Як дивитися BBC iPlayer в Бельгії

Після нескінченних спроб отримати доступ до iPlayer BBC, я зрозумів, що моє геолокація – це те, що перешкоджає моєму потоку вбивства Єви в Бельгії. Я не розміщуюсь там, де BBC iPlayer пропонує свої послуги, і це Великобританія.

Щоб запобігти випадковому та міжнародному доступу, домінуюча служба потокового передавання – BBC iPlayer, вдаються до геоблокування. Однак у ці дні користувачі Інтернету можуть видалити геоблоки усіх типів, використовуючи різні методи, наприклад VPN та Smart DNS, про які я детальніше розповім нижче.

Як дивитися BBC iPlayer в Бельгії

Як дивитися BBC iPlayer в Бельгії

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Бельгії за допомогою VPN

Доступний як інтернет-телебачення, радіо та мобільний додаток, BBC iPlayer – це домашнє ім’я у Великобританії. Британські експати, розташовані в Бельгії, не мають доступу до цієї потокової служби через гео-обмеження. Ви натрапите на це повідомлення, якщо спробуєте:

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

BBC iPlayer GeoBlocked

Кожен, хто перебуває в Бельгії та зацікавлений у передачі вмісту BBC iPlayer, може успішно це робити, коли підключено до надійного постачальника послуг VPN. Причиною розблокування успіху є цифровий тунель VPN. The VPN створює приватний тунель через який він передає дані користувачів, перш ніж перейти на інший сервер. Коли це відбувається, схоже, що дані мають різні властивості, наприклад, звідки вони надходять.

За допомогою VPN-з’єднання ви отримуєте прибуток переваги для безпеки так само. Окрім того, що вам здається, що ви знаходитесь в іншій країні, ви можете потрапити до вигода від анонімності в Інтернеті. Щоб розблокувати BBC iPlayer BBC в Бельгії, потрібно виконати наведені нижче дії.

 1. Отримайте постачальника послуг VPN що надійно розблокує плеєр BBC iPlayer.
 2. Ти мусиш створити обліковий запис VPN, тож ви отримаєте доступ до програми.
 3. Завантажте програму VPN на своєму потоковому пристрої.
 4. Запустіть додаток aі шукайте сервери Великобританії.
 5. Знайдіть сервер Великобританії та підключіться до нього.
 6. Тепер, ви з’явитесь за допомогою британської IP-адреси.
 7. Насолоджуйтесь потоковою передачею всього, що може запропонувати BBC iPlayer у Бельгії.

Розблоковано програму BBC iPlayer

ExpressVPN є одним з кращих постачальників розблокування вмісту. Це має відмінні функції безпеки і захоплюючі швидкості. Цей постачальник нічого не пропонує гарантовані результати і забезпечує задоволеність клієнтів. Ви також можете скористатися іншими провідні постачальники послуг VPN для BBC, переконайтеся, що ви ознайомилися з таблицею нижче.

Як дивитися програвач BBC iPlayer у Бельгії за допомогою смарт-DNS

Хороша новина на цьому не закінчується, оскільки існує більше способів, як можна розблокувати BBC iPlayer BBC у Бельгії. Цей спосіб передбачає менше шифрування і більш високі швидкості; він використовує Smart DNS-проксі. Використовуючи Smart DNS, ваш браузер надішле запит до DNS, щоб знайти реальну IP-адресу веб-сайту iPlayer BBC. Він знаходить його у своїй адресної книги, після чого повертає його у ваш браузер. Потім ваш браузер завантажить вміст BBC із поверненої IP-адреси.

Розумний DNS буде змусити вас з’являтися там, де ви не знаходитесь. Як результат, ви добираєтесь отримати доступ до вмісту, що базується в цій країні. Ви отримали потрібний вам вміст; однак ваші дані ніде не були захищеними. Цей пристрій відрізняється від VPN щодо безпеки, оскільки він пропонує нульові шифрування та не вносить жодних змін до вашої IP-адреси.

Це відповідає лише за перенаправлення трафіку, відповідального за визначення вашого геолокації через призначений сервер, в результаті чого ваш негайний доступ до обмеженого вмісту. Ось як можна розблокувати BBC iPlayer BBC у Бельгії за допомогою смарт-DNS:

 1. Підпишіться на сервер Smart DNS як Unlocator.
 2. Перегляньте ці відео / навчальні посібники з налаштування.
 3. Тепер, налаштуйте Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
 4. Перейдіть на додаток або веб-сайт BBC iPlayer.
 5. Потокове вбивство Єви або будь-який програвач BBC iPlayer без особливих труднощів. 

Я рекомендую використовувати Розмикач як ваш проксі-сервер Smart DNS. Це датська компанія, яка пропонує послуги VPN та Smart DNS. Тепер основна функція Smart DNS допомагає користувачам розблокувати гео обмежений вміст.

Розмикач є простий у використанні і забезпечує найкращі насіння. Якщо ви не впевнені в такому рішенні, ви можете скористатися ним 7-денна безкоштовна пробна версія. Таким чином, у вас є достатньо часу, щоб прийняти рішення про те, чи хочете ви послугу чи ні.

Дивіться BBC iPlayer у Бельгії

І VPN, і Smart DNS можуть отримати вас 2000 плюс години британських телешоу в 13 різних жанрах на ваш запит у Бельгії. Обраний вами метод покладається на те, що ви надаєте більше пріоритетів: безпека або швидкість.

Тепер, коли ви знаєте, що є два способи можна розблокувати BBC iPlayer у Бельгії якого б ви вибрали? Повідомте мене в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me