Як дивитися BBC iPlayer в Китаї

BBC iPlayer – одна з моїх улюблених потокових служб. Однак, коли я був у Китаї, я не міг бути в курсі своїх телевізійних шоу він доступний лише у Великобританії. Ну, це лише одна причина. Навіть якщо це було доступне, Китай заборонив усі веб-сайти BBC з тих пір, як вони перейшов на HTTPS. Після всього цього, можна поцікавитися, які у них варіанти. Шукати більше не потрібно; Я маю відповідь. У цьому посібнику я збираюся показати Як розблокувати BBC iPlayer в Китаї. Слідкуйте за моїм приводом, і ви будете просто чудові.

Як дивитися BBC iPlayer в Китаї

Як дивитися BBC iPlayer в Китаї

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Китаї за допомогою VPN

Спроба отримати доступ до iPlayer BBC з будь-якої точки за межами Великобританії марна, Китай не є винятком. Коли ви намагаєтеся отримати доступ до закордонного каналу, ви отримуєте один із два розчаровуючих гео-помилки. Ось що я отримав, коли намагався дивитись Killing Eve на веб-сайті платформи:

 • “Схоже, цей вміст не працює”.Помилка One iPlayer від BBC
 • «BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “Помилка iPlayer BBC 2

Гео-обмеження не дозволяти доступ, якщо він не надходить із країни, де знаходиться служба, канал чи веб-сайт. Це так з BBC iPlayer, як люди, які не перебувають у Великобританії та не мають Британський IP не може пройти повідомлення про помилку, яке спливе.


Китайські користувачі або навіть британські емігранти в Китаї, які хочуть передавати вміст каналів, можуть це зробити за допомогою VPN. Тож, не хвилюйся, я не збираюся залишати тебе порожніми руками. Продовжуйте прокручувати і вчитися Як розблокувати BBC iPlayer в Китаї.

Дивіться BBC iPlayer у Китаї

Ця частина є важливою, тому прочитайте її уважно. Для доступу до BBC iPlayer у будь-якій точці світу вам знадобиться VPN, щоб підробити ваше місцезнаходження. Щоб виконати ту саму роботу в Китаї, потрібні додаткові заходи. Китай є ворогом Інтернету та використання VPN важко в регіоні. Він може заблокувати численних постачальників VPN. Однак їх небагато VPN, які досі працюють у країні. Я буду говорити про них пізніше.

Зміна місця розташування – не єдине, на що здатні VPN. Вони також захистити свої дані з шифрування високого рівня і приховати свою особу коли ви переглядаєте Інтернет. Ось це не виходить, ось що потрібно зробити, щоб можна було отримати доступ до iPlayer BBC у Китаї:

 1. Перш ніж почати, потрібно вибрати VPN, який працює в країні. я рекомендую ExpressVPN.
 2. Коли ти підписатися, завантажити їх додаток на пристрої, на який ви хочете передавати BBC iPlayer.
 3. Після того, увійти за допомогою облікового запису Ви тільки що створили та переходите до списку серверів.
 4. Виберіть сервер Великобританії оскільки канал доступний лише у Великобританії. Натисніть підключити.
 5. Як тільки з’єднання відбудеться, повернутися до BBC iPlayer.
 6. Ви помітите, що на екрані більше не виникає помилок, і ви можете це зробити дивитися BBC iPlayer в Китаї з легкістю.Вбивство iPlayer BBC Єви

Кращий VPN для Китаю

Як я вже згадував, Китай блокує VPN, але ExpressVPN не одна з них. Ви точно можете покластися на послуги, які ця VPN надає користувачам. По-перше, ви можете отримати доступ до серверів, розсіяних по 94 країнах. Точніше 3000+. По-друге, ви будете транслювати на повній швидкості як їх сервери швидко палають. Ви навіть не помітили, що шифрування спричинило падіння.

По-друге, ви отримуєте шифрування військового рівня щоб захистити ваш пристрій від будь-якої можливої ​​онлайн-загрози. Конфіденційність, ваша дані не реєструються та не збираються компанією люб’язно надаючи їх суворій політиці без реєстрації. ExpressVPN дозволяє вам підключитися 5 пристроїв під одним обліковим записом. Це дуже добре, оскільки він має широкий діапазон сумісності пристроїв. Ви можете завантажити їх заявку на Android, iOS, ПК, Mac, а також FireStick.

Зараз ExpressVPN – найкращий і все, але це не єдиний, який може функціонувати в Китаї. Перевірте найкращі VPN для материкового Китаю в таблиці нижче.

На що звернути увагу на iPlayer BBC

Ви справді не знаєте, наскільки ця потокова платформа може підвищити ваш досвід роботи в Інтернеті в такій країні, як Китай. Ви потрапите в найбільшу бібліотеку, яку Британія коли-небудь бачила. Дозвольте дати вам коротку ідею:

 • Вбивство Єви
 • Атланта
 • Збереження віри
 • Голбі-Сіті
 • Охоронець
 • Східники
 • Пікові сліпочки
 • Насувна вежа
 • Швидка допомога
 • Земля з космосу
 • Лінія обов’язку
 • Органи
 • Клік
 • Лікар, який
 • Привиди

Потік BBC iPlayer в Китаї

Хто б це міг подумати доступ до таких служб, як BBC iPlayer чи можливо в такій країні, яка обмежує обмеження, як Китай? Користувачі в Китаї повинні розраховувати інструменти обходу для доступу до тисяч заблокованих веб-сайтів, і немає кращого інструменту, ніж a Віртуальна приватна мережа. Дивіться телепередачі в прямому ефірі, отримуйте додаткові епізоди та завантажуйте телевізійні програми, щоб потім переглядати BBC iPlayer у Китаї за допомогою VPN. Добре прочитайте цю статтю та поділіться своїм досвідом у коментарях нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me