Çin’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

BBC iPlayer benim favori akış servislerimden biri. Ancak, Çin’deyken TV şovlarıma ayak uyduramadım çünkü yalnızca İngiltere’de kullanılabilir. Bu sadece bir sebep. Erişilebilir olsa bile, Çin tüm BBC web sitelerini HTTPS’ye taşındı. Tüm bunlardan sonra, sahip oldukları seçenekleri merak edebilirler. Artık ara; Cevabım var. Bu kılavuzda şunu göstereceğim Çin’de BBC iPlayer engelini kaldırmak için nasıl. Beni takip et, sen iyi olacaksın.

Çin'de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Çin’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

VPN Kullanarak Çin’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

İngiltere dışındaki herhangi bir yerden BBC iPlayer’a erişmeye çalışmak işe yaramaz, Çin bir istisna değildir. Yurtdışında kanala erişmeye çalıştığınızda, iki sinir bozucu coğrafi hata mesajı. Platformun web sitesinde Killing Eve’i izlemeye çalışırken sahip olduğum şey:

 • “Bu içerik çalışmıyor gibi görünüyor.”BBC iPlayer Birinci Hata
 • “BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”BBC iPlayer Hatası 2

Coğrafi kısıtlamalar hizmetin, kanalın veya web sitesinin bulunduğu ülke içinden gelmedikçe erişime izin vermeyin. İngiltere’de olmayan ve ABD’de olmayan insanlar için BBC iPlayer’da durum böyledir İngiliz IP açılan hata mesajını geçemiyorum.


Kanal içeriği yayınlamak isteyen Çin’de kullanıcılar veya hatta İngiliz gurbetçilerince VPN. Endişelenme, seni eli boş bırakmayacağım. Kaydırmaya devam et ve öğren Çin’de BBC iPlayer engelini kaldırmak için nasıl.

Çin’de BBC iPlayer’ı izleyin

Bu bölüm çok önemlidir, bu yüzden lütfen dikkatle okuyun. Dünyanın herhangi bir yerinde BBC iPlayer’a erişmek için ihtiyacınız olacak konumunuzu taklit etmek için bir VPN. Çin’de aynı işi yapmak için bazı ek önlemler alınması gerekir. Çin internetin düşmanıdır ve bölgede VPN kullanımı zor. Çok sayıda VPN sağlayıcısını engelleyebilir. Ancak, birkaç tane var Ülkede hala çalışan VPN’ler. Daha sonra onlar hakkında konuşacağım.

Konumunuzu değiştirmek, VPN’lerin yapabileceği tek şey değildir. Onlar ayrıca verilerinizi koruyun ile üst düzey şifrelemeler ve kimliğini gizle Web’e göz atarken. Yoldan çekilince, işte yapmanız gerekenler Çin’de BBC iPlayer’a erişin:

 1. Başlamadan önce ülkede çalışan bir VPN seçmeniz gerekiyor. Ben tavsiye ediyorum ExpressVPN.
 2. Sen ne zaman abone ol, uygulamalarını indir BBC iPlayer’ı yayınlamak istediğiniz cihazda.
 3. Daha sonra, hesapla giriş yap az önce oluşturdunuz ve sunucu listesine gidin.
 4. Bir İngiltere sunucusu seçin kanal yalnızca İngiltere’de mevcut olduğundan. Hit connect.
 5. Bağlantı gerçekleştiğinde, BBC iPlayer’a geri dönün.
 6. Ekranınızda artık hata olmadığını ve şunları yapabileceğinizi fark edeceksiniz: Çin BBC iPlayer izle kolaylıkla.Öldürme Arifesi BBC iPlayer

Çin için en iyi VPN

Bahsettiğim gibi, Çin VPN’leri engelliyor, ancak ExpressVPN onlardan biri değil. Bu VPN’nin kullanıcılara sunduğu hizmetlere kesinlikle güvenebilirsiniz. İlk olarak, 94 ülkeye dağılmış sunuculara erişirsiniz. Kesin olmak için 3000+. İkincisi, tam hızda sunucular hızla yanıp sönüyor. Şifrelemenin bir düşüşe neden olduğunu fark etmezsiniz bile.

İkincisi, sen al askeri sınıf şifreleme cihazınızı olası çevrimiçi tehditlere karşı korumak için. Gizlilik açısından, veriler kaydedilmez veya toplanmaz şirket tarafından sıkı günlük kaydı politikası nezaket. ExpressVPN bağlanmanıza izin verir Aynı hesap altındaki 5 cihaz. Geniş bir cihaz uyumluluk aralığına sahip olduğu düşünüldüğünde bu oldukça iyi. Uygulamasını şuradan indirebilirsiniz: Android, iOS, PC, Mac ve FireStick.

Şimdi, ExpressVPN en iyisi ve hepsi, ancak Çin’de çalışabilen tek kişi değil. Kontrol et Anakara Çin için en iyi VPN’ler aşağıdaki tabloda.

BBC iPlayer’da Neler Arar

Bu akış platformunun Çin gibi bir ülkede internet deneyiminizi ne kadar artırabileceğini gerçekten bilmiyorsunuz. İngiltere’nin gördüğü en büyük kütüphaneye gireceksiniz. Size hızlı bir fikir vereyim:

 • Öldürme Arifesi
 • Atlanta
 • İnanç Sağlamak
 • Holby City
 • Koruma
 • Eastenders
 • Peaky Blinders
 • Yaklaşan Kule
 • Ambulans
 • Uzaydan Dünya
 • Görev çizgisi
 • Vücutlar
 • klik
 • Doktor Kim
 • Hayaletler

Çin’de BBC iPlayer’ı izleyin

Kim düşünebilirdi ki BBC iPlayer gibi hizmetlere erişme bir ülkede Çin kadar kısıtlayıcı olabilir mi? Çin’deki kullanıcılar atlatma araçları binlerce engellenen web sitesine erişmek için bir web sitesinden daha iyi bir araç yoktur. Sanal özel ağ. VPN’nizi kullanarak Çin’de BBC iPlayer ile daha sonra izlemek için canlı TV izleyin, bölümleri izleyin ve TV programlarını indirin. Bu makaleyi iyi okuyun ve deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me