ABD’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir – İngiltere dışında engelini kaldırmak

ABD'de BBC iPlayer Nasıl Gidilir - İngiltere dışında izlemek


ABD’de BBC iPlayer Nasıl Gidilir – İngiltere dışında izlemek

Yurt dışında BBC iPlayer nasıl izlenir – My Experience

Katar’da yaşadığım zaman İngiltere’deki birçok yabancı arkadaşımın en sevdikleri BBC dizileri, belgeselleri ve şovları hakkında konuştuğunu hatırlıyorum. İngiltere’deki gurbetçiler için sadece şovlarla ilgili değildi. Daha çok nerede olurlarsa olsunlar bir parça ev sahibi olmak ve yerel kültür ve haberlere ayak uydurmakla ilgiliydi.

Bu yüzden teknisyen arkadaşlarımla birlikte oturdum ve mevcut çözümlere baktım. Biraz farklı kurulumları ve sağlayıcıları test ettik, ancak hepimizin zevk aldığı gibi çabaya değdi BBC One, Bbc iki, Bbc üç, Bbc dört, ve CBeebies.

VPN ile İngiltere dışındaki BBC iPlayer’ın engellemesi nasıl kaldırılır

ABD, Kanada, Avustralya'da BBC iPlayer Geoblocked

ABD, Kanada, Avustralya’da BBC iPlayer Geoblocked

VPN, sanal özel ağın kısaltmasıdır; çevrimiçi konum. İstediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanmanıza izin verir, istikametinizi İnternet trafiğinizi seçtiğiniz trafik üzerinden. Sonra, gizler orijinal IP adresinizi ve cümledeki seçtiğiniz sunucu bölgesinden başka biriyle. Dolayısıyla, Birleşik Krallık’tan bir sunucuya bağlanırsanız, İngiltere IP adresi.

Tüm bu prosedür, İngiltere’nin içindeymişsiniz gibi görünmesini sağlayacak ve BBC iPlayer’ın Kilidini aç bu içerik. Evet, hepsi çok basit ve sadece birkaç tıklama uzakta.

Aslında, tam olarak yapmanız gerekenler:

 1. En iyi VPN hizmetini seçin ve abone olun, ancak BBC iPlayer’ın başladığını unutmayın VPN IP adreslerinin yasaklanması. Bu nedenle, aşağıdaki gibi premium bir sağlayıcıya abone olmanız gerekir ExpressVPN.
 2. Ardından, VPN uygulamasını cihazınıza yüklemelisiniz. Uygulama mağazanıza gidin ve indirin. VPN’ler, aşağıdakiler dahil olmak üzere her büyük platformla uyumludur: iOS, Android, PC ve Mac.
 3. Uygulama başarıyla yüklendikten sonra, aç ve giriş yap.
 4. Herhangi bir sunucuya bağlanın Birleşik Krallıktan aynı bölgeden bir IP adresi almak için.
 5. BBC iPlayer’a gidin ve en sevdiğiniz programı izleyin.
 6. Coğrafi hata mesajı hala oradaysa (BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışır. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor), başka bir İngiltere sunucusuna bağlanmayı deneyin.
 7. Kanala hala erişemiyorsanız, başka bir VPN sağlayıcı seç.

İngiltere dışında iPlayer’ı İzleyecek En İyi VPN

BBC iPlayer çoğu VPN hizmetinde çöktüğünden, hala akış kanalıyla çalışanlara bağlı kalmalısınız. Bu gibi ücretli sağlayıcıları içerir ExpressVPN, mükemmel özelliklere sahip ve olabilir coğrafi blokları atla herhangi bir yerden. Katar’dayken kendim denedim ve mükemmel çalıştı.

Ayrıca, şirket bir Akıllı DNS proxy’si cihazınızın bir VPN istemcisi olmaması durumunda servis. Bunlar oyun konsolları, akıllı TV’ler ve yönlendiriciler.

Aşağıdaki listeden diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz. Hepsinin BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmakta sorun yaşamadığını garanti ediyorum çünkü onları kendim test ettim. Hola VPN’in akış hizmetiyle çalışmadığını veya çoğu ücretsiz VPN’nin çalışmadığını unutmayın.

Proxy ile ABD, Kanada veya Avustralya’da BBC iPlayer’ı Edinme

BBC iPlayer ABD, Avustralya, Kanada'da VPN ile Engeli Kaldırıldı

BBC iPlayer ABD, Avustralya, Kanada’da VPN ile Engeli Kaldırıldı

Akıllı DNS proxy hizmetini de kullanabilirsiniz. Unlocator İngiltere dışında BBC iPlayer’ın engelini kaldırmak ve izlemek için. Yurtdışından İngiliz TV almak için bu yöntemi tercih ediyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Gerçekte bir Akıllı DNS proxy hizmetine kaydolun İşler BBC iPlayer ile.
 2. Akıllı DNS’yi yapılandırmanız gerekir el ile bu proxy’lerin özel uygulamaları olmadığından kullanmak istediğiniz akış cihazında. Size yardımcı olması için bu kurulum kılavuzlarını ve kılavuzlarını kullanabilirsiniz.
 3. Şimdi, BBC iPlayer’a gidin ve favori şovlarınızı İngiltere dışında canlı ve istek üzerine canlı yayınlayın.

VPN’de olduğu gibi, BBC iPlayer ile iyi çalışmayan bazı Akıllı DNS proxy’leri olması gerekir. Kullanıyorum Unlocator birkaç yıl boyunca tüm yayın cihazlarında bu hizmetin engelini kaldırmak için. Bu benim Akıllı TV, Roku, PS4, Apple TV, Chromecast, Android ve iOS cihazlar.

Hakkında en iyi şey Unlocator abone olabilmeniz bir haftalık ücretsiz deneme kredi kartınızı kaydetmeye gerek kalmadan hizmetlerini test etme süresi.

İngiltere dışında BBC iPlayer Hesabı Oluşturma?

11 Mayıs 2017 Perşembe gününden itibaren iPlayer kullanıcılarının kaydolup kayıt olmaları gerekmektedir. BBC iPlayer hesabı BBC’de canlı ve canlı içerik izlemek için. ABD, Kanada, Avustralya veya İngiltere dışındaki herhangi bir yerde bir hesaba kaydolmak için aşağıdaki talimatları izleyin.

 1. BBC iPlayer kayıt sayfasına gidin.
 2. Doğum tarihinizi girin ve ‘Sonraki‘.
 3. Şimdi, e ve istediğiniz parola. Şiddetle kullanmanızı öneririz geçici gerçek e-postanız yerine e-posta adresi. Guerrilla veya Airmail’de bir tane alabilirsiniz.
 4. İçin ‘ülke,’ seç Birleşik Krallık.
 5. İçin ‘posta kodu,’ giriş WC1X 0AA
 6. Love Seveceğiniz daha fazla şey hakkında e-posta güncellemeleri ister misiniz? ’Altında tercih ettiğiniz seçeneği belirleyin.
 7. Son olarak, ‘Kayıt ol‘.
 8. Bu kadar. Yakında BBC’den şunları yapmanızı sağlayacak bir e-posta alacaksınız: Eposta adresinizi doğrulayın ve kaydı bitir.

VPN ve Akıllı DNS Proxy’leri

Akıllı DNS sağlayıcıları Unlocator Smart DNS proxy’nin kurulumu kolaydır ve sizi kurup çalıştırabilir saniye. Tek yapmanız gereken kaydolmak ve DNS sunucularını yönlendiricinize veya cihazınıza eklemektir.

 • İki dezavantajı, sadece İngiltere kanallarını destekli.
 • Trafiğinizin yalnızca ilgili kısmı İngiltere’ye yönlendirilir. bağlantıyı hızlandırır ancak tüm trafiğinizi şifrelemez. Böylece, gizliliğiniz garanti edilmedi.
 • Akıllı DNS proxy’leri işinize yaramayacağından, ISS’niz DNS Ele Geçirilmesi veya Saydam proxy’ler uyguluyorsa bir VPN kullanmanız gerekir.
 • DNS kurulumu için Video ve Resim kılavuzlarına bakın. Unlocator, kanal sayfalarını son kontrol ettiğimde yaklaşık 220 siteyi destekliyor ve ücretsiz 7 günlük deneme süresi.

VPN sağlayıcıları ExpressVPN Hizmeti gibi, elbette İngiltere de dahil olmak üzere küresel olarak hemen hemen tüm ülkeleri kapsayan 300 farklı yer arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

 • Tüm trafiğiniz şifrelenecek.
 • İSS’niz DEĞİL tarama ve İnternet etkinliklerinizi izleyebilme.
 • Yükleyebileceğiniz VPN uygulamaları sayesinde kurulum da kolaydır PC, iOS, Android veya Mac. Dezavantajı, cihazınızın VPN desteği. Bu, elbette VPN’yi destekleyen bir yönlendiriciniz yoksa, Smart TV’nizin çalışmadığı anlamına gelir.

BBC iPlayer Uyumlu Cihazlar

BBC iPlayer uygulamasını hemen hemen tüm akış platformlarında alabilirsiniz.

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • PS3
 • PS4
 • Xbox
 • PC
 • Mac
 • Roku
 • Şimdi TV
 • Apple TV 4
 • Chromecast’in
 • Samsung Akıllı TV
 • Sony Akıllı TV
 • Amazon Fire TV
 • LG Akıllı TV

Yurtdışında BBC iPlayer Uygulaması Nasıl Alınır?

Cihazınızda bir VPN hizmeti veya bir Akıllı DNS proxy kurduktan sonra, BBC iPlayer web sitesine İngiltere’deymiş gibi erişebilirsiniz. Başka cihazlarda deniz aşırı veya canlı TV izlemeyi tercih ediyorsanız şu talimatları uygulayın:

Xbox One Yurtdışında iPlayer Uygulamasını Edinin

Hulu’yu Xbox One’ınıza yüklemek için, önce oyun konsolunuzun bölgesini İngiltere olarak değiştirmeniz gerekir. Bu talimatları izleyin.

ABD, Kanada, Avustralya’da PS4 / PS3’te iPlayer Uygulamasını Edinin

İngiltere uygulamalarını PlayStation konsolunuza yüklemek için bir İngiliz PSN Hesabı oluşturmanız gerekir. İngiltere Playstation Network hesabına nasıl kaydolacağınız aşağıda açıklanmıştır.

İPhone, iPad ve AppleTV’de BBC Uygulaması Nasıl Alınır

İlk olarak, bir İngiliz iTunes hesabına kaydolun. Ardından, bir İngiltere Apple Kimliği oluşturun (kredi kartınızı kullanmanıza gerek yoktur). Apple TV’niz varsa, aynı prosedürü izlemelisiniz.

Roku’da iPlayer Uygulaması Nasıl Alınır

Roku cihazınıza İngiliz kanalları eklemek için bir UK Roku hesabı oluşturmanız gerekir. Nasıl olduğunu bilmiyor musun? Ardından Roku akış cihazınızda bu basit kılavuzu izleyin.

İngiltere dışında Android’de iPlayer uygulamasını edinin

Temel olarak, Google Play Store bölgenizi İngiltere olarak değiştirmeniz gerekir. Bu, akıllı telefon veya tabletinize İngiliz uygulamaları yüklemenizi sağlar.

Samsung Smart TV’ye iPlayer Kurulumu

İlk olarak, Samsung Smart TV bölgenizi İngiltere’ye değiştirmelisiniz. Ardından, BBC iPlayer, ITV, Kanal 4, BT Sport ve daha fazlası gibi İngiltere ile kısıtlanmış tüm kanalları yükleyebilirsiniz..

İngiltere dışındaki Sony Smart TV’ye BBC yükleyin

Samsung Smart TV’de olduğu gibi, Sony Smart TV’nize İngiliz kanalları yükleyebilmek için İngiltere’yi ülkeniz olarak seçmeniz gerekiyor.

İPlayer uygulamasını Fire Stick’e yükleme

İngiltere Amazon hesabı oluşturmak için bir İngiliz kredi kartına ve adresine ihtiyacınız vardır. Ardından, yeni hesabınızda oturum açın ve Fire TV Stick’inize istediğiniz İngiltere kısıtlı kanalını ekleyin.

İngiltere dışında BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Kısacası, yukarıdaki bilgiler göz önüne alındığında, VPN veya Akıllı DNS kullanarak İngiltere dışındaki BBC iPlayer. çalışamıyorsanız veya daha fazla öneri veya yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki yorum kutusuna tıklayın. Cevap vereceğim!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me