Чи безпечно користуватися Apple Pay?

Мобільні платежі та технології оплати за допомогою платних платежів стають все більш популярними. Вони надають користувачам більш швидкі та прості альтернативи для кредитних чи дебетових карт. Але найголовніше питання: Чи безпечні вони?? Що робити, якщо одного дня прокинетесь і побачите, що якийсь хакер очистив ваш банківський рахунок? Ви завжди повинні пам’ятати, що всі способи оплати є предметом шахрайства. Але це не означає, що компанії не можуть ускладнювати роботу хакерів, застосовуючи програму найсильніші функції безпеки. І саме це зробило Apple, коли вона представила Apple Pay, послуга мобільного гаманця, яка дозволяє здійснювати безпечні цифрові платежі. У цьому посібнику я поясню, що таке Apple Pay, як вона працює і чи достатньо безпечно її використовувати.


Чи Apple Pay Secure?

Чи безпечно Apple Pay??

Що таке Apple Pay?

Apple Pay – це послуга мобільного платежу та цифрового гаманця. Це дозволяє вам робити “легкі, безпечні та приватні транзакції в магазинах, додатках та в Інтернеті” без необхідності видавати інформацію про свою кредитну картку кожен раз. Крім того, ви можете надсилати та отримувати гроші від користувачів за допомогою Apple Pay в повідомленнях (лише в США).

Сервіс захищає транзакцій та інформації, використовуючи функції, вбудовані в апаратне та програмне забезпечення вашого пристрою. Крім того, це не зберігається будь-які деталі, які стосуються картки, яку ви використовуєте, або ваших покупок. Як результат, дані вашої транзакції залишаються між ви, ваш банк і торговець. І будьте впевнені, що останні не бачать нічого, що стосується номерів вашої кредитної чи дебетової картки.

Як працює Apple Pay??

Як я вже нещодавно згадував, ви можете використовувати Apple Pay для покупки магазинів, додатків чи онлайн-покупок.

У магазинах

Ви можете оплатити свої товари за допомогою Apple Pay в будь-якому магазині, який приймає безконтактні платежі. Служба використовує трохи те, що називається Полеві комунікації (NFC) технологія, яка працює лише на невеликих відстанях. Все, що вам потрібно зробити, – це встановити ваш пристрій близько до безконтактного зчитувача карт, щоб здійснити оплату. Звичайно, вам все одно доведеться аутентифікувати транзакцію, використовуючи Face ID, Touch ID або ваш пароль.

У додатках або в Інтернеті

Apple Pay в додаткахВи також можете використовувати його для покупки в Інтернеті або замовити що-небудь із програми. “Купуйте за допомогою Apple Pay“Натискання кнопки з’явиться в магазині. І якщо ви думаєте, що придбати що-небудь за допомогою цієї послуги може бути ризиковано, подумайте ще раз. Насправді Apple Pay – це один із найбезпечніших методів покупки чи покупки в Інтернеті. Він використовує a ключ для розробника до повторно шифрувати Ваша вже зашифрована транзакція до того, як інформація буде надіслана платіжному процесору.

Цей ключ гарантує, що лише додаток чи веб-сайт, який ви купуєте, бачити вашу зашифровану платіжну інформацію. Тоді ці веб-сайти повинні перевірити їх домен з Apple щоразу, коли ви здійснюєте покупку. Цей весь процес ускладнює хакерам та кіберзлочинцям отримання будь-якої інформації стосовно вашої кредитної картки чи транзакції. І с Торкніться ідентифікатора На MacBook Air та MacBook Pro користувачі можуть завершити покупки в Інтернеті легше, швидше та безпечніше.

Як додати карту та налаштувати Apple Pay

Щоб налаштувати Apple Pay на своєму пристрої, спочатку потрібно додати свій реквізити кредитної чи дебетової картки. І не хвилюйтесь, як я вже згадував, вся інформація, яку ви вводите, – це зашифровано.

Додайте картку на iPhone

Apple Pay iPhoneЩоб увімкнути послугу на своєму смартфоні, у вас повинен бути iPhone 6 або новішої версії.

 1. Йти до “Гаманець » і торкніться значка “+”.
 2. Тоді, дотримуйтесь простих кроків щоб додати нову картку. Якщо ви виявите їх трохи заплутаними або не можете їх відстежувати, ця демонстрація полегшить справи.
 3. Ви також можете використовувати своє камера для сканування вашої картки та захоплення всієї необхідної інформації.
 4. Будь ласка, майте на увазі, що вам, можливо, доведеться завантажити додаток у свій банк щоб можна було додати карту до свого гаманця.
 5. Натисніть “ДаліІ чекайте, поки ваш банк підтверджує щойно введені вами дані. Іноді банк може попросити у вас додаткову інформацію.
 6. Після перевірки вашої картки натисніть “Далі.”
 7. Вітаємо, тепер ви можете безкоштовно користуватися Apple Pay.

P.S. Якщо ви використовуєте камеру для введення інформації про карту, інформація ніколи не зберігається на вашому пристрої чи бібліотеці фотографій.

Додайте картку на iPad

Ви також можете активувати Apple Pay на своєму iPad. Однак ваш планшет повинен мати Торкніться ідентифікатора або ідентифікатора особи. 

 1. Натисніть на “Налаштування“Далі”Гаманець & Apple Pay.”
 2. Потім натисніть “Додати картку“Та дотримуйтесь простих кроків, щоб додати нову карту (– схожі на iPhone).
 3. Натисніть “Далі“І чекайте перевірка від вашого банку. Можливо, вам доведеться заповнити додаткову інформацію для свого банку.
 4. Торкніться “Далі“, Коли у вас є підтвердження у вашому банку.
 5. І це все. Тепер ви можете використовувати Apple Pay на своєму iPad Pro, iPad Air, iPad та iPad mini (якщо вони мають Touch ID або Face ID).

Додайте картку на Apple Watch

Apple Pay сумісний із всі пристрої Apple Watch. Однак у Японії ті, хто має Apple Watch першого покоління, не можуть використовувати його для програм нагород.

Apple Pay Watch

 1. Клацніть піктограму програми Apple Watch на екрані, а потім “Мій годинник“.
 2. Далі натисніть на “Гаманець & Apple Pay.”
 3. Торкніться “Додати картку“, Щоб додати нову карту та дотримуйтесь інструкцій (подібних до вище).
 4. Щойно ви вкладете всю інформацію, ви повинні отримати перевірка від вашого банку, перш ніж ви можете почати користуватися Apple Pay на Apple Watch.
 5. Після того, як все буде дозволено, натисніть “Далі.”
 6. Тепер ви можете використовувати Apple Watch для здійснення покупок у магазини та в додатках. Ви навіть можете використовувати їх у транзитних системах у деяких країнах та регіонах, від людини до людини (лише у США) та навіть із посвідченням учня в деяких школах.

Додайте карту на Mac

Примітка: Щоб додати карту до Apple Pay, вам потрібна модель Mac з Touch ID. На моделях Mac без вбудованого ідентифікатора Touch, ви можете завершити покупку за допомогою Apple Pay на iPhone, який ви маєте право, або Apple Watch: на своєму iPhone перейдіть на сторінку Налаштування > Гаманець & Apple Pay і ввімкніть Дозволити платежі на Mac.

Налаштування Apple Pay MacЯкщо у вас є Модель Mac із Touch ID, ось що потрібно зробити, щоб активувати Apple Pay:

 1. Перейшов до “Налаштування системи » > “Гаманець & Apple Pay.”
 2. Потім натисніть «Додати картку“Та дотримуйтесь інструкцій.
 3. Після заповнення всієї необхідної інформації натисніть “Далі“І чекайте, поки ваш банк перевірить ваші дані.
 4. Як тільки ви отримаєте гаразд у своєму банку, натисніть «Далі.”
 5. Почніть використовувати Apple Pay на вашому Mac (платежі від особи до особи за допомогою Apple Pay та Apple Cash не доступні в macOS).

Як користуватися Apple Pay

Apple Pay буде зберегти ти так багато час і зусилля оплачувати товари чи послуги. Ви можете використовувати його для здійснення транзакцій у магазинах, в додатках і навіть в Інтернеті.

Оплачуйте в магазинах

Використовуючи iPhone або Apple Watch, ви можете оплатити рахунок у ресторані, придбати нове взуття, оплатити водіїв таксі та багато іншого.

 • Для телефонів із ідентифікатором обличчя: Двічі торкніться значка бічна кнопка праворуч від вашого телефону. Тоді, дивіться на свій пристрій для автентифікації з Face ID. І не потрібно хвилюватися, якщо ваше обличчя не впізнане, ви завжди можете платити за допомогою свого пароль. Як тільки ваше обличчя буде перевірено, просто покладіть верхню частину вашого iPhone в межах декількох сантиметрів безконтактного зчитувача і чекайте, поки ви побачите, що зроблено, і на екрані з’явиться галочка. Погляньте на це демонстрація для отримання додаткової інформації.
 • Для iPhone з Touch ID: Все, що вам потрібно зробити – це покласти пальцем Торкніться домашньої кнопки ідентифікатора. Потім витягніть верхню частину телефону близький до безконтактного читача і зачекайте, поки на екрані з’явиться галочка “Готово”.
  Це демонстрація допоможе зробити речі зрозумілішими.
 • Для користувачів Apple Watch: Просто двічі клацніть на бічна кнопка праворуч ваших годинників і поставте екран біля безконтактного читача. Як тільки ви відчуєте ніжне натискання, ви дізнаєтесь, що покупка успішно завершена.

У деяких регіонах деякі магазини можуть попросити вас введіть свій PIN-код або підпишіть квитанцію якщо ваша покупка перевищує певну суму.

Оплачуйте в додатках або в Інтернеті

Apple Pay в Інтернеті

Як я вже згадував вище, ви можете використовувати Apple Pay, щоб купити або замовити все, що завгодно, безпосередньо з програми. Якщо послуга активована, ви побачите “Купуйте за допомогою Apple Pay“Як варіант.

 1. Торкніться значка “Купуйте за допомогою Apple Pay“Або виберіть Apple Pay як спосіб оплати.
 2. Переконайтесь, що ваш виставлення рахунків, доставку та контактну інформацію. Ви навіть можете зберігати всі ці дані в Apple Pay, щоб вам не потрібно було вводити їх щоразу, коли ви робите покупку.
 3. Якщо ви хочете заплатити за допомогою іншої картки, просто натисніть наступний значок поруч із вашою карткою.
 4. Підтвердьте свій платіж. Ви побачите Зроблено з галочкою на екрані, коли все закінчено.
  1. Для iPhone X та новіших версій чи iPad із ідентифікатором обличчя: Просто двічі торкніться бічної кнопки, а потім використовуйте свій ідентифікатор обличчя або пароль для підтвердження.
  2. Для iPhone 8 та більш ранніх версій чи iPad без ідентифікатора обличчя: Ви можете використовувати Touch ID або пароль для підтвердження.
  3. Користувачі Apple Watch: просто двічі натисніть бічну кнопку, щоб підтвердити їх покупку.
  4. Для моделей Mac із Touch ID: Дотримуйтесь підказок на сенсорній панелі та покладіть палець на Touch ID після здійснення покупки. Якщо Touch ID вимкнено, вам потрібно торкнутись значка Apple Pay на сенсорній панелі та дотримуватися вказівок на екрані.
  5. Для інших моделей Mac: Якщо у вас немає Mac з Touch ID, вам потрібен годинник iPhone або Apple, щоб підтвердити покупки. Тому увімкніть Bluetooth на своєму Mac та переконайтеся, що ви входите в систему, використовуючи той самий Apple ID на всіх своїх пристроях.

Чи Apple Pay безпечніше, ніж кредитні чи дебетові картки?

Ну, простіше кажучи, так. Хоча це не 100% хакерський захист, додає Apple Pay додаткові рівні безпеки вашої кредитної / дебетової інформації, що робить його більш безпечним варіантом, ніж використання самої картки.

Додаткова перевірка

Скажімо, що комусь вдається потрапити на ваш пристрій. Цій особі буде важко отримати доступ до вашого облікового запису та робити покупки, оскільки Apple Pay попросить декілька додаткових відомостей, таких як ваш пароль, Face ID або Touch ID. А оскільки Apple не зберігає жодної інформації на вашому пристрої, зловмисник не зможе підтвердити жодну транзакцію.

Інформація вашої картки не надається

Ваш мобільний гаманець створює унікальний код щоразу, коли ви купуєте щось через Apple Pay. Торговці бачать цей код замість вашого фактичного номера картки.

“Номер кредитної картки ніколи не надається торговцю, і при використанні в Інтернеті ніколи не подорожує по Інтернету між вашим пристроєм і торговим сайтом”, – каже Томас Рід, директор компанії Mac і мобільного зв’язку компанії кібербезпеки Malwarebytes. “Якщо злочинець випадково перехопив ці дані, це код одноразового використання, тому його не можна було б зловживати таким же чином, як номер кредитної картки”.

Ви завжди можете призупинити послугу

Ви можете призупинити Apple Pay, поставивши пристрій у розділ “Втрачений режим.”Для цього ви повинні мати”Знайти мій iPhone“, Включена на вашому пристрої (або інші подібні функції на інших пристроях). Таким чином, вам не потрібно скасовувати всі свої кредитні картки. І завжди можна реактивувати послугу, коли або якщо ви знайдете свій пристрій.

Вердикт: Так, Apple Pay – це дуже безпечний метод здійснення платежів. Це навіть безпечніше, ніж використання вашої кредитної / дебетової картки, оскільки вона зашифровує вашу інформацію та не передає її нікому або навіть зберігає на вашому пристрої. Крім того, він пропонує додаткові методи перевірки перед завершенням покупки.

Використовуйте Apple Pay з VPN

Apple Pay з ExpressVPN

Навіть незважаючи на те, що Apple Pay забезпечує чудові заходи безпеки, вам не зашкодить зробити додаткові кроки для забезпечення додаткова безпека та конфіденційність. Використання віртуальної приватної мережі при здійсненні онлайн-покупок гарантує, що ніхто не може переглядати інформацію про ваші транзакції або вашу кредитну / дебетову картку. Це тому, що VPN можуть шифрувати ваш трафік і ховатися Ваша IP-адреса. Як результат, ніхто не побачить, що ви маєте в Інтернеті, і номери ваших карток залишаться прихованими.

Однак переконайтеся, що ви використовуєте найкращі VPN-сервіси для iOS ExpressVPN. Як деякий параноїдальний користувач, я вважаю за краще використовувати найсильніші заходи для захисту своїх даних в Інтернеті. Тому я використовую ExpressVPN всякий раз, коли я роблю покупки в Інтернеті. Після підключення до іншого сервера, який я обрав, будь-яка інформація, яку я ввожу, буде приховано від сторонніх очей хакерів або провайдерів.

VPN буде перенаправити з’єднання на один із захищених серверів, зашифруйте його, то пропонуємо вам нова IP-адреса з вибраного регіону. Тому вам здасться, що ви фізично десь в іншому місці. Причиною, чому я вибрав ExpressVPN, є те, що він має найсильніші функції безпеки та конфіденційності, велика серверна мережа та найкраща швидкість у бізнесі. Детальніше про це читайте тут.

Де доступно Apple Pay?

Apple Pay доступний у понад 50 країн і приймаються будь-де, де ви бачите ці символи та позначки в магазинах, в додатках та в Інтернеті на Safari. До цих країн належать Російська Федерація США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Бельгія, Фінляндія, Норвегія, Греція, Росія, Австралія, Нова Зеландія, Японія, Китай, Казахстан, Саудівська Аравія, ОАЕ, і набагато більше.

Ознайомтесь з повним списком країн тут.

Підтримувані пристрої Apple Pay

Ви можете активувати послугу на кількох пристроях iOS, зокрема iPhone, iPad, Apple Watches та Mac.

 • Пристрої iPhone: iPhone 6, 6s, 6, 7, 8, 6 Plus, 6s Plus, 7 Plus, 8 Plus, SE, X, XS, XS Max і XR.
 • iPad: iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 та новіші.
 • Apple Годинники: Будь-яке покоління.
 • Мак: Моделі Mac із моделями Touch ID і Mac, представлені в 2012 році або пізніше, з iPhone або Apple Watch з підтримкою Apple Pay.

Чи безпечно користуватися Apple Pay? – Заключні думки

Після всього сказаного, я думаю, що можна впевнено сказати, що Apple Pay досить безпечний у використанні. З допомогою сильні та різноманітні заходи безпеки, Apple гарантує, що ніхто не може побачити або зламати ваш рахунок протягом усієї процедури закупівлі. Це включає хакери і купець або веб-сайт, який ви купуєте. І навіть якщо ви якимось чином втратите свій пристрій, зловмисник практично не може робити покупки або продовжувати витрачати гроші. Це тому, що їм потрібно буде підтвердити покупку, використовуючи Ідентифікатор обличчя, сенсорний ідентифікатор або пароль. 

Ви коли-небудь використовували Apple Pay? Розкажіть, що ви думаєте про послугу в розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map