Dakikada Hindistan’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Hindistan'da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Hindistan’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

VPN Kullanarak Hindistan’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Hindistan’dan BBC iPlayer’a erişmeye çalıştınız mı? Öyleyse, aşağıdaki cümle size tanıdık gelmelidir:

“BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”

Buna bir konum hata mesajı ve hizmetin kapsama alanının dışında yaşıyorsanız ekranınızda açılır. BBC iPlayer’ın yalnızca İngiltere’de yayın hakları vardır, yani İngiltere aboneliğiniz olsa bile kanala yurt dışından erişme girişimleri başarısız olur.


BBC iPlayer GeoBlocked

Bu nedenle, coğrafi konumunuzu taklit edebilecek ve Merrie İngiltere’nin içindeymiş gibi görünecek bir araca ihtiyacınız var. Sanal özel ağa merhaba de.

Daha iyi bir VPN olarak bilinen bu siber güvenlik aracı yeniden kanal Güvenli bir sunucu ağı üzerinden internet bağlantınız. Sonra, gizler IP adresinizi ve size yeni olan seçtiğiniz bölgeden seçin. Bunu yapar çünkü IP’niz çevrimiçi konumunuzu gösterir. Dolayısıyla, Birleşik Krallık’tan bir hesabınız varsa, BBC iPlayer bölgenin içinde olduğunuzu düşünecektir.

Basitçe söylemek gerekirse, tek yapmanız gereken İngiltere’den bir sunucuya bağlanmaktır ve birkaç saniye içinde en sevdiğiniz programları izleyeceksiniz.

Ayrıca, VPN’ler çevrimiçi etkinliğinizi izlemeye çalışan herkesin şifreleyerek trafik. İşletmenizle ilgili olarak tam gizlilik.

VPN Nasıl Kurulur

Hindistan’daki BBC iPlayer’a başarıyla erişmek için cihazınıza bir VPN yüklemeniz gerekir.

  1. İle kayıt ol güvenilir Gibi VPN hizmeti ExpressVPN, geniş sunucu ağına ve mükemmel güvenlik özelliklerine sahip seçkin bir marka.
  2. Uygulamayı indirin ve yükleyin. iPhone, iPad, PC, Mac veya Android cihaz.
  3. Açık uygulama ve oturum aç yeni oluşturduğunuz hesabınıza.
  4. İngiltere’den bir sunucuya bağlanın ve bir İngiliz IP adresi.
  5. BBC iPlayer web sitesine gidin veya uygulamayı açın. Olduğunu fark edeceksiniz artık coğrafi hata mesajı yok.
  6. En sevdiğiniz programların keyfini çıkarın.

BBC iPlayer Engellemesi Kaldırıldı

BBC iPlayer’ın Engelini Kaldırmak için En İyi VPN’ler

BBC iPlayer bir süredir sanal özel ağlarda çöküyor. Sonuç olarak, yalnızca üst düzey markalar İngiliz akış hizmetinin uyguladığı coğrafi blokları başarılı bir şekilde atlayabilir. Ve benden al, yine de yüksek dereceli bir VPN markasına abone olman daha iyi, hatta daha pahalı. En azından garanti edeceksin tam güvenlik ve gizlilik. 

Bu yüzden hala BBC iPlayer ile çalışan en iyi dört VPN hizmetini tamamladım.

Yukarıdaki tabloda gördüğünüz gibi, ExpressVPN elde ettiğiniz en iyi sağlayıcıdır. % 100 güvenlidir ve mükemmel hizmetler sunar. Daha fazla 3.000 sunucu 94 ülkede ve askeri sınıf şifreleme protokolü kullanıyor AES 256 bit.

Ayrıca, şirket internet etkinliğinizi kaydetmez veya kaydetmez, ve İngiliz Virgin Adaları, verilerinizi toplamaya çalışan hiçbir hükümet için endişelenmenize gerek yoktur. Ancak ExpressVPN’in en iyi özellikleri 30 günlük geri ödeme programı bu da hizmeti beğenmemeniz durumunda paranızı geri almanıza olanak tanır. bu, bir taahhütte bulunmadan önce özellikleri test etmek için yeterli zamanınız olacağı anlamına gelir.

En iyi VPN hizmetini istiyorsanız, bunun için gitmenizi tavsiye ederim.

Akıllı DNS Proxy Kullanarak Hindistan’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

VPN yolunun hayranı değil misiniz? Belki de Smart DNS proxy hizmetinde teselli bulabilirsiniz. Bu araç ayrıca BBC IPlayer’a yalnızca yeniden rota konumunuzu gösteren trafik. VPN’ler gibi bağlantınızda çok fazla değişiklik yapmaz, bu nedenle IP adresinizi gizlemesini veya verilerinizi şifrelemesini beklemeyin. 

Akıllı DNS proxy’leri söz konusu olduğunda, en iyi markalara gitmenizi tavsiye ederim, çünkü pek çok hizmet BBC iPlayer’ın engellemesini kaldıramaz. kullandım Unlocator çünkü destekliyor 200 kanal, BBC iPlayer, Channel 4, BT Sport, HBO Go, Hulu ve çok daha fazlası dahil. Ayrıca, hizmeti 7 günlük ücretsiz deneme süresi ile denemenize olanak tanır.

  1. Adresine git Unlocator ve kayıt olun. Bir 7 günlük ücretsiz deneme.
  2. Hizmeti yapılandırmanız gerekir el ile cihazınızda. Endişelenme, birçok yararlı var videolar / kurulum eğiticileri sana yardım etmek için.
  3. Hizmeti, istediğiniz herhangi bir cihaza yükleyebilirsiniz. Xbox, PS4, Akıllı TV, iPhone, iPad, Android, PC ve Mac.
  4. BBC iPlayer web sitesini ziyaret edin ve tüm içeriğinin tadını çıkar.

Hindistan’da BBC iPlayer’ı izleyin

BBC iPlayer, İngiltere’nin önde gelen akış hizmetidir. sanal özel ağ veya Akıllı DNS proxy’si. Çok çeşitli yüksek kaliteli televizyon ve radyo şovlarının yanı sıra doğrudan Hindistan’daki BBC filmlerinin keyfini her zaman çıkarın. VPN’ler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, BBC iPlayer için en iyi VPN.

Ayrıca, VPN veya Akıllı DNS aboneliklerinin bir BBC iPlayer aboneliğinin yerine geçmediğini, yani yayın yaptıktan sonra akış kanalına kaydolmanız gerektiğini unutmayın. ExpressVPN veya Unlocator.

Hindistan’dan BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için başka bir VPN veya Akıllı DNS proxy kullandınız mı? Ardından aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me