Чи безпечний і законний у використанні Bitcoin?

Криптовалюти – це дивовижний новий варіант інвестування, який набирає позиції у всьому світі. Незважаючи на кілька невдач і хакерських подій, ринок зростає сильніше, ніж будь-коли, і все більше людей і установ починають розглядати криптовалюти як життєздатний варіант для інвестицій. Однак найбільші питання, що стоять на всьому ринку, стосуються безпеки та анонімності. Природно, перш ніж вкладати свої важко зароблені долари в криптовалюту, як биткойн, люди хочуть знати, чи безпечно це зробити. Чи безпечний і законний у використанні Bitcoin?

Чи безпечний і законний у використанні Bitcoin?

Є Біткойн безпечним і законним у використанні?

Є Біткойн безпечним і законним у використанні?

Оскільки Bitcoin заснований на Blockchain, який видно всім, хто вирішить скористатись програмним забезпеченням Bitcoin, є спосіб по-справжньому залишитися анонімним під час трансакції через цю популярну криптовалюту?

Щоб відповісти на ці два питання, ми повинні спочатку зрозуміти, як працюють традиційні системи інвестицій та платежів. Тож давайте зануримось.

Біткойн проти банків

Коли ви думаєте про банківський концерн, ви, напевно, думаєте про централізовану установу з різними філіями міста, держави, країни чи світу, правда? Біткойн – навпаки. Традиційні банки, кредитні установи та інші фінансові підприємства вимагають, щоб ви мали всю необхідну документацію, щоб отримати право на свої послуги.

Однак для використання Bitcoin все, що вам потрібно, – це електронний гаманець. Потім ви можете за допомогою своєї кредитної картки обміняти свої фіатні гроші на біткойни. Для використання біткойнів немає потреби в імені, телефоні, адресі, ідентифікаторі електронної пошти або навіть підключенні до Інтернету. Ось чому для людей, які хочуть здійснити платежі анонімно, біткойн – це набагато кращий і безпечніший варіант, ніж традиційні медіа.

Факт, часто неправильно зрозумілий

Поширена помилкова думка щодо Blockchain полягає в тому, що вона дозволяє вам побачити, хто є власником скільки. Ця презумпція є лише наполовину вірною. Хоча ви точно можете бачити, який гаманець містить скільки грошей, немає реального способу дізнатись, хто є власником гаманця та де він знаходиться.

Ви можете стверджувати, що якщо користувач Bitcoin використовує Інтернет-з’єднання, їх можна відстежувати з відносною легкістю. Однак правда полягає в тому, що оскільки програмне забезпечення Bitcoin не вимагає від вас активного підключення до Інтернету, будь-який користувач може вирішити залишатися без відстеження.

Один недолік

Однак у Bitcoin є одна проблема, і це те, що як тільки здійснюється платіж, і відправник, і одержувач можуть знати адреси електронного гаманця один одного. По суті, коли ви здійснюєте транзакцію, ви розкриваєтесь, і ваша особистість розкривається. Таким чином, Bitcoin не є абсолютно анонімною системою транзакцій. Але ми можемо погодитися, що він набагато безпечніший та анонімніший, ніж більшість традиційних інвестиційних та трансакційних середовищ.

Вихід

Для тих, хто переймається тим, що з будь-якої причини залишається анонімним, існує декілька способів стати невиконаним. Вони є:

  • Альткойни
  • Змішувачі
  • Столярні магазини, як Coinjoin

Давайте розглянемо кожне з них детальніше, щоб знати, як можна використовувати їх, щоб залишатися практично анонімними.

Альткойни

Altcoins – це будь-яка інша криптовалюта, яка вважається популярною замінником Bitcoin. Ви можете інвестувати в такі монети за допомогою своїх покупок на біткойн і, роблячи це, зробити людину значно важче відстежувати вас. Ви також можете обміняти свої альткоїни на біткойни, що ще більше ускладнить процес для будь-яких снуперів.

Майте на увазі, що потрібно вибирати лише популярні замінники Bitcoin, які є досить поширеними, щоб не виділитися з інших транзакцій. Якщо можете, перегляньте альткойн, який особливо серйозно стосується конфіденційності його користувачів. Крім того, найкраще укладати різні, бажано менші суми, щоб додатково приховати вашу торговельну діяльність.

Змішувачі

Міксери є другим найкращим варіантом анонімності Bitcoin, оскільки вони в основному передбачають торгівлю однаковою кількістю біткойнів між будь-якими двома гаманцями. Оскільки кількість біткойнів залишається однаковою, але їхній Інтернет-слід змінюється, важко дізнатися, хто використовував мікшер, навіть для двох сторін, які беруть участь у ньому.

Єдина проблема цього методу полягає в тому, що цей інструмент в основному надається централізованими постачальниками послуг. Але якщо ви трохи знаєте свою техніку, з тією ж метою можна використовувати атомні свопи та інші криптоінструменти.

Фурнітура

Це в основному плавильний котел з біткойнами та іншими криптовалютами. Люди об’єднують свої інвестиції та беруть назад таку саму суму, лише з різними вихідними кодами для кожної монети, що надсилається та приймається назад. Таким чином, це більш стислий спосіб анонімізації ваших біткойнів. Єдиним недоліком у Joinmarkets є те, що вони працюють лише з великими хлопчиками або популярними криптовалютами, які вважаються гідними, щоб їх згадували на тому ж диханні, як і сам Bitcoin.

Як безпечно використовувати біткойни?

Тож тепер ви знаєте деякі важливі методи анонімізації. Тепер ми можемо вирішити, як захистити свій гаманець від урядового шпигунства, хакерів та інших онлайн-загроз, про які слід остерігатися:

Урізноманітнити

Можливо, у вас вже є два банківські рахунки. Отже, ви повинні зробити те ж саме з вашими гаманцями Bitcoin. Зробіть щонайменше два та позначте використання для кожного.

Будьте в курсі останніх

У Bitcoin є власні системи безпеки, і вони регулярно оновлюються. Переконайтеся, що у вас є остання версія, щоб забезпечити базовий рівень безпеки.

Увімкніть двофакторний код автентифікації

Це може бути не рішенням Fort Knox, але воно може бути незамінним. Отримайте налаштування двофакторної аутентифікації. Ви або отримаєте унікальний код, або отримаєте біометричний ідентифікатор, як відбиток пальця.

Використовуйте нові адреси Bitcoin для кожної нової транзакції

Це працює на анонімність стільки ж, скільки на безпеку. Якщо ви користуєтесь новими вихідними ключами, то вам буде буквально важко відстежити вас, тим більше порушуючи безпеку вашого гаманця.

Використовуйте VPN

VPN надають деякі найбільш надійні заходи безпеки, доступні в Інтернеті сьогодні. Отримайте одну з найбільш оплатних грошей та збережіть свої інвестиції в біткойн безпечними та анонімними. Для поглибленого огляду кращих VPN, які ви можете використовувати при здійсненні онлайн-платежів з біткойнами або іншими криптовалютами, перегляньте цей огляд.

Чи законно використовувати Bitcoin?

Важко зламати людей, які торгують біткойнами через його анонімний характер. Люди можуть торгувати та торгувати цією криптовалютою, не розкриваючи своєї інформації. Максимальний контроль, який може здійснювати уряд, – це не дозволяти людям використовувати біткойни для придбання речей в Інтернеті. Китай просто зробив всю віртуальну валюту незаконною, а значить, не можна відкрито торгувати біткойнами в Китаї.

Росія з іншого боку легалізувала біткойн. Вони також намагаються регулювати видобуток біткойна. Незалежно від того, чи законно використовувати Bitcoin чи ні, він залежить від країни до країни, але, загалом кажучи, ви не повинні потрапляти в жодні юридичні проблеми з придбання, продажу та інвестування в Bitcoin.

Чи безпечний і законний у використанні Bitcoin? – Заключні думки

Біткойн як інвестиційний та транзакційний засіб може принести величезні переваги, але ви повинні знати, як ним користуватися. Маючи всю інформацію, яку ми надали вище, і правильне використання її, ви можете по-справжньому стати анонімним і насолоджуватися чудесами безпечної трансакції Bitcoin без побоювань..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me