Avustralya’da BBC iPlayer Nasıl Edilir

Avustralya’da BBC iPlayer Nasıl Edilir? BBC iPlayer, İngiltere merkezli BBC’den bir internet akışı, yakalama, televizyon ve radyo hizmetidir. Doctor Who, Our Girl ve The Chance gibi yüksek kaliteli TV ve radyo şovlarını yayınlamanızı sağlar. Bununla birlikte, İngiltere görüntülemesiyle sınırlıdır, bu da yalnızca İngiltere içinden izleyebileceğiniz anlamına gelir. Bunun etrafında bir yol var mı?

İngiltere dışında BBC iPlayer nasıl izlenir

İngiltere dışında BBC iPlayer nasıl izlenir

Avustralya, Kanada, ABD, Almanya ve Fransa’daki kişiler BBC iPlayer’a erişebilir mi? Cevap kesin bir evet. Bir VPN ile dünyanın dört bir yanından gelen her türlü içerik elinizin altında. PC, Mac, Android ve iOS cihazlarınızda BBC iPlayer’ın şovlarını ve filmlerini yayınlayabilirsiniz. Aşağıdaki eğitimde BBC iPlayer’ı İngiltere dışından nasıl kaldırabileceğinizi öğrenin.

VPN Kullanarak Avustralya’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

iPlayer nerede olduğunuzu bilir, bu nedenle kendinizi İngiltere’de alamazsanız IP’nizi değiştirin. Bu, sanal özel ağ kadar gelişmiş bir teknoloji ile yapabileceğiniz en kolay şey gibi. Bir VPN, İnternet’e erişmeden önce tüm verilerinizin aktarıldığı bu özel tüneli oluşturur. Verileriniz VPN sunucusu üzerinden cihazınızdan bir ağa geçerken şifrelenir.

Aslında bir VPN’in size sunabileceği tüm olasılıkları düşünmek oldukça havalı. BBC Iplayer engelini kaldırmak bunlardan biri. Gördüğünüz gibi şu mesajı alacaksınız: “BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”BBC iPlayer GeoBlocked

VPN servis sağlayıcınız tarafından sunulan bir İngiltere sunucusuna bağlandıktan sonra mevcut IP adresinizi bir İngiliz adresiyle değiştirirsiniz. Nasıl olduğunu görelim Avustralya’da BBC iPlayer’ı izlemek için: 

  1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
  2. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
  3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
  4. Şimdi bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanın.
  5. Son olarak, BBC iPlayer web sitesine gidin veya iPlayer uygulamasını başlatın.
  6. BBC iPlayer’ı Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan veya İngiltere dışındaki herhangi bir yerde izleyin.

BBC iPlayer Engellemesi Kaldırıldı

BBC iPlayer’ın engelini kaldırmak için yeterince iyi bir VPN ister misiniz? Sonra abone olun ExpressVPN. Bu servis sağlayıcı en ucuz olmayabilir, ancak en güvenilir olanıdır. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için ödeme yapıyorsunuz. Dünya çapında her türlü coğrafi kısıtlamayı atlayarak güçlü performanslar ve garanti sunarlar. Diğer seçenekleri incelemek isterseniz, aşağıdaki tablo size daha iyi bir fikir verecektir. Hakkındaki makalemizi okuyun BBC iPlayer için en iyi VPN ayrıca.

Akıllı DNS Kullanarak Avustralya’da BBC iPlayer’ı izleyin

Ödül sezonu geldiğinde, bir Çok İngiliz Skandalı’nın bölümlerini kaçırdığınız için kötü hissedeceksiniz, bu konuda bir şeyler yapabileceğinizi bildiğinizde. Bir VPN size BBC iPlayer’ın içeriğini getirebilirse, bir bit tereddüt etmelisiniz. Bir VPN’nin bazı nedenlerden dolayı sizin için çalışmadığını varsayalım – her zaman bir Akıllı DNS proxy’sine başvurabilirsiniz..

VPN’ler kadar güvenli değiller, ama çocuklar engelleri kaldırıyorlar. Unutmamanız gereken şey IP’nizin aynı kalacağı ve verilerinizin tamamen şifrelenmeyeceğidir. Olan şey, coğrafi konumunuzla ilgili verilerinizin kısmen yeniden yönlendirileceği ve böylece kısıtlı içeriğe her yerden erişebilmenizdir. Akıllı DNS’yi şu şekilde kullanırsınız:

  1. İlk olarak, Unlocator’a gidin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
  2. Akış cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırmak için bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
  3. BBC iPlayer’ın web sitesine gidin.
  4. Tüm BBC iPlayer’ın içeriğine sınırsız erişiminizin keyfini çıkarın.

Unlocator dünyanın her yerinden 200’den fazla kanalın engelini kaldırabilir, bu da onu iyi bir Akıllı DNS proxy’si olarak nitelendirir. Unlocator ile kısıtlamalar, yasaklar veya sansürler konusunda endişelenmenize gerek yok. Bir şey daha, proxy’ler VPN’lerden daha hızlıdır. Güvenlik üzerinde hıza değer veriyorsanız, Akıllı DNS ile gidin ve bununla Unlocator’ı kastediyoruz.

BBC iPlayer’ı İngiltere Dışında İzleyin

Yurtdışında BBC Iplayer gibi İngiltere içeriklerini izlemek için İngiltere TV lisansı ödemek yeterli değildir. Aslında izin verilmiyor. Ne kadar süre bilenler için kısıtlamalar orada kalacak. Gerçekten silahlarımızı katlamamızı ve bu konuda hiçbir şey yapmamızı bekliyorlar mı? Bir VPN ve bir Akıllı DNS söz konusu olduğunda, coğrafi kısıtlamalara daha az önem verebiliriz. İngiltere dışındaki ekranlarınıza bir ve iki BBC, CBeebies ve BBC News alın ve.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me