BBC iPlayer VPN Çalışmıyor – En İyi Çözüm

BBC iPlayer VPN Çalışmıyor - En İyi Çözüm


BBC iPlayer VPN Çalışmıyor – En İyi Çözüm

BBC iPlayer Yurtdışında Engellendi

BBC iPlayer’a yurt dışından erişmeye çalışmak, yuvarlak bir deliğe kare bir pim takmaya çalışmak gibi olacaktır. Başka bir deyişle, bir VPN veya Akıllı DNS proxy’niz yoksa bu mümkün değildir.

Akış hizmeti, İngiltere dışında coğrafi olarak engellendi telif hakkı sorunları. Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, ABD veya başka bir yerde yaşıyorsanız, ekranda aşağıdaki hata mesajları görüntülenecektir.

“Bu içerik işe yaramıyor gibi görünüyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.”

“BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”

“BBC iPlayer programları yalnızca İngiltere’de oynanabilir.”

BBC iPlayer GeoBlocked

BBC VPN Kullandığımı Nasıl Biliyor??

Bununla birlikte, bir VPN kurmanın bunun sonu olmayabilir. BBC iPlayer, hile yaptığınızda hoşlanmıyor, bu yüzden başladı VPN IP adreslerinin yasaklanması. Sonuç olarak, bir VPN kullansanız bile konum hata mesajları ekranınızda görünmeye devam edebilir.

İdeal çözüm başka bir sunucuya geç İngiltere’de yeni bir IP adresi deneyin. Ancak bu işe yaramazsa, yeni bir VPN hizmetine abone olmanız gerektiğinden korkuyorum.

Endişelenmeyin, BBC iPlayer ile uyumlu olan veya olmayan yeni bir marka aramak için zaman kaybetmek zorunda kalmazsınız. Çünkü bir listesini derledim iPlayer için en iyi VPN’ler. 

BBC iPlayer Bloğunu Düzeltmek için En İyi VPN

Bence kullandığın en iyisi olduğunu söylemek adil en iyi VPN sağlayıcıları BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için, özellikle VPN kara liste şeyiyle. Bu nedenle, asla bilinmeyen markalara abone olmamalısınız veya ücretsiz VPN’ler çünkü yakında etkili olmadıklarını ve vaat ettiklerini yerine getiremediklerini fark edeceksiniz.

Birkaç VPN hizmetini test ettikten sonra, ExpressVPN çünkü söz konusu olduğunda en iyisi coğrafi kısıtlamalı çevrimiçi içeriği atlayarak. Bu demektir ki dünyanın her yerinden BBC iPlayer’a erişin, diğer İngiltere kısıtlamalı web siteleriyle birlikte.

İşte ExpressVPN’in sunduğu özelliklerin bir tadı:

 • Erişim yurtdışından her İngiltere kanalı, dahil olmak üzere BBC, ITV, Kanal 4, my5 BT Sport, Sky GO, vb.
 • Kullanıcı dostu ve kurulumu kolay uygulamalar Windows, Linux, Android, Mac, ve iOS cihazlar. 
 • 7/24 müşteri desteği sorularınızda size yardımcı olmak için.
 • 30 günlük para iade garantisi politika.
 • Üç eşzamanlı Tek bir hesap altında VPN bağlantıları.

BBC iPlayer Engellemesi KaldırıldıÇok açıkça, ExpressVPN özellikleri ve avantajları söz konusu olduğunda eşsizdir. Aşağıda, kıyasladığım diğer premium hizmetlerin bir listesini bulabilirsiniz.

BBC iPlayer için Akıllı DNS Proxy Alternatifi

BBC iPlayer: Smart DNS proxy’nin engellemesini kaldırmak için başka bir yöntem de kullanabilirsiniz. Bu araç yalnızca konumunuzu gösteren URL’leri hedefler ve yeniden yönlendirir; bu da, coğrafi blokları atla ve BBC iPlayer’a erişin. Bununla birlikte, İngiltere dışında yaşıyorsanız ve bir Akıllı DNS proxy kullanmak istiyorsanız, önce bilmeniz gereken birkaç şey vardır:

 • Herhangi bir cihazda Akıllı DNS hizmeti kurabilirsiniz. İçerir Android, iOS, PC, Mac, PS3 / PS4, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, ve Chromecast’in.
 • Akıllı DNS proxy sunucuları trafiğinizi şifrelemeyin veya IP adresinizi değiştirmeyin. Bu nedenle, herhangi bir çevrimiçi anonimlik beklemeyin.
 • İSS’niz kullanıyorsa da iyi çalışmazlar şeffaf vekiller veya DNS kaçırma.

Akıllı DNS proxy yolunun hala birçok kullanıcının yaptığı cazip buluyorsanız, kontrol etmenizi öneririz Unlocator. Bu sağlayıcı, İngiltere destekli kanalların büyük bir listesine sahiptir. BBC, ITV, Sky Go, ve daha fazlası. Ayrıca, müşterilere hizmeti bir 7 günlük deneme süresi.

BBC iPlayer VPN Çalışmıyor – Ekstra İpuçları

BBC iPlayer’a VPN’nizle erişemiyorsanız, başka bir hizmete abone olma gibi ciddi önlemler almadan önce aşağıdaki değişiklikleri yapmaya çalışın.

 • Daha önce de bahsettiğim gibi, BBC iPlayer VPN IP adreslerini yasaklamaya başladı, bu yüzden bazıları çalışmayabilirken bazıları çalışmayabilir. Sonuç olarak, ilk eyleminiz başka bir İngiltere sunucusuna geç yeni bir IP adresi almak için.
 • Ara sıra, web tarayıcınızı değiştirme PC’nizde veya Mac’inizde BBC iPlayer’a erişmeye çalışıyorsanız sorunun çözülmesine yardımcı olabilir. FireFox, Safari, Google Chrome, ve kenar hepsi iyi seçenekler.
 • Bu şey bana olduğunda ayak izlerimi de takip edebilirsin ve VPN sağlayıcınızdan yardım isteyin. Birisinin cevabı varsa, onlar.
 • Yukarıdaki tüm adımları denediyseniz ve yine de BBC iPlayer’ın engellemesini kaldıramıyorsanız, mevcut VPN’nizle ve yenisine abone ol akış kanalını destekleyen.

BBC iPlayer VPN Çalışmıyor – En İyi Çözüm

Makalede belirtilen VPN’lerden birini kullanarak yurtdışından BBC iPlayer’ı izlerken hiç zorluk yaşadınız mı? Aşağıda bir yorum bırakarak bize bildirin. BBC iPlayer ile gerçekten çalışmayan herhangi bir VPN’nin farkındaysanız, lütfen deneyiminizi paylaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me