Чи відслідковує Reddit вашу інформацію? І як бути в безпеці

Якщо ви хочете дізнатися щось про що-небудь, відвідайте Reddit. Це одна платформа, на якій ви отримаєте експертні думки від різних людей у ​​всьому світі. Щороку популярний дискусійний веб-сайт отримує понад 82 мільярди переглядів сторінок, і це говорить про його популярність.


Чи відслідковує Reddit вашу інформацію?

Чи відслідковує Reddit вашу інформацію?

Reddit має два налаштування – Безкоштовний та Преміум. Безкоштовний Reddit надасть вам доступ до контенту, але з рекламою. Опціон преміум оплачується і раніше називався Reddit Gold. Завдяки опції Premium ви отримаєте більш безпроблемний досвід без реклами.

Без сумніву, Premium кращий, але що робити, якщо ви не хочете витрачати гроші? Тоді вам доведеться бачити рекламу. Ця реклама заснована на ваших уподобаннях та тому, як ви використовуєте їх веб-сайт. Чи продають вони вашу інформацію рекламодавцям?

Політика конфіденційності Reddit говорить, що вони обмінюються інформацією про користувача з третіми сторонами для рекламних цілей.

“Ми не будемо ділитися, продавати або передавати особисту інформацію будь-якого користувача наших користувачів третім сторонам, якщо не застосовується одна з наступних обставин.

За винятком випадків, коли це стосується рекламодавців та наших рекламних партнерів, ми можемо ділитися інформацією з постачальниками, консультантами та іншими постачальниками послуг, яким потрібен доступ до такої інформації для виконання роботи для нас »

Якщо вас турбує?

Reddit – один з найбільш відвідуваних веб-сайтів у світі. Це означає, що вони мають багато інформації про користувачів, і це може принести користь рекламодавцям та маркетологам. А оскільки користувачі відкрито беруть участь у дискусіях щодо Reddit, вони розкривають багато інформації про себе.

Ця інформація не зустрічається більше ніде. Люди відкрито висловлюють свою думку з різних питань, що дає багато цінної інформації рекламодавцям. Якщо ви турбуєтесь про свою конфіденційність під час відвідування веб-сайтів, можливо, ви захочете оцінити свої вподобання.

Крім того, порушення безпеки, яке ставить під загрозу особисті дані тисяч користувачів Reddit, мало місце в червні 2018 року. Тому слід враховувати свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті кожного разу, коли ви користуєтесь Reddit.

Що ти можеш зробити

Reddit пропонує налаштування користувача. У новому макеті ви знайдете його у верхньому правому куті як спадне меню біля кнопки “Головна”. Хоча на Reddit не так багато варіантів персоналізації, але ви все ще можете побачити гідні варіанти.

Перейдіть на вкладку “Конфіденційність та безпека” в розділі “Налаштування користувача”, і там ви побачите параметри конфіденційності. Ви можете вимкнути індексацію пошукової системи та ведення журналу вихідних посилань.

Reddit дозволяє пошуковим системам індексувати ваш профіль. Таким чином Google може показувати публікації, щодо яких ви коментували разом із підкредитами, в яких ви берете участь. Якщо ви не хочете, щоб ця інформація була видимою для ваших друзів, переконайтеся, що вимкніть індексацію пошукової системи..

Також при натисканні на посилання для відвідування якогось іншого веб-сайту через Reddit воно записується. Якщо ви не хочете, щоб це було записано, вимкніть журнал вихідних посилань.

Ви також можете відвідати налаштування персоналізації, щоб відкрити нові параметри. Тут ви знайдете варіанти вимкнення журналу активності Reddit для відповідної реклами. Є деякі інші варіанти у вигляді прапорців. Зніміть прапорці з усіх полів, і ви будете мати більш високий рівень конфіденційності на Reddit.

Якщо вам не подобається реклама, ви можете скористатися функцією Premium. Хоча в ньому не відображаються оголошення, немає гарантії, що вони не зафіксують ваші дані.

Програми Reddit та сторонніх розробників

Reddit має власний додаток для мобільних платформ. Також є кілька сторонніх додатків для відвідування Reddit. Якщо ви входите в систему за допомогою стороннього додатку, ви даєте дозволи цьому додатку для моніторингу вашої діяльності. Якщо ви переживаєте за надані дозволи, ви можете завітати в розділ програм на телефоні та скасувати дозволи для сторонніх додатків..

Блокувати повідомлення

Хоча Reddit – це чудова платформа для знайомства з однодумцями, іноді деякі користувачі можуть стати трохи непохитними. Для цього Reddit пропонує вам змінити конфіденційність повідомлень. Виберіть, хто може надіслати вам повідомлення на вкладці Конфіденційність та безпека в Налаштуваннях користувача.

Ви можете заблокувати або дозволити невеликий набір користувачів або відкрити повідомлення для всіх. Хоча Reddit може не мати широкого списку параметрів персоналізації, він пропонує гідний набір параметрів безпеки.

Чи можете ви бути справді безпечними?

Хоча ви можете змінити деякі налаштування, щоб захистити свою конфіденційність, ви не справді захищені, якщо ваша особа розкривається на веб-сайті. Хоча ви, можливо, не сильно переймаєтесь своєю особистістю, важливо захистити свої особисті дані, якщо ви публікуєте повідомлення на суперечливі теми.

Є два способи бути справді безпечними:

Не використовуйте своє справжнє ім’я

Користувачі Reddit зазвичай не використовують своїх справжніх імен на цій платформі. Ви можете вибрати абсолютно будь-який любитель, який вам подобається. Це гарантує, що ваша реальна особистість не буде розкрита для інших. Якщо ви не бажаєте отримувати повідомлення від інших, ви можете змінити налаштування повідомлення, як обговорювалося вище.

Сховати свій IP-адресу

Поки ваше справжнє ім’я можна змінити на Reddit, ваш IP-код все ще буде видно владі. Щоб переконатися, що вони не можуть відстежувати ваше географічне місцезнаходження, прихойте свій IP-адресу за допомогою VPN. VPN або віртуальна приватна мережа передаватимуть ваш трафік через спеціальні сервери, щоб приховати ваші дані від усіх, хто намагається шпигувати за вами. І це включає веб-сайти, які ви відвідуєте, разом з провайдером послуг та урядом.

З новим IP-адресом Reddit не зможе відстежувати вашу IP-адресу. А з фальшивим іменем інші користувачі не дізнаються вашої реальної особи. Раніше ми розглядали найкращі VPN для Reddit. Тому обов’язково перегляньте цей огляд.

Висновок

Практично всі веб-сайти працюють над новою маркетинговою моделлю, яка реєструє вашу діяльність та створює карту користувачів. Потім ця карта продається рекламодавцям для більш націлених оголошень. І Reddit не є винятком. Якщо ви хочете, щоб ваші дані залишалися приватними, не забудьте внести деякі зміни в налаштування. Крім того, завжди розумна ідея використання VPN.

Вибираючи VPN, переконайтеся, що ви виплачуєте VPN, оскільки безкоштовне VPN просто може перекинути рекламу і таким чином відстежувати вашу діяльність, щоб зробити оголошення більш релевантними. Так що в основному, немає сенсу отримувати VPN в першу чергу. Переконайтеся, що ви отримали надійну VPN, яка не реєструє вашу діяльність та надає надійні послуги. Ось список наших найбільш рекомендованих VPN. Вони допоможуть вам залишитися анонімними, а також захистять вас від хакерів та снайперів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me