Список VPN, які приймають BitCoin

Біткойни та інші криптовалюти дійсно сильно змінюються щодо того, як ми обробляємо наші платежі. Ця технологія дала можливість людям мати більшу прозорість щодо управління їхніми платежами. Криптовалюта також зробила це набагато зручніше & економічно ефективно робити міжнародні транзакції. Використання біткойнів було дуже добре сприйняте, особливо в технологічному світі, і це спричинило широкий спектр послуг, спрямованих на прийняття їх як форми оплати. У цьому ж дусі велика кількість VPN-сервісів працювали над тим, щоб їх служба приймала біткойни, і з широкого спектру вагомих причин.


Список VPN, які приймають BitCoin

Список VPN, які приймають BitCoin

Біткойн для анонімних VPN-платежів

Однією з найважливіших причин, чому має сенс платити за підписку VPN за допомогою біткойнів, є те, що ви залишаєтеся анонімними. Більшість людей схильні вважати, що просто використовуючи біткойни для платежів, будь-яку транзакцію буде складно простежити до вас. Це не зовсім так, оскільки транзакції з вашого гаманця, як правило, залишають слід, який, мабуть, розкриє вашу особу. Щоб забезпечити повну анонімність, вам доведеться робити дещо розумніший спосіб. Наші головні пропозиції полягають у тому, щоб створити псевдонім для використання у вашому обліковому записі Bitcoin та також забезпечити відсутність контакту між вашим гаманцем та вашим банківським рахунком.

Якщо ви все це зробите і все ще платите за біткойни, то ваша служба VPN не зможе записувати будь-які точні особисті дані про вас, тим самим додаючи ще один міцний рівень безпеки до всього вашого досвіду в Інтернеті. Платежі, здійснені через біткойни, також набагато рідше можуть перехопитись хакерами та шахраями порівняно з інформацією вашої кредитної картки, оскільки ця технологія є набагато безпечнішою.

Вибір VPN для платежів Bitcoin

Оскільки все більше людей продовжують застосовувати біткойни або для безпеки, або як дорогу інвестицій, постачальники послуг також починають бачити, наскільки необхідно їм адаптуватися до свого середовища, що розвивається. Ось чому ряд сервісів VPN, орієнтованих на зростання, дають зрозуміти, що їх сервіс підтримує велику кількість різноманітних способів оплати, при цьому біткоїни рідко залишаються поза цим списком.

Щоб допомогти вам визначити, яка служба здатна обробляти ваші біткойни, не роблячи шкоди вашій особі, ми склали список постачальників, які адаптували вас, на які ви можете розраховувати, щоб вам не довелося робити пошук самостійно. Ми також спробували виділити кілька інших функцій, які роблять їх одними з найкращих для підписки. Погляньте на наше нижче список найкращих VPN, які приймають біткойни:

  • ExpressVPN   
  • CyberGhost VPN
  • BulletVPN
  • NordVPN
  • IPVanish
  • PrivateInternetAccess

Найкращі VPN, які приймають біткойни

Раніше ми висвітлювали найкращі VPN, які ви можете використовувати для Bitcoin. Ось наш головний вибір ще раз:

1. ExpressVPN

ExpressVPN була заснована в 2009 році на Британських Віргінських островах, і вона поставила себе провайдером VPN для найкращого захисту в Інтернеті. Засновники переконалися створити компанію в регіоні, де не було б впливу регуляторних органів, і це дозволило їм обіцяти своїм клієнтам надійну політику нульового реєстрації даних. Послуга також покладається на 256-бітове шифрування AES, яке найкраще працює з протоколом OpenVPN, але це не заважає їм пропонувати L2TP / IPSec, PPTP або обидва IKEv1 та IKEv2 як альтернативи залежно від призначеного використання.

ExpressVPN має близько 2000 серверів для свого імені, що дозволяє надавати підписникам доступ до широкого спектру сайтів і каналів з усього світу. Послуга також підтримує широкий спектр варіантів оплати, що починаються від Bitcoin до Paypal, Visa, Mastercard, Webmoney та ще багатьох відомих платіжних послуг. Провайдер також має цілий ряд незахищених серверів для підключення & безпека в країнах з високою цензурою, такі функції, як розділений тунель та DNS з нульовим знанням, а також можливість до 3 одночасних з’єднань під одним обліковим записом. Щоб дізнатися більше деталей, а також те, що доведеться платити за підписку, ознайомтеся з нашим оглядом ExpressVPN.

2. ПуляVPN

Ця послуга на базі Естонії – один з найкращих варіантів, з яким ви можете скористатися, особливо якщо ви шукаєте постачальника, який не знижує ваших швидкостей. Послуга має більшу присутність приблизно в 22 країнах, і, як ExpressVPN, дозволяє здійснювати до 3 декількох підключень під одним обліковим записом. Служба безпеки вимагає стандартного 256-бітного шифрування AES і не встановлює обмежень на використання пропускної здатності, перемикання сервера або швидкості на ті, які покладаються на його послугу.

BulletVPN дозволяє платити за підписку через біткойни, відомі компанії з кредитних карток або PayPal і має клієнт VPN, який також досить налаштований. Версії програми VPN доступні для Windows, iOS, PayPal та Linux, і всі вони прості у використанні та навігації. Служба розблокує Netflix, а також пропонує сервіс Smart DNS для подолання гео обмежень. Підтримка клієнтів також завжди доступна і до неї можна отримати електронну пошту чи чат в реальному часі. Щоб дізнатися більше про те, що ви можете отримати від цього провайдера, ознайомтеся з нашим оглядом BulletVPN.

3. NordVPN

На наш погляд, насправді не існує іншої служби, яка пропонує такий широкий спектр функцій порівняно з тим, що ви отримаєте від NordVPN. Провайдер має понад 4000 серверів, розкиданих по більш ніж 60 країнах, тобто діапазон геоблокованих сайтів і каналів, до яких ви отримаєте доступ через цю послугу, просто величезний. Маючи до 6 одночасних з’єднань, ви зможете захистити стільки пристроїв, що мають Інтернет, скільки хочете.

Оплату за підписку на NordVPN можна здійснити готівкою, PayPal, біткойнами або кредитними картками, при цьому підтримка також доступна для таких додатків, як Google Play або iTunes. NordVPN – надійний постачальник VPN, який забезпечує збереження ваших даних приватними та безпечними, коли ви перебуваєте в мережі. Це завдяки суворій політиці нульових журналів, автоматичному вимикачу вимкнення, який вимикає ваше з’єднання у випадку, коли VPN стає порушеним, захист від витоку DNS для запобігання DNS-сервери надсилають незашифровані запити поза вашим тунелем VPN, а Tor через VPN підтримує підвищення анонімності в Інтернеті. Його сервери добре оптимізовані, щоб піклуватися про ваші потреби в потоковому, торрентійді та завантаженні, а також містять підтримку спільного використання файлів P2P. Для отримання додаткової інформації про ці та інші функції, подивіться наш огляд NordVPN.

Висновок про кращі VPN, які приймають біткойни

Використовувати біткойни або будь-яку іншу форму криптовалюти – це платити за будь-яку послугу багато в чому зручніше, ніж використання грошей. Ось чому навіть VPN працюють над їх пристосуванням та гарантуючи, що їхні клієнти мають право залишатися анонімними навіть під час користування їх послугою..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me