Як дивитися програвач BBC iPlayer на Xbox One за межами Великобританії

Як дивитися BBC iPlayer на Xbox за межами Великобританії? Як і PS4, Xbox використовується не тільки для ігор. Продукт Майкрософт виходить за рамки продукту для Xbox One, а також служить потоковим пристроєм. Microsoft розробляла всі наміри зробити Xbox One головним джерелом розваг в будинку. І інтегруючи телебачення в Xbox, успішно продається продукт як такий. Оскільки Xbox One підтримує відеоконтент, перехід на звичайний телевізор чи будь-який інший пристрій не має сенсу. Тож залишається надати користувачам Xbox можливість доступу до каналів та служб, які вони хочуть переглядати. Саме тут Microsoft скасовується, і VPN та Smart DNS проксі-сервери входять в роботу. Обидва ці інструменти можуть допомогти розблокувати основні потокові послуги та надати доступ до них з будь-якої частини світу. Читайте далі, щоб дізнатися, як можна дивитися BBC iPlayer на Xbox One за межами Великобританії, використовуючи VPN-проксі або Smart DNS-проксі. 

Як дивитися BBC iPlayer на Xbox One

Як дивитися BBC iPlayer на Xbox One

Як отримати програми у Великобританії на Xbox One

Якщо ви хочете встановити програми Великобританії на свій Xbox, вам потрібно спершу змінити регіон Xbox One. Виконайте наведені нижче дії:

  1. Увімкніть свій Xbox One.
  2. Перейдіть до розділу “Мої ігри та програми” на головному екрані Xbox.
  3. Виберіть “Програми” -> “Налаштування”.
  4. Тепер виберіть “Система” -> ‘Мова & Місцезнаходження’.
  5. У розділі “Місцезнаходження” виберіть Великобританію, якщо бажаєте завантажуйте додатки для Xbox виключно у Великобританії.
  6. Після закінчення, перезавантажте консоль Xbox.

Виконуючи ці дії, ви отримаєте поки що свої програми з Великобританії. Вам все одно знадобиться VPN або Smart DNS, щоб розблокувати подібні файли BBC iPlayer за межами Великобританії. І ми розповімо, як можна використовувати обидва способи перегляду BBC iPlayer на своєму Xbox One.


Дивіться BBC iPlayer на Xbox One за межами Великобританії за допомогою VPN

Встановлення VPN на Xbox One не настільки просто, як запуск його на смартфоні. Але це не означає, що ним не можна керувати. Нести з нами. Що вам потрібно зробити, це спершу налаштувати VPN на вашому Wi-Fi роутері. Ваш маршрутизатор також повинен бути готовим до VPN, інакше в чому сенс? Після того, як ваш маршрутизатор буде налаштований на запуск VPN-з’єднання, вам слід увімкнути свій Xbox One WiFi та підключитися до маршрутизатора. Якщо у вас немає маршрутизатора, сумісного з VPN, ви можете підписатися на VPN і вручну вставити дані VPN у налаштування вашого маршрутизатора Wi-Fi. Але, ви повинні знати, що кроки, що беруть участь у процесі, залежать від постачальника VPN та марки маршрутизатора Wi-Fi. З багатьох постачальників послуг, які підтримують маршрутизатори Wi-Fi від різних марок, найкращими є ExpressVPN та BulletVPN. На відміну від інших постачальників послуг, ці двоє пропонують можливість інтелектуального DNS. Ви також можете підключитися до VPN на своєму Xbox One через ПК. Вам доведеться встановити програмне забезпечення VPN на свій ПК, а потім підключити кабель Ethernet до задньої частини ПК та Xbox, щоб забезпечити з’єднання VPN. Не соромтеся також переглянути найкращий VPN для списку BBC iPlayer.

Коротше кажучи, ви можете піти з цього BBC iPlayer GeoBlocked

До цьогоРозблоковано програму BBC iPlayer

Дивіться BBC iPlayer на Xbox One за межами Великобританії, використовуючи смарт-DNS

Вибір Smart DNS для розблокування BBC iPlayer за межами Великобританії був би найшвидшим і дешевим варіантом. Розумний DNS може одночасно розблокувати географічні обмеження з країн усього світу. Крім того, його легко налаштувати на ігрових консолях, таких як Xbox One. Просто перейдіть до “Налаштування мережі” та продовжуйте налаштування, які ви зазвичай виконуєте. На ринку є багато постачальників Smart DNS, але Unlocator на сьогоднішній день найкращий. Вам знадобляться дві адреси DNS, які ваш постачальник Smart DNS постачає вам після публікації облікового запису Unlocator. Розмикач в основному служить для розблокування основних розважальних служб з великою мережею серверів. Він може розблокувати понад 200 каналів з усього світу. Цей розумний DNS працює на всіх пристроях, включаючи Xbox One.

Дивіться BBC iPlayer на Xbox One

Як споживачів, ми вражені підходом розробників компанії, намагаючись зробити їхні пристрої максимально багатозадачними та універсальними. Їх мета – покращення досвіду роботи з клієнтами на всіх рівнях, і ми не сердимося з цього приводу. Насправді ми отримуємо цінні гроші. Однак, якщо є така технологія, яку слід оцінити, VPN та Smart DNS-проксі виходять назустріч. Вони не тільки допомагають нам розблокувати вміст, але й зберігають безпеку, роблячи це. Оскільки це все важко, VPN та Smart DNS проксі – це те, що потрібно дивитися BBC iPlayer на Xbox One за межами Великобританії. Ви також перевіряєте, як це зробити розблокувати BBC iPlayer на Ps4 в цій статті тут.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me