Як дивитися програвач BBC iPlayer на Smart TV за межами Великобританії

Як дивитися програвач BBC iPlayer на Smart TV за межами Великобританії? Якщо ви не можете придбати BBC iPlayer на телевізорі, він може бути не таким розумним, як ви думаєте. Однак якщо програма доступна, і ви не маєте доступу до неї, це означає, що ви, можливо, знаходитесь за межами Великобританії. Смарт-телевізори повинні пропонувати доступ до BBC та інших каналів, однак питання ліцензування та авторських прав можуть заважати всьому інтелектуальному потоковому досвіду. Лише жителі Великобританії можуть насолоджуватися потоковим вмістом BBC iPlayer, тоді як люди в Австралії, Канаді, США та Німеччині не можуть. Тільки тому, що ваш телевізор розумний, це не означає, що він може отримувати BBC iPlayer де б ви не були. Це завдання проксі-серверів VPN та Smart DNS. Дізнайтеся, як ви можете дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії на смарт-телевізорі Samsung, Sony або LG, використовуючи VPN або Smart DNS.

Як дивитися BBC iPlayer на Smart TV

Як дивитися BBC iPlayer на Smart TV

Як отримати програми у Великобританії на вашому Smart TV за кордоном?

Перш ніж ми розберемося, як ви можете дивитися BBC iPlayer на своєму Smart TV за кордоном, спочатку потрібно змінити регіон свого смарт-телебачення на Великобританію. В іншому випадку ви не зможете встановити на нього британські програми.

 • Як змінити регіон Samsung Smart TV
 • Як змінити регіон смарт-телевізора Sony Bravia
 • Посібник з переключення регіону смарт-телебачення LG Web OS.

Як дивитися програвач BBC iPlayer на Smart TV за допомогою VPN

Розумні телевізори дуже популярні серед телеглядачів. Вони дозволяють глядачам дивитись програму підключення та інші програми за запитом, як правило, через додаток, підключаючись до Інтернету. Хорошим вибором розважальних програм буде BBC iPlayer. Як бачите, ви отримаєте таке повідомлення: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “BBC iPlayer GeoBlocked

Геоблокування не є перешкодою і не повинно бути проблемою для тих, хто знає про функцію VPN. VPN з’єднує ваш Smart TV з одним із своїх серверів (у цьому випадку сервер Великобританії) і спрямовує весь ваш трафік та дані через цей сервер. Таким чином, можливо, ви користуєтесь Інтернетом із країни, в якій знаходиться сервер, до якого ви підключились. Давайте вивчимо, як це працює:

 • VPN надає вам додаткову конфіденційність, шифруючи ваш трафік. Ви також можете анонімно переглядати Інтернет, використовуючи VPN.
 • У смарт-телевізорів немає клієнтів VPN. Як результат, вам потрібно встановити VPN на маршрутизаторі, щоб увімкнути VPN-з’єднання на смарт-телевізорі.
 • Крім того, ви можете зареєструватися у постачальника VPN, який пропонує своїм користувачам Smart DNS-проксі для розблокування гео обмеженого вмісту. Хорошими прикладами є BulletVPN та ExpressVPN. На відміну від VPN, Smart DNS можна налаштувати безпосередньо на більшості Smart TV, щоб обійти регіональні обмеження.
 • Деякі провайдери по всьому світу використовують викрадення DNS та прозорі проксі. Якщо ваш Інтернет-провайдер є одним із них, вам потрібно використовувати VPN замість Smart DNS для перегляду BBC iPlayer за межами Великобританії.

Ці смарт-телевізори замінюють необхідність використання комп’ютера, а VPN роблять їх використання набагато цікавішими. ExpressVPN є одним з постачальників послуг, який може зміцнити ваші стосунки зі смарт-телебаченням. Він може обійти обмеження, встановлені для BBC iPlayer та інших служб, так що ви можете дивитися його в будь-який час за межами Великобританії.Розблоковано програму BBC iPlayer

Мало того, але цей постачальник послуг досить сильний, щоб захистити вас протягом усього досвіду. Для отримання додаткової інформації про інших постачальників послуг переконайтеся, що ви знайдете таблицю нижче. Ознайомтеся, що таке найкращий VPN для Smart TV в цій статті.

Як дивитися програвач BBC iPlayer на Smart TV за допомогою Smart DNS

Розумний телевізор дуже схожий на комп’ютер. Ви можете переглядати Інтернет, перевіряти свої соціальні медіа-платформи та запускати ті самі програми, які у вас на смартфоні. Оскільки смарт-телевізор є важливим джерелом розваг, оснащення його необхідними додатками дозволяє краще використовувати його. Наприклад, BBC iPlayer – це чудовий додаток для смарт-телевізора, і Smart DNS може отримати його для вас, навіть якщо ви перебуваєте за межами Великобританії. Все, що вам потрібно буде зробити, підписавшись на один, – це ввести адресу сервера DNS, який він вам дає. Ось такі кроки, які вам потрібно виконати, щоб розблокувати BBC iPLayer на вашому Smart TV:

 1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
 2. Дотримуйтесь цих відео / посібників із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму Smart TV.
 3. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer.
 4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту BBC iPlayer.

Розмикач – послуга SmartDNS на базі Данії, яка може розблокувати понад 200 каналів. Ви можете отримати розблокований BBC iPlayer, а також інші канали чи послуги за дуже дешеву ціну. Плюс Unlocator дозволяє чудову та незрівнянну сумісність із усіма пристроями, включаючи смарт-телевізори. Завдяки розумному DNS, як Unlocator, ви можете подолати гео обмеження та переглядати потрібний вам вміст, де б ви не були.

BBC iPlayer не працює на Smart TV

Якщо BBC iPlayer не працює на вашому телевізорі, можливо, ваш пристрій не буде сертифіковано. Якщо пристрій не сертифіковано, BBC не підтримує його, що пояснює, чому він не працюватиме на вашому телевізорі чи підключеному телевізійному пристрої. Програми BBC iPlayer для підключених телевізорів Samsung та Sony дозволяють вам отримувати доступ до телевізійних програм BBC на запит. Крім того, iPlayer 19 липня 2018 року закрився на деяких попередніх моделях LG. Перш ніж засмучуватись тим, що ви не знайдете програму на своєму Smart TV, ви можете перевірити, чи спочатку ваш пристрій сертифікований на використання iPlayer BBC.

BBC iPlayer на Smart TV

Розумний телевізор не розумний, якщо він не може отримати доступ до iPlayer BBC. Як тільки ви не зможете це зробити, ви можете зосередитись на тому, щоб розблокувати додаток за межами Великобританії. Вам більше не потрібно чекати показів шоу та програм, щоб їх переглядати. Тепер ви можете легко підключитися до Інтернету на своєму Smart TV, щоб переглядати iPlayer, коли вам здається, що це підходить. Якщо iPlayer недоступний там, де ви є, VPN або Smart DNS можуть отримати його за кордоном. Вам не доведеться хвилюватися з цього приводу, все, що вам потрібно думати, – який VPN або Smart DNS ви збираєтеся вибрати розблокувати iPlayer за межами Великобританії.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me