Як дивитися програвач BBC iPlayer у Гонконзі

Хіба ти просто не ненавидиш це, коли ти прагнеш певної речі, але, здається, не можеш це захопити? Так, уявіть коли Після втрати доступу до Гонконгу я втратив доступ до свого акаунта BBC iPlayer. Розумієте, канал є гео-обмежена до Великобританії, але вона дуже популярна за кордоном. Якщо чесно, це нечесно з огляду на історію двох країн. Гонконг був частиною британської корони, і на мою думку, люди там більш схильні до доступу до каналу. Не хвилюйтесь, я поверну вам ваші права в найкоротші терміни. У мене є канал за межами Великобританії, і вам пора робити те саме. Готові? Давай зробимо це. Ось як ви можете дивитися BBC iPlayer в Гонконзі.

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Гонконзі

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Гонконзі

BBC iPlayer у Гонконзі

BBC iPlayer має багато що запропонувати на широкому спектрі пристроїв. Хоча BBC є обмежено для мешканців Великобританії, люди в Гонконзі ще можуть отримати доступ до нього за допомогою VPN. Вони навіть можуть уникнути цього повідомлення про помилку гео:

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “


Гео-помилка BBC iPlayer

Гео-помилка BBC iPlayer

Це помилка, яку я отримав, коли я намагався дивитись The Bodyguard деякий час тому. Ну, це повідомлення з’являється, коли глядач наближається до каналу з іншої країни, тобто з IP-адресою, яка не показує, що він / вона знаходиться у Великобританії. BBC iPlayer може визначте, де знаходиться стример, переглянувши їх IP-адресу.

Як тільки з’ясує, що ви іноземця, це станеться заблокувати ваш доступ на місці. Як я вже згадував, a VPN може допомогти вам обійти це питання видавати без сучка. Слідкуйте за моїм керівництвом і дізнайтеся, як це зробити.

Розблокуйте програму BBC iPlayer у Гонконзі

VPN – це Інтернет-інструменти, яким спочатку були присвячені підвищення рівня безпеки користувача в Інтернеті. Однак тепер вони також можуть допомогти обхід регіональних обмежень перемістивши своє місце в інше місце. Якщо ви підключитесь до певного VPN-сервера, ви побачите, що переглядаєте в країні, де знаходиться цей сервер. Ви отримаєте IP-адресу в цьому регіоні та повний доступ до її обмеженого вмісту.

Наприклад, якщо сервер знаходиться у Великобританії. Ви будете отримати IP-адресу Великобританії як тільки ви підключитесь. З цим можна потік BBC iPlayer хоча ви фізично за кордоном. З урахуванням сказаного виконайте ці кроки та розблокувати програму BBC iPlayer у Гонконзі:

 1. По-перше, вам потрібно підписатися на надійну VPN сервіс. Виходячи зі свого досвіду, настійно рекомендую ExpressVPN. 
 2. Тепер вам потрібно отримати їх спеціальний додаток. Завантажити його з веб-сайту або у власному магазині додатків вашого пристрою.
 3. Встановіть його і ввійдіть у систему за допомогою своїх облікових даних VPN.
 4. Далі, шукайте Великобританія-сервер і підключити.
 5. Похолодіть протягом декількох секунд, поки не встановиться з’єднання.
 6. Запустіть BBC iPlayerВеб-сайт або додаток.
 7. Передайте найкращий вміст BBC у Гонконзі.

Вибір правильної VPN для роботи може бути трохи непростим. Ну, ось чому я тут. ExpressVPN вважається одним із найкращий VPN для Гонконгу. Він поставляється з палаючі швидкі сервери у Великобританії і функції високого рівня безпеки. Якщо вам не подобається їх послуга, попросіть повернення коштів протягом 30-денний період і перевірити інших найкращі VPN для iPlayer BBC в таблиці нижче.

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Гонконзі за допомогою смарт-DNS

Обхід регіональних обмежень не покладається лише на VPN. Є ще один спосіб, який спеціалізується саме на цьому, але не захищає дані користувача, Smart DNS-проксі.

Сервіс не дає додаткового рівня захисту з точки зору надійних шифрів та протоколів безпеки. Ні, суворо обійти блоки. Однак, оскільки це не шифрує ваші дані, ти будеш працює на повній швидкості Інтернету.

Не кажучи вже про те, хоча ваш особистість не буде замаскована, Ви можете одночасно переглядати BBC iPlayer та локальні канали, оскільки ваш IP-адресу не приховано.

Давайте розпочнемо розблокування BBC iPlayer із Smart DNS, чи будемо ми?

 1. Тут також потрібно підписатися на авторитетного постачальника. Який? Ну, звичайно, Розмикач. Вони пропонують 7-денна безкоштовна пробна версія.
 2. Все, що вам потрібно зробити – це увійти у свій обліковий запис за допомогою їх веб-сайту та налаштування DNS використовуючи ці навчальні посібники на основі платформи, яку ви використовуєте.
 3. Ви закінчили. Ти можеш потік BBC iPlayer в Гонконг і в усьому світі.

А 7-денна безкоштовна пробна версія більш ніж достатньо для тестування постачальника. Не забувайте, у цей період все, що входить до складу Вимкнення можуть бути використані навіть послуги VPN. Попередьте, спробуйте, ви маєте десятки служб Великобританії у Гонконзі.

Вміст BBC iPlayer

Як тільки ви захопите цей потоковий гігант у Гонконзі, ви зможете передавати наступне:

 • Органи
 • Швидка допомога
 • Східний Ендерс
 • Ранганація
 • Мама
 • Жертва
 • Поза
 • Майя MC
 • Fleabag
 • Знедолені
 • Справжня CSI
 • Земля з космосу
 • Лікар, який
 • Насувна вежа
 • Привиди

Підтримуваний пристрій?

Як ми вже згадували, BBC iPlayer – один з найбільших каналів у світі. Ось чому справедливо мати безліч пристроїв для роботи. Ось вони

 • WindowsPC
 • AndroidOS
 • ioS
 • Amazon Fire TV
 • Мак
 • Xbox One
 • Apple TV
 • Ігрова приставка

Дивіться BBC iPlayer у Гонконзі

Незалежно від вмісту Великобританії, який ви перебуваєте, BBC iPlayer не має. Я знаю, ви дотримуєтесь того, що може запропонувати Гонконг, але ви можете вийти з цього обмеження, в якому ви живете. Скористайтеся VPN або Smart DNS, і у вас буде цілий інший каталог потокової передачі, щоб скористатися. Отримайте BBC iPlayer у Гонконзі і дайте мені знати, як усе, що було для вас, у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me