Bitcoin vs. Bitcash – все, що потрібно знати

Бум о криптовалюта поширився, як лісова пожежа недавно. Тисячі людей почали інвестувати Біткойн, та інші форми цифрової валюти, як Bitcash, Ripple і Etherium почав спливати. Навіть незважаючи на те, що криптовалюти стають все більш звичними, що ви насправді знаєте про них? 

Bitcoin vs. Bitcash - все, що потрібно знати

Bitcoin vs. Bitcash – все, що потрібно знати

У нашому посібнику ми поговоримо з вами через історія цифрової валюти, як вони працюють, і що таке переваги та недоліки використання різних видів валюти, як Bitcash проти оригіналу Біткойн. Якщо ви хочете стислий огляд світу криптовалюти, зробіть себе комфортним швидке читання.

Що таке криптовалюта?

КриптовалютаНайпростіший спосіб описати крипто – це те, що вони є формою цифрові готівкові гроші.

Так як реальні гроші, вони мають значення, за винятком того, що вони не пов’язані a фізична форма, ні центральний орган, який їх контролює та керує. 

Забули розробники з усього світу криптовалюти та активну спільноту, яка їх підтримувала та вдосконалювала blockchain технологія (про що мова піде далі.)

Перш ніж ми поглибимося в роботу криптовалют, найкраще знати, чому вони створені в першу чергу.

Що спричинило появу криптовалют?

Криптовалюти прийшли в складку десять років тому, і вона була розроблена для боротьби з фінансова криза створена традиційною банківською системою. Багато експертів уподібнювали цей період Велика депресія. Так, це було так погано.

Почалися американські банки роздаючи позики ліворуч та праворуч щоб завоювати більше клієнтів, але це рішення спричинило їх падіння. Багато людей не змогли їх повернути, і через деякий час низький приплив грошей призвів до краху банків і файл для банкрутства.

Багато людей втратили багато своїх грошей, в той час як вплив і могутність банків почали зменшуватися через цю катастрофу. Це надихнуло команду талановитих людей на формування іншого виду фінансових активів більш безпечним. 

Біткойн народжується

BTC була першою в історії успішною формою криптовалюти. Всупереч поширеній думці, до зачаття Bitcoin існували інші сформовані поняття цифрових готівкових грошей, але жодні не були як популярний, так і ефективний.

Біткойн мав на меті запобігти будь-які проблеми, які виникли б при неправильному управлінні звичайними грошима шляхом впровадження кілька корисних функцій:

 • Конфіденційність та анонімність
 • Доступні комісії за транзакції
 • Децентралізація
 • Швидші операції за кордоном
 • Кінцеве постачання = менше фінансових проблем, як інфляція

Багато інших переваг має використання криптовалют, але це найважливіші.

Технологія блокчейн

Кожна криптовалюта використовує технологію під назвою блокчейн, яка, як ви могли здогадатися, складається з a “Ланцюжок блоків”. Блоки – це форма записів, згрупованих разом. Вони переходять до наступного блоку, як тільки буде досягнуто максимальної пам’яті попереднього блоку. 

Ви можете уявити їх як поля, заповнені даними показ кожної успішної криптовалюти та їх реквізити. Кожен блок має часову позначку, що показує його час створення та процес.

В основному блокчейн – це децентралізована форма книги, яка охоплює тисячі серверів, і кожна людина в мережі має свій окремо копія блокчейна. Щоб стати частиною ланцюга, блоки потрібно провести обробку. І це слугує хронологія для кожної минулої транзакції.

  Плюси і мінуси криптовалюти

Вилки

А як на рахунок Bitcoin Cash? Він використовує те саме блокчейн як Біткойн? Коротка відповідь – це так. Це відбувається завдяки використанню виделки, де тільки оригінальний блокчейн-код оновлюється на конкретних вузлах.

Оригінал залишається таким же, тоді як ці оновлені вузли відокремлюються від оригіналу до формують нові блокчейни. Утворені монети цих нових блокчейнів є різні та окремі з оригіналу.

Вам може бути цікаво, чому ці нові криптовалюти були створені в першу чергу. Добре, Біткойн це не зовсім досконала система, і частина її спільноти хотіла чогось кращого.

Формування готівкових грошей

Bitcoin Cash або BCH утворився на 1 серпня 2023 року, після того, як були члени спільноти Bitcoin незадоволений з оригінальним протоколом. 

Після серії дебатів вони вирішили створити ціле нова криптовалюта що має обмеження блоку 8 Мб, де в оригіналі було лише 1 Мб. Більший розмір блоку дозволив отримати більше оброблених транзакцій на блок, переваги та недоліки яких будуть далі обговорювалося в.

Коливання цін

Так само, як і реальні гроші, вартість криптовалют зростає і падає з часом. Вони змінюються залежно від того, наскільки їх вимагають, приймають та використовують. Ми можемо проаналізувати зміну їх вартості стосовно їхньої значення зростання та рентабельність інвестицій (прибуток на інвестиції.)

Як Bitcoin, так і Bit Bit мають певне значення. Біткойн, будучи найстарішою і найутвердженішою формою криптовалюти, є власником найбільше значення і домінує над a значна частина криптовалютів (67,59% станом на 16 вересня 2023 року), поки Bitcash містить лише 2,11%.Частка біткойн-ринку

Bitcoin Cash був створений лише два роки тому. Хоча більшість припускає, що вона захопить значну частину ринкової частки біткойна, але домінування на ринку постійно зменшується з моменту свого піку 13 листопада 2023 року, на 9,74%. 

За даними CoinMarketCap, ціна на біткойн знижується 0,37% за останній 24-годинний торговий період, в той час як Bitcoin Cash збільшився 4,22%. Біткойн зазвичай має більше стабільне коливання цін, як видно з діаграми нижче.Біткойн-діаграма

Потрібна допомога?

Багато доступних сайтів дають актуальна інформація про криптовалюти подібно до CoinMarketCap, TradingView, і CryptoCompare якщо ви хочете самі слідувати тенденціям криптовалюти.

Ринок криптовалют стає все більш перевантаженим, нові форми криптовалюти намагаються піднятися до лав. Але біткойн панує як вища валюта, і Біткойн Кеш підходить до цього 4 місце. Чи означає це, що біткойн – найкраща форма криптовалюти? Не обов’язково.

BCH проти BTC: плюси і мінуси

Тепер у вас є невелике уявлення про те, що є обома. Що ви скажете, ми подивимось на переваги та недоліки кожного? Тоді добре. Ходімо.

Bitcoin Cash

Ми збираємось розпочати це з новачком. Ось так:

 • Переваги

Цей значно дешевший, ніж біткойн, тому його легше влаштувати. Комісії за транзакції також нижчі. На даний момент у нього розмір середньої комісії за трансакцію 0,00396 дол, поки Біткойн коштує $ 1,045. Середній розмір плати за трансакцію Bitcoin страждає від високих сплесів (найгірший з яких є $ 63,85 22 грудня 2023 року). З іншого боку, Bitcoin Cash постійно працює нижня сторона з моменту її створення:

Здешевлення та швидкість робить Bitcoin Cash загалом більш зручним для комерції.

 • Недоліки

Незважаючи на те, що збільшений розмір блоку пропонує переваги, він може мати побічний ефект зниження стійкості мережі до зовнішніх атак а також централізація.

Це також є нижча довіра інвесторів порівняно з Біткойн, і його “рівень проникнення на ринок та прийняття” є менш домінуючим. Це випливає з того, що він набагато новий на ринку криптовалют, ніж Bitcoin.

Торгівля менш життєздатна з точки зору наявних торгових пар – сукупні наслідки цих недоліків знизити ціну та ставку прийняття Bitcoin Cash.

  Плюси і мінуси криптовалюти

Біткойн

Тепер для гіганта в галузі. Ось переваги та недоліки Bitcoin.

 • Переваги

Будучи першоджерелом, Bitcoin виступає в ролі базова валюта для всієї системи криптовалют. Це те, на що решту криптовалют торгують і торгується практично на кожній біржі (У ній найбільше торгових пар.) 

Він домінує понад половину всього ринку криптовалют (67,6%) і залишається цим Золотий стандарт у швидко зростаючій та дуже конкурентоспроможної галузі. Через його масивність базу користувачів і вища ринкова шапка, Біткойн зберігає свою вартість набагато краще, ніж Bitcoin Cash.

Маючи найповніші вузли на ринку криптовалют, це робить це неймовірно важко напасти централізованими установами та урядами.

 • Недоліки

Біткойн – це багато дорожчий і має більш високі ставки транзакцій. Операції також зазвичай є повільніше. Це робить страшний вибір для загальних закупівель.

Ще одним незначним недоліком є ​​те, що у команди розробників Bitcoin немає сильніший об’єднаний фронт порівняно з іншими командами. Цей внутрішній дискурс у поєднанні з його масовою базою користувачів може закінчитися гальмуючи процес її вдосконалення

Інвестування в криптовалюту

Досить просто сказати, що різні люди зацікавлені у купівлі криптовалюти. У кожного свої причини. Чи то заради анонімності, чи просто для отримання прибутку, інвестування в біткойн, Bitcash або будь-яка криптовалюта може бути хорошою ідеєю. Давайте поговоримо про деякі “куди і як”.

1. Де я їх купую?

Ти не знаєш свого шляху? Я допоможу тобі в цьому. Давайте спершу розпочнемо це де можна придбати криптовалюту.

Обмін криптовалют

Ці закладів часто беруть плату за обробку транзакції, тому обов’язково зробіть це досліджуйте і знайдіть те, що вам підходить. Ці дві більш популярні:

 • Монета

Це дуже популярно серед американських інвесторів у криптовалюту, оскільки зв’язати ваш банківський рахунок порівняно просто. Кошти на базі монети a 0,5% розкид закупівлі і додаткова плата, яка залежить від якої область ви в і тип використовуваного платежу.

 • Binance

Вважається найбільшою в світі біржею криптовалют обсяг, Binance стягує плату за зняття та додатково 0,1% комісії для кожної торгівлі. Є знижки, тому не забудьте перевірити їх. У Binance криптовалюти зазвичай є обмінялися один на одного. Однак у вас є можливість придбати їх із собою кредитна картка за ціною.

Брокерські біржі

Люди часто використовують брокерів для переваг, які мають більший пул ліквідності, менша кількість ковзань та плата за розповсюдження, і більше торгових пар криптовалют. Ось два найкращих криптовалюти:

 • Плюс500 

Plus500 пропонує безліч переваг, таких як численні варіанти оплати (наприклад, Paypal,) Мінімальні депозити в розмірі 100 доларів США, а живий варіант чату, і а швидкий процес реєстрації.

 • eToro

eToro пропонує багато варіанти оплати, а мінімальний депозит у розмірі 200 доларів, і відмінний команда підтримки.

Інші способи інвестування в BTC

Хочу більше? Ти зрозумів. Перевірте наступне.

 • Банкомат з біткойнами

Він працює так само, як банкомати для фізичної готівки. Монета ATM Radar має тисячі банкоматів на всій території нас.

 • P2P Обміни

Користувачі можуть розміщувати рекламу, вказуючи свою бажаний обмінний курс і спосіб оплати для біткойнів. Інші користувачі можуть відповісти на рекламні оголошення з можливістю особистої зустрічі та оплати готівкою або використовуючи Інтернет-банкінг торгувати безпосередньо.

 • Фонди сірого кольору

Ви можете отримати і те, і інше Bitcoin і Bitcoin Cash через відтінки сірого, менеджер активів для вашої цифрової валюти. Поки ці акції коштують дорожче ніж фактична вартість монети, вам не потрібно хвилюватися зберігання або реалізація додаткова безпека.

Кілька порад, перш ніж зафіксувати покупку

Перш ніж приймати якесь рішення, я настійно рекомендую поглянути на дотримуючись порад. Я цілком впевнений, що у вас буде інша точка зору:

 • Майте в руках свою основну інформацію
  Плюси і мінуси криптовалюти

Ваша SSS, номер банківського рахунку, ID зображення, паролі до цифрового гаманця тощо. Процеси транзакцій та реєстрації криптовалют вимагають ваших даних, тож краще бути готовими.

 • Уникайте використання кредитної картки

Фінансування ваших інвестицій запозичення з джерел з високим відсотком це погана ідея.

 • Будьте в курсі, що криптовалюта не має страховки

Корпорація захисту інвесторів у цінні папери не страхує криптовалюту у випадку крадіжки або відмови (Деякі біржі, такі як Coinbase, мають власний страховий поліс.)

 • Переконайтеся, що транзакції в Інтернеті здійснюються за допомогою безпечне та приватне підключення до Інтернету. (Спробуйте надійну VPN).
 • Якщо потрібна біржова платформа не пропонує бажану криптовалюту, ви можете просто купіть спочатку біткойн та обмініть його на бажану валюту.

2. Як зберігати свою криптовалюту?

Ви можете зберігати свої валюти два типи цифрового гаманця:

Гарячий гаманець

Створені провайдери або біржі пропонують цей вид гаманця хмарне сховище Доступ до яких можна отримати через Інтернет. Біржі пропонують гарячі гаманці після приєднання. Багато хто вважає за краще використовувати сторонні гарячі гаманці які можна використовувати на різних платформах. 

Операції, як правило, швидше для гарячих гаманців. Але майте на увазі, що гарячі гаманці з Bitcoin мають високий ризик зламати. Обов’язково виберіть платформу обміну, яка пропонує страхування, або принаймні додаткова безпека. 

Ось кілька популярних джерел для гарячих гаманців:

 • Блокчейн

Це не походить від обміну валют, що знижує ризик стати мішенню хакерства. 

 • Монета

Він постачається зі страхуванням, яке покриває збитки, спричинені хаками, крадіжками, помилковими передачами та порушеннями безпеки.

 • Електрум

Унікальне програмне забезпечення, яке дозволяє зберігати свою валюту на комп’ютері.

 • Міцелій

Мобільний гарячий гаманець для користувачів iOS та Android. 

Холодний гаманець

Холодні гаманці забезпечують додаткові заходи безпеки у яких немає гарячих гаманців. Вони випускаються у вигляді портативних пристроїв, на яких можна зберігати вашу валюту. Ось кілька популярних постачальників холодних гаманців:

  • Ledger Nano: Подібно до флешки, ці гаманці можуть коштувати 60 – 120 доларів
  • Trezor: Дуже крихітні холодні гаманці, які коштують 80 – 170 доларів

Не забудьте також використовувати сильні паролі двофакторна аутентифікація для ваших рахунків цифрового гаманця для обміну валют.

3. Як я можу керувати своїми інвестиціями?

Пам’ятайте, що кожна інвестиція має потенційні ризики. Цифрові валюти піддаються порівняно більшим ризикам, оскільки вони набагато новіші для гри в порівнянні з іншими усталеними формами на зразок інвестицій облігації або акції. Ось кілька способів, якими ви можете зменшити ці ризики:

 • Урізноманітнити своє портфоліо

Ви, напевно, чули про це раніше, багато інвесторів використовували цей тактичний спосіб ще до народження криптовалют. За інвестування в численні джерела, у вас більше шансів зберегти свої інвестиції, де вигідні валюти можуть компенсувати невдалі валюти.

 • Пограйте в гру «Купуйте і утримуйте»

Це так просто, як це звучить. Купіть трохи криптовалюти і просто чекати, коли його значення зросте. Це вважається пасивною формою інвестицій, яка часто перевершує її активного партнера. Це також дешевше через нижчі комісії за транзакції.

Як було сказано в попередніх частинах, ринок цифрової валюти є надзвичайно мінливі, з цінами постійно в потоці. Ці кілька ключових стратегій, про які ми згадали, можуть вам допомогти керуйте своїми інвестиціями на мінливому ринку.

Зрозуміло, це може бути не найшвидшим способом заробітку від інвестицій у короткий термін, але це взагалі ефективніше в довгостроковій перспективі. Це чудово для початківців, які хочуть зануритися у світ криптовалют.

Bitcoin vs. Bitcash – Висновок

Є багато чого, щоб дізнатися про роботу Росії криптовалюти люблю як їх придбати, або ризики, пов’язані з ними. Але ми сподіваємось, що наш путівник дав вам трохи розуміння, що таке криптовалюти, як вони працюють та як безпечно інвестувати з ними.

Якщо є щось, про що ви не можете загорнути голову, дайте нам кричати в коментарях нижче, і ми проллємо трохи світла на цю тему..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me