Як дивитися програвач BBC iPlayer у США – Розблокувати за межами Великобританії

Як отримати iPlayer BBC у США - дивіться за межами Великобританії


Як отримати iPlayer BBC у США – дивіться за межами Великобританії

Як дивитись BBC iPlayer за межами Великобританії за експатами – Мій досвід

Я пам’ятаю, коли я жив у Катарі, багато моїх друзів із Великобританії-емігранта розповідали про свої улюблені мильні опери, документальні фільми та шоу у BBC. Для британських експатів мова йшла не лише про шоу. Йшлося більше про те, щоб мати частину будинку, де б вони не були, і про те, щоб бути в курсі місцевої культури та новин.

Тому я сидів разом зі своїми друзями-техніками і розглядав доступні рішення. Ми протестували досить багато різних налаштувань і постачальників, але це вартувало зусиль, як нам усім сподобалось BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four, і CBeebies.

Як розблокувати BBC iPlayer за межами Великобританії за допомогою VPN

BBC iPlayer Geoblocked у США, Канаді, Австралії

BBC iPlayer Geoblocked у США, Канаді, Австралії

VPN – це коротка віртуальна приватна мережа, інструмент, який може змінити вашу розташування в Інтернеті. Це дозволяє вам підключитися до будь-якого сервера на ваш вибір перенаправляє ваш Інтернет-трафік через обраний вами. Далі, це ховається вашу оригінальну IP-адресу та замінює його з іншим з регіону обраного вами сервера. Тож якщо ви підключитесь до сервера з Великобританії, ви отримаєте IP-адреса Великобританії.

Ця ця процедура зробить вигляд, ніби ви знаходитесь у веселій Англії, і BBC iPlayer не матиме нічого іншого, як зробити розблокувати її зміст. Так, все дуже просто і всього за кілька кліків.

Насправді, ось що вам потрібно зробити:

 1. Виберіть найкращу службу VPN та підпишіться на неї, але майте на увазі, що запустив BBC iPlayer заборона IP-адрес VPN. Ось чому ви повинні підписатися на преміум-провайдера, як ExpressVPN.
 2. Далі потрібно встановити програму VPN на свій пристрій. Тому перейдіть до свого магазину додатків і завантажте його. VPN сумісні з усіма основними платформами, в тому числі iOS, Android, ПК та Mac.
 3. Після успішного встановлення програми, відкрийте його та увійдіть.
 4. Підключіться до будь-якого сервера з Великобританії щоб отримати IP-адресу з того самого регіону.
 5. Перейдіть на BBC iPlayer і подивіться улюблене шоу.
 6. Якщо повідомлення про географічну помилку все ще є (BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав), спробуйте підключитися до іншого сервера Великобританії.
 7. Якщо ви все ще не можете отримати доступ до каналу, вам доведеться це зробити виберіть іншого постачальника VPN.

Кращий VPN для перегляду iPlayer за межами Великобританії

Оскільки BBC iPlayer працює на більшості VPN-служб, ви повинні дотримуватися тих, які все ще працюють з потоковим каналом. До них належать платні провайдери, як-от ExpressVPN, який має відмінні функції та вміє обхід геоблоків з будь-якого місця. Я сам спробував це, коли був у Катарі, і це спрацювало чудово.

Крім того, компанія пропонує: Смарт-проксі-сервер DNS послуги, якщо на вашому пристрої немає клієнта VPN. До них відносяться ігрові приставки, смарт-телевізори та роутери.

Ви також можете спробувати інші варіанти зі списку нижче. Запевняю вас, що всі вони не мають проблем з розблокуванням BBC iPlayer, тому що я сам протестував їх. І зауважте, що Hola VPN не працює з потоковою службою, як і більшість безкоштовних VPN.

Як отримати BBC iPlayer у США, Канаді чи Австралії за допомогою проксі

Розблоковано програму BBC iPlayer за допомогою VPN у США, Австралії, Канаді

Розблоковано програму BBC iPlayer за допомогою VPN у США, Австралії, Канаді

Ви також можете використовувати проксі-сервіс Smart DNS, такий як Розмикач щоб розблокувати та переглянути BBC iPlayer за межами Великобританії. Якщо ви віддаєте перевагу цьому методу для отримання британського телебачення за кордон, виконайте ці кроки.

 1. Підпишіться на службу проксі-сервера Smart DNS працює з BBC iPlayer.
 2. Вам потрібно налаштувати Smart DNS вручну на потоковому пристрої, який ви хочете використовувати, оскільки ці проксі-сервери не мають спеціальних програм. Ви можете скористатися цими посібниками та посібниками з налаштування, щоб допомогти вам.
 3. Тепер перейдіть до BBC iPlayer та передайте улюблені шоу наживо та за запитом за межами Великобританії.

Як і у випадку з VPN, тут можуть бути деякі проксі-сервери Smart DNS, які не працюють добре з iPlayer BBC. Я використовую Розмикач ось уже пару років розблокувати цю послугу за кордоном на всіх моїх потокових пристроях. Сюди входить моє Smart TV, Roku, PS4, Apple TV, Chromecast, Android та iOS.

Найкраще Розмикач це те, що ви можете підписатися на безкоштовна однотижнева пробна версія період для перевірки їх обслуговування без необхідності реєстрації вашої кредитної картки.

Як створити акаунт BBC iPlayer за межами Великобританії?

Починаючи з четверга, 11 травня 2017 року, користувачам iPlayer потрібно буде зареєструватися та зареєструватися на Рахунок BBC iPlayer для того, щоб дивитись наживо та контент на BBC. Дотримуйтесь інструкцій, поданих нижче, щоб зареєструватися в США, Канаді, Австралії чи інших місцях за межами Великобританії.

 1. Перейдіть на сторінку реєстрації BBC iPlayer.
 2. Введіть свою дату народження та натисніть «Далі‘.
 3. Тепер введіть своє адреса електронної пошти і ваше бажане пароль. Ми настійно пропонуємо використовувати тимчасовий електронна адреса замість вашої реальної електронної пошти. Отримати його можна в Партизанській або Airmail.
 4. Для ‘країна,Виберіть Об’єднане Королівство.
 5. Для ‘Поштовий індекс,Введіть WC1X 0AA
 6. У розділі “Хочете оновлення електронною поштою про інші речі, які вам сподобаються?” Виберіть бажаний вибір.
 7. Нарешті, натисніть “Зареєструйтесь‘.
 8. Це воно. Ви незабаром отримаєте електронний лист від BBC, що дозволить вам Перевірте свою адресу електронної пошти і завершити реєстрацію.

VPN vs Smart DNS-проксі

Розумні DNS-провайдери наприклад, проксі-сервер Unlocator Smart DNS простий у налаштуванні і може вас запустити та працювати секунд. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися та додати DNS-сервери до маршрутизатора чи пристрою.

 • Два недоліки полягають у тому, що ви отримаєте лише ті канали, які є у Великобританії підтримується.
 • Тільки відповідна частина вашого трафіку направлена ​​до Великобританії, яка прискорює з’єднання але не шифрує весь ваш трафік. Таким чином, ваша конфіденційність не забезпечено.
 • Вам потрібно буде використовувати VPN, якщо ваш Інтернет-провайдер застосовує викрадення DNS або Прозорі проксі, оскільки Smart DNS-проксі не працюватимуть для вас.
 • Дивіться посібники з відео та зображення для налаштування DNS тут. Unlocator підтримує близько 220 сайтів востаннє, коли я перевіряв їхню сторінку каналів, і у них є безкоштовна 7-денний пробний період.

VPN-провайдери наприклад, служба ExpressVPN, ви можете вибирати з 300 різних локацій, що охоплюють майже всі країни світу, включаючи Великобританію.

 • Весь ваш трафік буде зашифрований.
 • Ваш провайдер буде НЕ мати можливість стежити за веб-переглядами та Інтернет-діяльністю.
 • Налаштування просте також завдяки VPN-програмам, які можна встановити ПК, iOS, Android або Mac. Мінусом є те, що ваш пристрій повинен підтримка VPN. Це означає, що, наприклад, ваш Smart TV не працюватиме, якщо, звичайно, у вас немає маршрутизатора, який підтримує VPN.

Сумісні пристрої BBC iPlayer

Ви можете отримати додаток BBC iPlayer майже на всіх потокових платформах.

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • PS3
 • PS4
 • Xbox
 • ПК
 • Мак
 • Року
 • Тепер телебачення
 • Apple TV 4
 • Chromecast
 • Samsung Smart TV
 • Smart TV від Sony
 • Amazon Fire TV
 • LG Smart TV

Як отримати додаток BBC iPlayer за кордоном?

Після налаштування послуги VPN або проксі-сервера Smart DNS на своєму пристрої ви можете перейти на веб-сайт BBC iPlayer так, ніби ви знаходитесь у Сполученому Королівстві. Якщо ви віддаєте перевагу перегляду телевізора за кордоном на інших пристроях, дотримуйтесь цих інструкцій:

Отримайте додаток iPlayer на Xbox One за кордоном

Щоб встановити Hulu на свій Xbox One, вам слід спочатку змінити регіон своєї ігрової консолі на Великобританію. Дотримуйтесь цих інструкцій.

Отримайте додаток iPlayer на PS4 / PS3 у США, Канаді, Австралії

Щоб встановити програми Великобританії на консолі PlayStation, потрібно створити британський обліковий запис PSN. Ось як можна зареєструватися в обліковому записі мережі UK Playstation Network.

Як отримати програму BBC на iPhone, iPad та AppleTV

По-перше, просто зареєструйтесь у британському акаунті iTunes. Потім створіть ідентифікатор Apple Apple у Великобританії (не потрібно користуватися кредитною карткою). Якщо у вас є Apple TV, ви повинні дотримуватися тієї ж процедури.

Як отримати додаток iPlayer на Roku

Щоб додати британські канали на свій пристрій Roku, вам потрібно створити обліковий запис Великобританії Roku. Не знаєте як? Потім дотримуйтесь цього простого керівництва на потоковому пристрої Roku.

Завантажте додаток iPlayer на Android за межами Великобританії

По суті, ви повинні змінити регіон Google Play Store на Великобританію. Це дозволить вам встановити британські програми на свій смартфон або планшет.

Як встановити iPlayer на Samsung Smart TV

По-перше, ви повинні переключити свій регіон Samsung Smart TV у Великобританію. Тоді ви зможете встановити всі канали з обмеженою Великобританією, які ви хочете, як BBC iPlayer, ITV, Channel 4, BT Sport тощо..

Встановіть BBC на Sony Smart TV за межами Великобританії

Як і у випадку з Smart TV від Samsung, вам потрібно вибрати Великобританію як свою країну, щоб мати змогу встановлювати британські канали на свій смарт-телевізор Sony.

Встановіть додаток iPlayer на Fire Stick

Вам буде потрібна британська кредитна картка та адреса, щоб створити обліковий запис у Великобританії Amazon. Потім увійдіть у свій новий обліковий запис і додайте на канал Fire TV Stick будь-який канал із обмеженою Великобританією.

Як дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії

Коротше кажучи, з огляду на інформацію, подану вище, ви зможете отримати BBC iPlayer за межами Великобританії за допомогою VPN або Smart DNS. якщо ви не можете змусити його працювати або вам потрібна ще порада чи допомога, натисніть поле коментаря нижче. Я відповім!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map