Найкращі альтернативи для Bitcoin в 2020 році

Які найкращі альтернативи для Bitcoin? У яку криптовалюту найкраще інвестувати у 2020 році? Не можна заперечувати, що криптовалюти пройшли довгий шлях з моменту запуску Bitcoin. Оскільки нові технології розробляються щодня і пропонують більш надійні функції безпеки, не існує дефіциту інвестиційних варіантів. Однак, маючи такий великий масив альтернатив, може бути трохи заплутано зрозуміти, куди взяти свої гроші. Ось список найкращих біткойн-замін на основі їх популярності та ефективності на ринку.

Найкращі альтернативи для Bitcoin

Найкращі альтернативи для Bitcoin

Найкращі альтернативи Bitcoin

Хоча Bicoin, безумовно, є найпопулярнішою формою криптовалюти, вона не єдина. Є багато інших цифрових валют, якими торгують люди. Ось найкращі з них.

Ethereum

Якщо є якась криптовалюта, яка наближається до конкуренції популярності Bitcoin на сучасному ринку, це був би Ethereum. Ця валюта повільно і неухильно набирає популярності в недавньому минулому. Але хоча це друга за улюбленою криптовалютою після Bitcoin, обидві ці криптовалюти служать різним цілям. На відміну від простої ідеології транзакцій на основі Bitcoin, Ethereum функціонує як децентралізована платформа для розробки програм. Дехто сказав, що це, природно, чудова альтернатива Bitcoin, але багато людей не згодні.

Хоча Ethereum і надає безліч варіантів розумних контрактів, це також значно складніше. Крім того, той факт, що значення Ethereum засноване на додатках, що розробляються через нього, робить інвестиції трохи більш невизначеними. Крім того, ETH розділяє волатильність Bitcoin. Якщо ETH не хоче замінити біткойн, а скласти власний курс, то вирішувати, підходить він вам чи ні.

Тире

Dash – одна з тих криптовалют, яка надає пріоритет анонімним транзакціям над усім іншим. Валюта зробила багато просування на ринку з моменту виходу на ринок і зараз вважається одним із безпечніших варіантів інвестицій.

Він також пропонує набагато більшу швидкість транзакцій, ніж Bitcoin. Ще одна цікава річ про Dash – це те, що він пропонує два рівня безпеки інвесторам та їх транзакціям. В основному, він платить волонтерам за підписання транзакцій і тим самим стає самоокупною системою.

Зважаючи на все, що говориться, Dash, схоже, не має потенціалу конкурувати з біткойнами, не кажучи вже про перевершення його. Навіть при дворівневій системі управління вона не може забезпечити повну безпеку транзакцій. Оскільки вона в основному покладається на ту ж технологію blockchain, що і Bitcoin, вона також піддається тим же загрозам, що і Bitcoin. Dash – це хороший варіант для інвестування для тих, хто шукає дещо кращу безпеку, ніж Bitcoin, а також дозволяє швидші транзакції. Однак для довгострокових інвестицій ця криптовалюта може бути не першим портом дзвінка.

Litecoin

Якщо біткойн – це золото криптовалютного світу, то Litecoin – це срібло. Ця криптовалюта здавна вважається близькою до біткойна і пропонує значно вдосконалену систему транзакцій та торгівлі. Litecoin була однією з трьох криптовалют, прийнятих Coinbase близько середини 2017 року і з тих пір монета користується неабиякою популярністю серед криптовалют.

Тут ми згадуємо Litecoin, оскільки він пропонує кращу структуру та систему, ніж Біткойн, завдяки своїй відокремленій свідоцтві або технології SegWit. Тим самим він зробив чималий додаток до свого списку переваг. Тепер він може обробляти об’ємні транзакції легко і за меншою ціною за транзакцію. Це деякі фактори, які серйозно схвалюють Litecoin як життєздатну альтернативу Bitcoin найближчим часом.

Монеро

Monero – нова криптовалюта на блоці (ланцюжку), і вона обіцяє бути однією з найкращих для анонімних онлайн-торгів. На відміну від Bitcoin, блокчейн якого більш-менш прозорий і до нього може отримати доступ кожен бажаючий, щоб переглянути відповідні журнали транзакцій, Monero взагалі не має цієї можливості..

Це, в основному, забороняє людям усвідомлювати транзакції, здійснені іншими людьми, і тим самим забезпечує більшу безпеку користувачів. Незалежно від того, чи це добре, чи ні, все ще слід обговорювати. Але справа в тому, що інвестування в Monero може насправді вирішити багато питань конфіденційності, які люди враховують, інвестуючи в інші криптовалюти. Якщо анонімність – це назва вашої гри, Monero може бути ідеальним варіантом для інвестування в криптовалюту.

Пульсація

Ripple – ідеальна криптовалюта для міжнародних транзакцій. Він пропонує інвесторам можливість швидких трансакцій через кордон з мінімальними трансакційними витратами. Зважаючи на великий потенціал міжнародного ринку криптовалют, інвестиції в Ripple можуть призвести до великих виплат, якщо ринок залишиться відносно стабільним. І хоча Ripple, можливо, не є найкращою криптовалютою на ринку для інвестування зараз, у нього є безліч функцій на свою користь, які роблять її основним грошовим інструментом для міжнародних платежів.

Найкращі альтернативи для Bitcoin – заключні думки

Там у вас є. Це найкращі альтернативи Bitcoin на ринку на даний момент. Однак, коли нові криптовалюти виводяться на ринок, завжди існує можливість появи нової криптовалюти як наступного модника. Якщо ви серйозний інвестор криптовалют, слідкуйте за останніми подіями та інвестуйте відповідно до поширених тенденцій, переваг та дефіциту різних криптовалют на ринку сьогодні. Зважаючи на це, велика ймовірність, що 5 монет, які ми перерахували тут, будуть одними з найкращих виборів для заміни Bitcoin у вашому інвестиційному портфелі криптовалют. Чи можете ви бути наступним мільйонером криптовалюти?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me