Попередження: Програми Apple Store, пов’язані із шкідливим програмним забезпеченням Golduck

У грудні 2017 року Appthority, компанія, що займається мобільним захистом від загроз, знайшла кілька ігрових програм для Android зі шкідливим програмним забезпеченням Golduck. Новини того часу були жахливими. Додатки були високо оцінені і мали мільйони користувачів. Тепер, схоже, зловмисне програмне забезпечення також пробилося до Apple Store.


Попередження: Програми Apple Store, пов’язані із шкідливим програмним забезпеченням Golduck

Попередження: Програми Apple Store, пов’язані із шкідливим програмним забезпеченням Golduck

Зловмисне програмне забезпечення Golduck на iPhone? Повна історія

Нещодавно компанія Wandera, компанія мобільних охоронців, знайшла в магазині Apple партію класичних ігрових додатків, які посилаються на сервер Golduck.

Коли вони ознайомилися ближче, вони виявили, що програми надсилають наступну інформацію на сервер:

 • Яке додаток користувач використовує.
 • Яку версію програми встановив користувач.
 • Тип пристрою користувача.
 • IP-адреса пристрою.
 • Кількість оголошень, що відображаються на телефоні.
 • Інформація про місцезнаходження (в деяких випадках).

Наразі всі сервери Golduck займаються упаковкою оголошень у ці програми. Однак дослідники з питань безпеки переживають, що це може бути лише початком.

Назад, коли зловмисне програмне забезпечення торкнулося лише користувачів Android, це Appthority сказав про це:

“Зловмисне програмне забезпечення Golduck може призвести до повного компромісу пристроїв, особливо якщо пристрої вже вкорінені, а також інших атак, пов’язаних з рекламним ПО”.

Заражені програми – список

Ось список деяких додатків, за якими Wandera містить зловмисне програмне забезпечення Golduck:

 • Commando Metal: Classic Contra
 • Пригода Супер Пентрон: Супер важко
 • Класичний танк проти супер бомбардувальників
 • Супер пригода Марітрона
 • Гра пригод Тролі пригоди
 • Підпали підпілля: Супер пригода
 • Класична легенда відмов
 • Гра в блок
 • Класичний бомбардувальник: Супер Легенда
 • Brain It On; Фізика Stickman
 • Гра бомбардувальників: Класичний бомбермен
 • Класичний цегла – ретро блок
 • Цегла альпініста
 • Галерея загарбників курки

Як уберегтися від шкідливих програм

Перше, що я тут скажу, це таке: не завантажуйте додаток, якщо він вам не потрібен.

Забудьте довіру.

Забудьте хочете.

ПОТРІБНО ЦЕ.

Зазвичай, дуже важко дізнатися, чи програма встановила на вашому пристрої зловмисне програмне забезпечення. Більшість людей не розуміють, що вони компрометували свої телефони до пізнього часу. Замість того, щоб турбуватися про цю конкретну проблему, як ви не скачаєте ту гру, яку ви приглядали? Спробуйте дотримуватися додатків, які вам абсолютно потрібні. Цього разу, хлопці, тим більше не є веселіше.

Після того, як ми розкриємо цей фрагмент, ось декілька порад, які допоможуть вам захистити ваш пристрій від зловмисного програмного забезпечення:

Отримайте належне програмне забезпечення проти зловмисного програмного забезпечення

Не всі анти-зловмисне програмне забезпечення є рівним, я думаю, що ми можемо погодитись із цим. Ми всі чули історії того, як хтось випробовував безкоштовний інструмент боротьби зі зловмисним програмним забезпеченням і закінчив купу проблем, пов’язаних із шкідливим програмним забезпеченням. Однак це не означає, що ви можете повністю відмовитися від цього кроку.

Вам потрібно знати, яке програмне забезпечення проти зловмисного програмного забезпечення є надійним та надійним

І

Потрібно почати платити за це. Я знаю, що хтось не хоче читати, але правда, належне анти-шкідливе програмне забезпечення зазвичай має підписку. Проведіть свої дослідження та з’ясуйте, яке програмне забезпечення найкраще підходить для вас, але ми знаходимось у той момент, коли скупість на захисне програмне забезпечення призведе до неприємностей.

Додайте до нього антивірус

Об’єднайте антивірусне програмне забезпечення з антивірусним програмним забезпеченням, щоб забезпечити максимальну захист.

В основному, віруси – це типи зловмисних програм. Однак антивіруси та анти-шкідливі програми – це не те саме.

Антивірусна програма чудово захищає ваш iPhone від класичної форми вірусів: трояни, черв’яки, кейлоггери …

Програма проти зловмисного програмного забезпечення вирішує більш складні та складні форми шкідливих програм. Деякі програми навіть працюють активно, зупиняючи зловмисне програмне забезпечення, перш ніж воно дійсно може зробити що-небудь із вашими даними.

То навіщо вам потрібні обидва види програм? Тому що вам, швидше за все, доведеться стикатися з обома видами загроз (класичними та сучасними). Іншими словами, ці двоє взаємодоповнюють один одного і повинні бути з’єднані якомога швидше.

Використовуйте VPN

Скорочене для віртуальної приватної мережі, VPN – це те, що ви можете використовувати, щоб зменшити вплив зловмисного програмного забезпечення на вашому пристрої.

Дозволь пояснити

Дивіться, VPN шифрує ваші дані та тунелює ваш трафік (перенаправляє все це) через власний захищений сервер. Іншими словами, він затискає ваше інтернет-з’єднання і гарантує, що ніхто не може отримати доступ до нього або вкрасти дані з нього.

Отже, якщо ваш VPN працює і у вас є зловмисне програмне забезпечення, VPN зупинить його від контакту зі своїм C&C-сервер, таким чином, стримуючи свою зловмисність, поки ви не використовуєте антивірусне або анти-шкідливе програмне забезпечення для очищення пристрою.

Особисто я пропоную спробувати ExpressVPN, якщо ви хочете захистити своє з’єднання. Він пропонує всі необхідні функції від VPN, а потім і деякі, і може похвалитися одним з абсолютних найкращих послуг на ринку. Спробуйте це протягом 30 цілих днів, скориставшись його 30-денною гарантією повернення грошей, і переконайтеся самі!

Зловмисне програмне забезпечення Golduck в Apple Store – заключні думки

Хлопці, якщо ви використовуєте будь-яку з ігор, про які я згадував вище, видаліть її негайно. Я знаю привабливість ігор в магазині додатків, я розумію … вони веселі і є гарним способом витратити час, якщо ти ловиш потяг або просто сидиш і нічого не робиш. Справа в тому, що це не дуже важливо, щоб ризикувати всіма вашими особистими даними. Якщо вам не потрібна програма, не отримуйте її.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me