BBC’nin Yıllarını ve Yıllarını Çevrimiçi Canlı İzlemek

Yıllar ve Yıllar, 2019’da ve sonrasındaki 15 yıl içinde hayatları önemli bir gecede bir araya geldiklerinde, yoğun bir Manchester ailesi olan Lyons’ı izleyen bu yeni BBC Draması. Dizi ayrıca MP Vivienne Rook’un siyasi kariyerine ve iktidara yükselişine odaklanıyor. Herhangi biriniz İngiltere dışında bu programı izlemekle ilgileniyorsanız, bu konuda her şeyi öğrenebilirsiniz. Yurtdışında BBC iPlayer’da Yıllar ve Yılları nasıl izleyeceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

VPN Kullanarak BBC iPlayer’da Yıllar ve Yıllar Nasıl İzlenir

Yıllar ve Yıllar 14 Mayıs Salı günü BBC One’da yayınlanacak ve BBC iPlayer’da 5 hafta daha haftalık olarak devam edecek. Ne yazık ki, gösteri İngiltere olmayanlar için sınırsız. Bunun nedeni İngiltere dışındaki ikamet ve coğrafi kısıtlamalar ile ilgilidir. BBC iPlayer’ın dayandığı İngiltere’de bulunmamanız, sizi bölgesel içeriğe erişim gibi yerel ayrıcalıklardan çıkarıyor. İngiltere’den İnternet’e bağlandığınızı gösteren bir IP adresi olmadan, ne BBC iPlayer ne de İngiltere’deki herhangi bir kanal veya hizmet size erişim izni vermez. Ancak, bunu bir VPN servis sağlayıcısına bağlanarak değiştirebilirsiniz.

Sanal özel ağ için VPN kısa, genel veya paylaşılan bir ağda uzanır ve özel dijital tünel görevi görür. VPN’nin yaptığı, cihazınızı sunucularından birine bağlar ve trafiğinizi bu tünel üzerinden yeniden yönlendirerek IP adresinizde bir değişikliğe neden olur. Erişmek istediğiniz içeriğin bulunduğu ülkede bulunan sunucunun IP adresi ile yerel gibi davranılır. VPN, verilerinizi sunucusu üzerinden yeniden yönlendirir ve genel IP’niz seçtiğiniz sunucunun konumuna uyacak şekilde değişir. Sonuç olarak, istediğiniz tüm içerik her zaman kullanılabilir olur.

 VPN Kullanma – Adımlar

BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak ve dünyanın herhangi bir yerinde Yıllar ve Yıllar izlemek için bir VPN’i nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:


 1. İlk olarak, BBC iPlayer ile çalışan bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
 2. Ardından, VPN uygulamasını PC’nize, Mac’inize, Android’inize, iOS aygıtınıza indirin ve yükleyin.
 3. VPN hesabınızı kullanarak oturum açın ve ardından VPN uygulamasını başlatın.
 4. Şimdi bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanın.
 5. Kazanç a İngiliz IP adresi.
 6. Son olarak, BBC iPlayer’ın web sitesini ziyaret edebilir veya uygulamasını başlatabilirsiniz.
 7. BBC iPlayer’a erişin ve nerede olursanız olun Yıllar ve Yıllar yayınlayın.

ExpressVPN günümüzde en güvenilir servis sağlayıcılardan biridir. BBC iPlayer’ı dünyanın herhangi bir ülkesinde almak istiyorsanız, bu VPN servis sağlayıcısına abone olmanızı kesinlikle öneririz. Artık ExpressVPN, coğrafi kısıtlamaları atlamak ve dünyanın her yerinden içeriğin engelini kaldırmakla biliniyor. Makalemizi şu adresten okuyabilirsiniz: iPlayer için en iyi VPN’i seçme veya aşağıdaki tablodaki diğer servis sağlayıcılarına göz atın.

Akıllı DNS Kullanarak BBC iPlayer’da Yıllar ve Yıllar Nasıl İzlenir

Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişim bir Smart DNS proxy’si ile de mümkündür. Bir VPN kadar güvenli olmasa da, aynı sonuçları verir. İster VPN ister Akıllı DNS kullansanız da, aynı sonuca ulaşmak zorundasınız. Bununla birlikte, farklı olan, engellemeyi kaldırma faaliyetlerinde yer alan süreçler ve özelliklerdir. Akıllı DNS ile dünyanın her yerinden web sitelerine istediğiniz herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Akıllı DNS, verilerinizi şifrelemediği veya IP adresinizi değiştirmediği için güçlü güvenlik özelliklerinden yoksundur. Çevrimiçi ortamda anonim olmayacağınız ve verileriniz güvenli olmayacağı anlamına gelir. Bu proxy, coğrafi konumunuzu belirlemek için gereken trafiği yeniden yönlendirerek coğrafi kısıtlamalı web sitelerine erişmenize yardımcı olur. Akıllı DNS’yi BBC iPlayer’ın engelini kaldırmak için şu şekilde kullanabilirsiniz:

 1. İlk olarak, Unlocator’a göz atın ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
 2. Bunları takip etmenizi öneririz videolar / kurulum eğiticileri rehberlik için.
 3. Akış cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırma.
 4. BBC iPlayer’ın web sitesini ve uygulamasını ziyaret edin.
 5. Her yerde BBC iPlayer’da Yıl ve Yıl akışının keyfini çıkarın.

Unlocator dünyanın herhangi bir yerinden coğrafi kısıtlamaları atlamanızı sağlayan bir Akıllı DNS proxy sunucusudur. Bu, yüksek hızlarda 200’den fazla kanalın engelini kaldırabildiği için hayal kırıklığına uğratmayan bir sağlayıcıdır. Taahhüt vermeden önce cömert ve çok ihtiyaç duyulan 7 günlük ücretsiz deneme teklifini göz önünde bulundurun.

Şov Hakkında

Vivienne Rook adlı bir politikacı 2019’da bir gece canlı TV’de bir skandala neden oluyor. Aynı zamanda, Rosie bir oğlu doğuruyor ve Stephen ve Daniel ve büyükannesi Muriel kardeşler küçük Lincoln için hayatın nasıl olacağını merak edemiyor.

Oyuncular

Yıllar ve Yıllar dizisinde yer alan karakterlerin hızlı bir listesi:

 • Emma Thompson
 • Jessica Hynes
 • Rory Kinnear

Emma bir giriş yapmasına gerek olmayan bir oyuncu. Sadece aktivist değil, aynı zamanda ulusal bir hazinedir. BBC için ilk rolü Miss Money-Sterling olarak Young Ones’teydi. Büyük filmler çekmeye ve televizyon rolleri yapmaya başladı. Thompson bu dizide, unapologetic ve tartışmalı görüşleri ulusta bir kamaya neden olabilen açık sözlü ve politik bir figür olan MP Vivienne Rook’u canlandırıyor. Jessica’nın BBC için ilk rolü ise, 1994 yılında, BBC Drama, The Eliott’ın Evi bölümünde Charlotte Parker olarak geri döndü. Çok uzun zaman önce, Hynes Paddington 2’de Miss Kitts ve BBC Comedy’de PR gurusu Siobhan Sharpe’yi canlandırdı. Yıllar ve Yıllar içinde, Hynes devrimci, tehlikeli ve düzenleyici Edith Lyons rolünü üstlenir. Kinnear’ın ilk BBC rolü 2001 yılında Yargıç John Deed içindi. Tony Cootes oynadığından beri Rory, 2008’den beri James Bond serisinde Bill Tanner gibi ve Peterloo filminde Henry Hunt gibi daha büyük bir rol üstlendi. Yıllar ve yıllarda Rory, mali danışman ve ailenin barışı koruma görevlisi Stephen Lyons’ı oynuyor.

İPlayer’da Yıllar ve Yıllar – Treyler

BBC’nin yeni fragmanının ilk fragmanı.

Yurt Dışı Dizileri İzleyin – Son Kelimeler

Dünyanın neresinde olursanız olun 14 Mayıs Salı günü BBC iPlayer’da Yıllar ve Yıllar’ı izlemeyi unutmayın. Sadece bir VPN veya Akıllı DNS kullanın ve ABD’de olsanız da olmasanız da en son drama dizisini yayınlıyor olabilirsiniz. Hangi aracı kullanacaksınız? Tercihinizi aşağıdaki yorum bölümünde listelediğinizden emin olun.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me