Як дивитись BBC iPlayer на Року за межами Великобританії

Як дивитися BBC iPlayer на Року за межами Великобританії? Ви отримали собі Roku, і ви хочете передати на нього iPlayer BBC? Без проблем, ви можете отримати канали, які недоступні у вашому регіоні, якщо ви використовуєте VPN або Smart DNS. Roku – це фантастична трансляція телевізора, яка дозволяє переглядати послуги потокового Інтернету в Інтернеті. На відміну від інших потокових сервісів, які дозволяють надбудови з інших країн, Roku просто не робить. Під час налаштування облікового запису ви отримуєте лише один регіон. Якщо ви розірвані між Netflix США та BBC iPlayer, отримаєте або американський, або британський обліковий запис, ви не можете мати обоє. Але що робити, якщо ви хочете мати одночасно американський Netflix та BBC iPlayer?


Як дивитися BBC iPlayer на Року

Як дивитися BBC iPlayer на Року

Те, що потрібно враховувати

Якщо у вас вже є обліковий запис у Великобританії, то BBC iPlayer повинен бути доступний для вас у вашому Roku. Якщо у вас немає облікового запису Великобританії, перевірити цю статтю щоб навчитися його отримувати. Однак якщо ви зареєстровані в американському обліковому записі Roku, спочатку потрібно створити британський обліковий запис у Великобританії. BBC з’явиться прямо біля ваших програм. Розблокування BBC iPlayer – це наступний великий крок, про який ми поговоримо з вами. Як бачите, ви отримаєте таке повідомлення: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “BBC iPlayer GeoBlocked

Читайте далі, щоб дізнатися, як дивитись iPlayer BBC у Roku за межами Великобританії за допомогою VPN-проксі або Smart DNS-проксі. 

Дивіться BBC iPlayer на Roku Overseas за допомогою VPN

VPN – це безпечний і гарантований спосіб перегляду BBC iPlayer на Roku за межами Великобританії. Навіть з обліковим записом Великобританії та додатком iPlayer на вашому центрі він все ще геоблокується за межами Великобританії. Саме тут на знімку з’являється VPN, який використовується для обходу регіональних обмежень. Підключення до VPN дозволить вам передавати канали Великобританії на Roku за межами Великобританії. Дізнайтеся, як це зробити створити канали Великобританії за кордоном на Roku використання VPN у цій статті прямо тут. Хоча VPN використовується в основному для подолання гео-обмежень на вміст, підключення до одного виходить вище і далі тільки цього. Ось деякі переваги VPN:

 • Обхід географічних обмежень на веб-сайтах або потокових каналах.
 • Захистіть конфіденційність користувачів від сторонніх очей та державного нагляду.
 • Не зберігайте журнали активності користувачів під час торрентів.
 • Прихойте свою активність перегляду з локальної мережі та провайдера
 • Дозволяє завантажувати файли.
 • Обійти цензуру в Інтернеті і обійти брандмауері.

Розблоковано програму BBC iPlayer

VPN, який отримає вам BBC iPlayer на Roku за межами Великобританії ExpressVPN. Цей постачальник послуг пропонує послуги преміум-класу з корисними агентами, широким вибором місцеположень сервера та надійними характеристиками. Крім того, його пакет включає в себе смарт-DNS, тому ви отримуєте два способи розблокувати BBC iPlayer на Roku.

Дивіться BBC iPlayer на Roku за межами Великобританії, використовуючи смарт-DNS

Smart DNS – це ще один метод, який дозволяє переглядати BBC iPlayer за межами Великобританії. Завдяки Smart DNS цілком можливо, ви фактично змінюєте своє місцезнаходження та, здається, знаходитесь у Великобританії. Після налаштування Smart DNS ви отримаєте доступ до всіх каналів Великобританії на Roku. До переваг використання Smart DNS належать:

 • Можливість потокового онлайн-відео за допомогою повної швидкості Інтернету.
 • Великі швидкості.
 • Збереження тієї ж локальної IP-адреси
 • Розблокування геоблокованого вмісту з усього світу.
 • Підтримуються всі потокові пристрої. Деякі пристрої Roku не мають розширених мережевих налаштувань. У цьому випадку ви не можете змінити конфігурацію DNS. Налаштуйте маршрутизатор за допомогою Smart DNS.
 • Не потрібно змінювати налаштування Smart DNS, якщо ви хочете розблокувати вміст з іншого регіону. Дивіться BBC, US Netflix, Canal + та Hulu одночасно.

Наш вибір найкращого проксі-сервера Smart DNS Розмикач. Вони розблокують доступ до понад 196 каналів, що дозволяє передавати улюблені програми з будь-якої точки світу. Безперечно, Unlocator допоможе вам отримати iPlayer BBC на Roku за межами Великобританії в найкоротші терміни. Завдяки програмі Unlocator ви знаєте, що заборони скасовуються, а обмеження обходять на будь-якому пристрої, де б ви не знаходилися.

VPN vs Smart DNS

Тільки те, що вони мають подібні функції, не означає, що вони працюють однаково. Хоча VPN шифрує всі ваші дані через приватну мережу, розумний DNS не робить. Той факт, що він не робить, дозволяє розумному DNS надавати більш високі швидкості. На відміну від VPN, Smart DNS не надає вам нову IP-адресу, а це означає, що ви отримаєте лише мінімальну анонімність в Інтернеті. Хоча майже кожен VPN може отримувати кожен канал, який ви можете розблокувати, канали та послуги, які ви хочете розблокувати, залежать від типу Smart DNS, який ви використовуєте.

Дивіться BBC iPlayer на Roku

На даний момент ви можете передавати поточний реальний програвач BBC iPlayer. І справді ми маємо на увазі той, який отримують насолоду від британців. Якщо ви будете дотримуватися кроків, які ми запропонували для вас, ви зможете переглядати останні телепередачі BBC і навіть телевізійне телебачення в форматі HD на Roku з будь-якої точки світу. Roku залишається вподобаним вибором відео стримеру, і той факт, що ви можете отримати всі необхідні вам послуги, це робить все краще.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map