BAE BBC iPlayer Nasıl İzlenir?

Nasıl BAE BBC iPlayer’daki engellemeyi kaldırın ve izleyin? Yurtdışında yaşayan İngiliz gurbetçilerin en sevdikleri TV şovlarını izlemeyi gerçekten zor bulabilir. BBC, ITV, Sky GO, Kanal 4 ve Now TV gibi akış kanallarının tümü denizaşırı coğrafi olarak bloke.

Dolayısıyla, şu anda Birleşik Arap Emirlikleri’nde çalışıyorsanız veya tatilinizi geçiriyorsanız, bu kanallardan herhangi birini izleyemezsiniz. bölgesel kısıtlamalar. Ağır gözetim, BAE hükümetinin büyük ölçüde yatırım yaptığı başka bir şeydir. Ancak, neyse ki, bu izleme faaliyetlerinden kaçın Hem de İngiltere web sitelerinin engellemesini kaldır VPN servis sağlayıcısı ile yurtdışında.

Her ikisi de bir VPN ve Akıllı DNS sana yardım edebilir BAE’de BBC iPlayer’ı izleyin, aşağıdaki öğreticide tam olarak nasıl yapıldığını öğrenin.

BAE BBC iPlayer Nasıl İzlenir?

BAE BBC iPlayer Nasıl İzlenir?

VPN ile BAE’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir?

BAE’deyken BBC iPlayer’daki canlı veya isteğe bağlı malzemelere erişmeye çalışırsanız, aşağıdaki coğrafi hatalardan birini alırsınız.

“BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”

“BBC iPlayer programları yalnızca İngiltere’de oynanabilir.”

BBC iPlayer GeoBlocked

VPN’lerin IP adreslerinin 2015’te kara listeye alınması, sonunda bir VPN bağlantısıyla çözüldü. Bununla birlikte, bir VPN ile bile hayal kırıklığı yaratan konular olabilir, bir VPN ile hata mesajlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, bu tür olaylardan kaçınmak için farklı bir sunucuya bağlanabilmek için bir VPN’e kaydolmalısınız. BAE’de veya dünyanın herhangi bir yerinde BBC iPlayer’ı izlemek için bu adımları izleyin.

 1. Bir VPN’ye abone olun BBC iPlayer’ı destekleyen.
 2. Uygulamayı indirin senden sordum ve başlat.
 3. İngiltere’yi arayın sunucu ve ona bağlan.
 4. Sanal bir İngiliz vatandaşı gibi görünüyor.
 5. Son adım için, BBC iPlayer web sitesine gidin veya iPlayer uygulamasını başlatın. Ardından, nerede olursanız olun BBC iPlayer’da istediğiniz her şeyi izleyin.

BBC iPlayer Engellemesi Kaldırıldı

Piyasadaki her VPN’i denedim, ancak ExpressVPN dışında hiçbir şey tatmin edici görünmüyordu. Kolayca atlayabilen en kolay ve en etkili servis sağlayıcılarıdır dünyanın her yerinden bölgesel kısıtlamalar. Bu, elbette, akış yeteneğini içerir BAE’de BBC iPlayer.

RankVPN SağlayıcısıLink
rütbevpn-sağlayıcı
 • 30-gün para iade garantisi
 • sınırsız bant genişliği
 • Tüm Cihazlarınız İçin Uygulamalar
 • 7/24 Canlı Destek
 • Özel% 49 İndirim!

ExpressVPN’i ziyaret edin

rütbevpn-sağlayıcıBulletVPN’i ziyaret edin
rütbevpn-sağlayıcıNordVPN’i ziyaret edin
4vpn-sağlayıcıSurfshark’ı ziyaret edin

Akıllı DNS Proxy’leri kullanarak BAE’de BBC iPlayer Nasıl Engellenir

Coğrafi kısıtlamaları atlamak her iki yöne de gidebilir VPN veya Akıllı DNS proxy ile. Her ikisi de, kullanıcılara kısıtlama olmaksızın keyifli bir web tarama deneyimi garanti edebilecek inanılmaz derecede güçlü cihazlardır..

Elbette, BBC iPlayer, Birleşik Arap Emirlikleri’nde engellendi, ancak bir Akıllı DNS engeli kaldırabilir. Bu, tüm Akıllı DNS proxy’lerinin bunu yapabileceği anlamına gelmez, hayır. Benim durumumda, Unlocator benim için harika çalıştı. Ayrıca, erişebileceğiniz veya erişemediğiniz her şeyin abone olduğunuz Akıllı DNS’ye bağlı olduğunu daima aklınızda bulundurmanız gerekir. Dikkatli olun, tüm Akıllı DNS hizmetleri BAE’de BBC’nin engellemesini desteklemez. Akıllı DNS’den beklemeniz gerekenler hakkında daha fazla bilgi.

 • Yüksek düzeyde uyumluluk: Akıllı DNS neredeyse tüm akış cihazlarında çalışır: iOS, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV ve Xbox.
 • IP adresinin bakımı: Akıllı DNS, kullanıcıların IP adreslerini değiştirmez ve onları herkesin gözünde tutar.
 • İSS’niz şeffaf kullanıyorsa vekiller veya DNS kaçırma, Akıllı DNS size iyi hizmet etmez.
 • Çevrimiçi anonimlik yok: Akıllı DNS hiçbir şifreleme yapmadığından IP adresiniz herkese açık kalacak.

BAE’deki BBC iPlayer’ı engelleyin ve izleyin – Tamamlayın

Yurt dışında, aileden ve arkadaşlardan uzakta yaşamak oldukça zor olabilir. En sevdiğiniz TV içeriğini arkadan izleme özelliği, işleri biraz daha kolaylaştırıyor.

VPN veya Akıllı DNS yardımı ile şunları yapabilirsiniz: tüm favori kanallarınızın engellemesini kaldırın ve yayınlayın, BAE’de ve dünyanın her yerinde BBC iPlayer dahil. Hangi yönteme başvuracaksınız? Yorumlarda bize bildirin.

İlgili Mesajlar

 • Belçika Dışında Belçika IP Adresi Nasıl Alınır

  Belçika Dışında Belçika IP Adresi Nasıl Alınır

  Yorum Yok | 16 Ağu 2018

 • Bölgenizde Instagram Müzik Nasıl Onarılır

  Okulda veya İşyerinde Instagram’ın Engellemesi Nasıl Kaldırılır

  Yorum Yok | 23 Ekim 2018

 • Manifest sezonu NBC'de nasıl izlenir

  Manifest Sezon Bir Çevrimiçi Nasıl İzlenir?

  Yorum Yok | 11 Eyl 2018

 • Avrupa'da NBC Sports Nasıl İzlenir

  Kanada’da NBC Sports Nasıl İzlenir

  Yorum Yok | 13 Kasım, 2018

Yazar hakkında

Charles

Akış gadget’lar geek. Bölgesel kısıtlamaları atlamak hakkında bilmeniz gereken her şeyle ilgileniyoruz. Çevrimiçi gizliliği koruma hakkına hevesli bir inanan. Charles ayrıca birçok VPN servis sağlayıcısını inceledi ve iyi elmaları kötü olanlardan nasıl ayıracağını biliyor.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me