Як дивитися BBC iPlayer в Канаді

Хороші новини онлайн-пароплави! До найкращої послуги з підключення телебачення у Великобританії можна отримати доступ до Канади, використовуючи прості та ефективні способи. BBC iPlayer географічно обмежений для жителів Великобританії. Однак канадці все ще можуть скористатися цією послугою там, де вони є. Я використовували VPN та Smart DNS для розблокування BBC iPlayer, і вони працювали, як шарм. Перевірте, як я це зробив нижче.


Як дивитися BBC iPlayer в Канаді

Як дивитися BBC iPlayer в Канаді

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Канаді за допомогою VPN

BBC iPlayer пропонує безліч вмісту і може передаватися на декількох платформах. Тоді як BBC ексклюзивно для жителів Великобританії, Канадці можуть отримати доступ до нього за допомогою VPN. Перш ніж встановити VPN-з’єднання, ви, мабуть, зіткнетеся з повідомленням: «BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

BBC iPlayer GeoBlocked

Створюється віртуальна приватна мережа, VPN цифровий тунель що поширюється на загальну або загальнодоступну мережу. Він підключає пристрій, який ви використовуєте, до сервера зі своєї мережі. Мережа сервера може бути великою або малою залежно від VPN. The сервери також розповсюджуються в ключових місцях по всьому світу. Вас робить сервер, до якого ви вирішите підключитися виявляються в тому самому місці, що і сервер ви підключились до. 

Це відбувається завдяки процес перенаправлення що відбувається в цифровому тунелі VPN. Крім отримання вашого трафіку та дані зашифровані через цей приватний тунель вони також перенаправляються через сервер. Це дає тобі IP-адреса цього сервера і, отже, ви сприймаєтесь як місцеві. Щоб розблокувати BBC iPlayer в Канаді, Ви повинні зробити наступне. 

 1. Не надто далеко шукайте надійного постачальника послуг. Натомість, підпишіться на ExpressVPN. 
 2. Настав час завантажити та встановити потрібну програму VPN на своєму пристрої.
 3. Тепер, лзапустити та активувати програму VPN.
 4. Щоб користуватися програмою, ви повинні увійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
 5. Шукайте сервер Великобританії у країні, де дозволено програвання BBC iPlayer.
 6. Натисніть кнопку Підключення і чекайте, коли буде встановлено з’єднання.
 7. Перейдіть на веб-сайт BBC iPlayer або додаток і перейдіть по своєму шляху.
 8. BBC iPlayer тепер доступний для вас у Канаді.

Розблоковано програму BBC iPlayer

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Канаді за допомогою смарт-DNS-проксі

Ви можете отримати доступ до обмеженого вмісту з різних регіонів одночасно за допомогою проксі-сервера Smart DNS. За допомогою Smart DNS ви можете обходити обмеження з усього світу одночасно, на декількох пристроях, і ви можете їх легко налаштувати, як є немає програмного забезпечення для налаштування.

Майте на увазі, що Smart DNS не пакує функції безпеки. Причина цього в тому, що це не шифрує ваші дані або замініть свою IP-адресу з іншим. Чи можете ви вірити, що за допомогою підписки Smart DNS ви можете отримати Hulu, HBO, Netflix, BeInSports та багато іншого? На високих швидкостях. Це тільки перенаправляє трафік, який визначає вашу геолокацію через один із його серверів, не підключаючись до жодного.

Виконайте ці кроки, і ви отримаєте BBC iPlayer, який передає Канаду в найкоротший термін:

 1. Перший крок – перевірка Розмикач і підписання на безкоштовну 7-денну пробну версію.
 2. Налаштування Smart DNS на потоковому пристрої, дотримуючись цих відео / навчальних посібників із налаштування.
 3. Тепер, відвідайте веб-сайт або програму служби. Ви повинні мати доступ до нього легко.
 4. Насолоджуйся своїм необмежений доступ на весь вміст BBC iPlayer, поки ви перебуваєте в Канаді.

Розмикач являє собою Smart DNS-проксі, що пропонує багато, у тому числі можливість розблокувати більше 200 каналів. Цей фрагмент технології дозволяє вам обхід географічних обмежень з будь-якого місця по всьому світу. Це Огляд розблокування дасть вам краще уявлення про послугу та на що вона здатна.

Найкращий VPN для iPlayer BBC

Якщо ви хочете найкращої послуги VPN, вам знадобиться ExpressVPN. Це дуже надійний постачальник послуг і популярний вибір серед користувачів VPN з багатьох причин. Одна з цих причин завдячує своїм неймовірні можливості розблокування. Якщо ви шукаєте VPN, щоб розблокувати BBC iPlayer в Канаді, то ExpressVPN – це той самий. Цей постачальник більше ніж здатний розблокувати геоблокований вміст з усього світу.

Тепер, якщо ви все ще на огорожі щодо того, чи ExpressVPN є VPN для вас, прочитайте нашу статтю на темі найкращий VPN для Канади і найкращий VPN для iPlayer BBC. У таблиці нижче також будуть надані інші варіанти, якщо ви не погоджуєтесь на передплату ExpressVPN.

Дивіться BBC iPlayer у Канаді

Якщо ви хочете отримати неймовірний діапазон програмування від BBC iPlayer, вам потрібно отримати проксі VPN або Smart DNS. Будь-який метод розблокує BBC iPlayer за межами Великобританії легко. Який спосіб ви вибрали для розблокування BBC iPlayer у Канаді? Ми хотіли б дізнатися про вибір, який ви робите в розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map