

BBC iPlayer – це провідна послуга потокового потоку у Великобританії, до якої не можна отримати доступ до Індії, якщо ви не використовуєте віртуальна приватна мережа або проксі-сервер Smart DNS. Насолоджуйтесь широким спектром високоякісних телевізійних і радіошоу, а також фільми безпосередньо з BBC в Індії в будь-який час. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про VPN, перегляньте найкращий VPN для iPlayer BBC.

І зауважте, що підписки на VPN або Smart DNS не замінюють підписку на BBC iPlayer, це означає, що вам потрібно все-таки зареєструватися на потоковому каналі після отримання ExpressVPN або Розмикач.

Чи використовували ви інший VPN або Smart DNS проксі для розблокування BBC iPlayer з Індії? Тоді поділіться ними з нами в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me