Стирайте телефони Android чистими – оберіть накопичувач даних Android

Ми вже написали докладний посібник з очищення вашого iPhone чистим, тому ми думали, що ми надамо користувачам Android таку ж ввічливість. Проблема полягає в тому, що повністю не виправити телефони Android не так просто. У цьому посібнику я перегляну короткий трюк, який ви можете використати для повного видалення даних зі свого Android-телефону.

Протріть телефони Android чистими - обійдіть накопичувач даних Android

Стирайте телефони Android чистими – оберіть накопичувач даних Android

ПРИМІТКА. Через те, що багато розробників мобільних пристроїв використовують Android в якості ОС, кроки, про які я згадую нижче, можуть дещо відрізнятися. Усі телефони Android мають однакові функції, тому цей посібник все ще працюватиме незалежно від типу вашого пристрою. Однак майте на увазі, що деякі виробники телефонів можуть використовувати трохи інші контури для наведених нижче кроків.

Що робити перед тим, як витерти телефони Android

Ось угода з телефонами Android: Скидання заводу самостійно не видалить усі ваші дані зі сховища. Крім того, телефон Android, який пройшов заводські налаштування, все ще вимагатиме входу в Google за допомогою облікового запису, який раніше був у ньому. Ось одна з причин, чому справжній сервер Android потребує декількох кроків.

Перш ніж скинути телефон, переконайтесь, що:

 1. Видаліть усі свої облікові записи з телефону.
 2. Вимкнути захист паролем.
 3. Зашифруйте свої дані.

Щоб видалити свої акаунти, перейдіть на сторінку Налаштування > Рахунки. Звідти натисніть на кожен обліковий запис окремо. Після цього ви побачите можливість Видалити (або Видалити) акаунт. Натисніть на це.

Щоб вимкнути захист паролем, перейдіть на сторінку Налаштування > Блокування екрана & Паролі (може бути названо по-різному, залежно від телефону). Звідти, вимкнути налаштування пароля Ви зараз використовуєте.

Щоб зашифрувати свої дані, перейдіть на сторінку Налаштування > Безпека & Конфіденційність. Там ви знайдете можливість шифрувати свої файли. Залежно від вашого телефону, параметр буде названий іншим. Для телефонів Huawei, таких як той, який я використовую для цього посібника, натисніть “Файл безпечний“.

Якщо ваш телефон спочатку прийшов як Android 6.0 Marshmallow (тобто ви відкрили вікно і це ОС, якою користувався ваш телефон), ваші дані зашифровані за замовчуванням. Якщо вам довелося оновити до Marshmallow, тоді вам потрібно ввімкнути варіант.

Коли ви зробите це, можете продовжити дії, описані нижче.

Як стерти телефони Android – скинути заводські налаштування

 1.  Йти до Налаштування.
 2. Прокрутіть униз до Розширені налаштування.
 3. Натисніть на Резервне копіювання & Скидання.
 4. Виберіть Скидання заводських даних.
 5. Натисніть на Скидання телефону.

Після скидання телефону ваші дані будуть видалені з будь-якого доступного місця на вашому телефоні. Незважаючи на це, до ваших даних все ще можна отримати доступ за допомогою будь-якого ретранслятора даних.

Хороша новина полягає в тому, що ви вже зашифрували свої дані, а це означає, що кожному, хто намагається отримати доступ до стертих даних, знадобиться спеціальний ключ для їх розшифровки, якого вони не матимуть.

Щоб гарантувати, що ваші дані на 100% безпечні, вам потрібно пройти ще один крок.

Як назавжди видалити свої дані – Дамп даних

Швидкий (ish) трюк для перезавантаження видалених даних – це зробити вручну скидання даних.

Дивіться, коли ви стираєте телефони Android, ваші дані не видаляються. Скидання буде видалено адреси ваших даних, це означає, що вони не знають, де дані зберігаються. Однак ваші дані не перезаписуються, і їх можна отримати за допомогою певних програм.

Отже, як це можна виправити? Легко, ви самі переписуєте дані.

Все, що вам потрібно зробити – це скинути безглузді файли у ваш телефон після скидання даних, щоб перезаписати “видалені” дані. Виконайте такі дії, щоб використовувати дамп даних, щоб правильно позбутися всіх своїх даних та очистити телефони Android:

 1. Після першого заводського скидання підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB.
 2. Завантажте фіктивні дані на свій телефон. Це може бути що завгодно – від фільмів до музики, ви навіть можете завантажувати їх малюнками цуценят. Переконайтеся, що ви заповнили сховище якомога більше.
 3. Коли ви зробите це, повторіть процес відновлення заводських налаштувань вище.

Таким чином, ви перезаписуєте свої старі дані з фіктивними даними. Тепер усіх, хто намагається отримати доступ до видалених даних, буде зустрінуто завантаження малюнків цуценят!

Протріть телефони Android чистими – фінальні думки

Там у вас є, не дуже швидкий, але простий спосіб переконатися в тому, що ви очистили свій телефон Android чистим, перш ніж продати / подарувати. Я настійно рекомендую всім користувачам Android пройти ті кроки, про які я згадав вище, перш ніж продати свої телефони, тому що ви дійсно не можете бути занадто безпечними, коли справа стосується ваших даних.

Нарешті, я залишу вас тією ж порадою, яку я дав нашим читачам iPhone: Якщо ви плануєте отримати новий телефон (або просто хочете захистити той, який у вас є), переконайтеся, що ви зробите все, що можете, щоб уберегти його . Не соромтеся ознайомитися з нашими посібниками з безпеки для Android та iPhone на допомогу. Крім того, я пропоную використовувати VPN, коли ваш телефон підключений до Інтернету для додаткової безпеки та конфіденційності. Я сам використовую ExpressVPN, але ви можете перевірити наш список найкращих VPN для Android, щоб знайти потрібного постачальника для вас.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me