Як ми класифікуємо постачальників VPN?

Як це велично, Інтернет все ще йде в більш темне місце. Щоразу, коли ви в Інтернеті, ви компрометуєте своє безпека, конфіденційність та особистість, що приводить нас до нашого основного рішення проблеми, VPN. Але ви коли-небудь замислювалися, як ми в theVPN.Guru виберіть, які саме топ-VPN? Що особливості чи ми уважно стежимо, щоб визначити який VPN займає вище? Дозвольте показати вам, як ми працюємо.

Як вибрати ідеальний VPN?

Як вибрати ідеальний VPN?

Що таке VPN і наскільки це важливо??

Користуючись сьогоднішнім Інтернетом, ви повинні постійно бути обережними. Ніколи не думайте, що коли ви в Інтернеті, ви самі. Ні, навпаки, мої друзі, хакери та кіберзлочинці завжди там врожай, що ти дорогий з точки зору даних та інформації.

Хакери отримують прибуток продаж інформації про рахунки, паролі, та будь-який інший персональна інформація вони можуть знайти. Навіть якщо ви є власником малого бізнесу, хакери можуть почекати потрібного моменту, щоб отримати приватні дані вашого клієнта. За словами Курта Румера, головний стратег безпеки Citrix:

“Користувачам малого бізнесу потрібні VPN, щоб захистити їх мережевий трафік приватним і захищеним від несанкціонованих дій”.

Візьміть це у того, хто знає краще. А Віртуальна приватна мережа створює а безпечний прохід між вашим пристроєм, підключеним до Інтернету, та веб-сайтом / службою, до якої ви намагаєтесь зв’язатися. Це перенаправляє весь ваш трафік через захищений сервер, шифрування ваших даних в процесі.

Це дозволить відмовитись від будь-якої можливої ​​атаки, яка може націлити ваш пристрій. Іншими словами, ви абсолютно безпечні, якщо інвестуєте в авторитетний VPN. Ну, Кент Блумстранд, головний директор з технологій CSID, погоджується:

“VPN забезпечують важливий рівень захисту безпеки”,

Це ще не все; вам також допомагає VPN обхід регіональних обмежень від зміна вашого місцезнаходження в Інтернеті. Все, що вам потрібно зробити – це підключитися до сервера в певній країні, і ви практично там. Тепер ви можете отримати доступ до всього вмісту з обмеженими можливостями в цьому регіоні, незважаючи на те, що перебуваєте фізично за кордоном. Тепер я представив вам належне введення VPN. Звернемося до як вони ранжуються?

Особливості, що займають вище VPN

Оцінюючи VPN, спершу слід переконатися, що вони задовольняють потреби користувачів. Немає сенсу вкладати гроші в певну послугу, якщо це не те, що ви хочете. У кожного онлайн-користувача є конкретні вимоги з нетерпінням чекати на провайдера VPN.

Ось чому ми зрештою отримуємо різні послуги. Однак існують конкретні суттєві фактори, які повинен мати кожен VPN. Якщо таких не вистачає, ви, нарешті, скомпрометуєте своє безпека в Інтернеті та анонімність. Ось основні можливості які допомагають a VPN захищає вищі місця у нашому рейтингу VPN.

Швидкість з’єднання

Інтернет швидкістьЯкщо ви цього ще не знаєте, a Шифрування VPN буде порушувати вашу швидкість Інтернету. Тому важливо вибрати службу VPN, яка гарантує палаючі сервери де б вони не були. Я знаю, що чим ближче сервер, тим краще з’єднання. Однак ми не хочемо дотримуватися цього критерію. Я розглядаю VPN, яке пропонує максимальна швидкість, навіть якщо сервер знаходиться далеко.

Що робити, якщо ти дуже далекий від США і хочеш передавати вподобання Hulu? Чи хотіли б ви страждати? проблеми буферизації та відставання весь час? Я не думаю, що так. Якщо постачальник послуг не може гарантувати максимальну швидкість вашого приватного зв’язку, це не зробить це в моєму списку.

Ми вживаємо радикальних заходів, коли тестуємо швидкість VPN. По-перше, ми перевірити швидкість, на якій ми спочатку працюємо. Після цього підключаємося до а VPN-сервер, близький до нашого розташування перевірити, як шифрування вплинуло на мережу. Нарешті, ми також вивчаємо, що підключення до а далекий сервер можна зробити. Крім того, ми перевіряємо, чи є швидкість завантаження зросла. Якщо результати хороші, VPN займає вище.

Велика серверна мережа

Місцезнаходження сервераВміти вибирати з широкий спектр серверів також є досить важливим. Дозвольте спочатку пояснити, що відбувається. Підключившись до сервера, ви перейдете на IP-адреса країни, де знаходиться сервер. У вас є дві переваги для цього. По-перше, ви добираєтесь приховати свою ідентифікацію в Інтернеті (IP-адреса). По-друге, ви зможете доступ до географічно обмеженого вмісту у вашому регіоні.

Деякі VPN не мають такої великої серверної мережі, що робить їх марний У деяких випадках. Уявіть, що ви хочете передати деякий вміст ТСН, і тоді ви виявите, що у вашого VPN немає серверів Канада. Якщо це ваша єдина мета використання VPN, ця інвестиція – марно.

Ви не можете просто і знову переглядати Інтернет, використовуючи той самий сервер. Деякі сервіси VPN надають сервери лише в США та Європі. Під час проведення тестів VPN ми вважаємо, що потребує клієнт. Йдеться не про те, щоб просто обійти гео-обмеження, є й інші переваги пристойної серверної мережі.

Ми перевіряємо, чи VPN має більше ніж 1 сервер у певній країні. Як я вам казав, кожна можлива потреба користувача, тобто навіть минаючи обмеження затемнення. Довга коротка історія, VPN с понад 1000 серверів по всьому світу привертає мою увагу: чим більше локацій, тим краще.

Місцезнаходження VPN HQ

Обговорюючи VPN та інші інструменти конфіденційності, ми повинні враховувати, звідки вони беруться, як у своїх місцезнаходження штаб-квартири. Ми заглиблюємося в цю проблему, щоб з’ясувати, чи розташований VPN всередині країн, де зберігання даних застосовується, тобто в країні, де присутні ОЧІ.

Терміни “П’ять очей“,”Дев’ять очей“І”14 очей“Часто з’являються у спільноті конфіденційності, особливо в VPN. Найгірше – уряди можуть заборонити провайдеру навіть повідомляти про це постраждалих клієнтів; ви не зможете помститися за вторгнення в приватне життя.

Очі – це міжнародні альянси нагляду, на які мають право збирати та обмінюватися даними масового спостереження. Вони можуть звернутися до постачальника VPN, який знаходиться на їхній території, і запитати інформацію про клієнтів. Не має значення чому; важливо, що вони можуть. Наприклад, в Об’єднане Королівство, Телефони записували історію переглядів, час з’єднання та текстові повідомлення. Це почалося коли Статут снайперів побачив світло ще в 2016 році. Те саме можна сказати і про Сполучені Штати Програма PRISM.

5 очей

 • Австралія
 • Канада
 • Нова Зеландія
 • Об’єднане Королівство
 • Сполучені Штати

9 Очі

 • 5 країн очей
 • Данія
 • Франція
 • Нідерланди
 • Норвегія

14 очей

 • 9 Країни очей
 • Німеччина
 • Бельгія
 • Італія
 • Швеція
 • Іспанія

У цьому випадку ми намагаємось уникати включення будь-якої VPN, яка має її Штаб-квартири, розташовані в будь-якій з цих країн. Однак деякі VPN, які змушують наш список працювати з власними серверами та приймати сувора політика без реєстрації. Це означає, що навіть The Eyes не можуть отримати вашу інформацію. Ну, за шкалою VPN.Guru, це VPN, який варто додати до конкурентів високого рейтингу.

Шифрування військового рівня

Шифрування VPNБільшість преміальних VPN на ринку пропонують технології високого рівня коли мова йде про безпеку. Однак, що додатковий шар захисту вам принесе розширені протоколи безпеки. Чим більший вибір та більше вибору протоколів, які пропонує VPN, тим краще. Але найважливіший протокол – це OpenVPN.

Створення зашифрований тунель даних між клієнтом і сервером VPN недостатньо. Будь-яка VPN може зашифруйте свої дані, але це не робить військовий. OpenVPN є найсучаснішим протоколом в основному використанні і вважається високобезпечним. Надійні VPN встановлять цей протокол за замовчуванням. Щоразу, коли ви підключатиметесь, ви будете шифрувати своє з’єднання за допомогою найновішої технології безпеки, OpenVPN.

Однак це не все, що може запропонувати VPN. Ви повинні перевірити, чи дає це вам підбір протоколів. Розумієте, чим вище шифрування, тим повільніше швидкість вашого Інтернету. З точки зору оцінки VPN на основі протоколів, має бути вибір наступного: 

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • IKEv2
 • PPTP

Слово ради, спробуйте уникати PPTP. Хоча це один із найстаріших протоколів VPN, більшість сервісів давно оновлено до більш швидких та безпечних протоколів. Отже, якщо VPN, який ми оцінюємо, пропонує протоколи військового рівня, це, безумовно, рейтинг вище, ніж інші.

Політика без реєстрації

Політики щодо журналу немаєВкладаючи гроші в VPN, ви їм довіряєте. Потім ви подаєте таку інформацію, як ваша повне ім’я, електронна адреса та кредитна картка інформація. Іноді ця довіра зловживається, і деталі користувачів піддаються впливу. Якщо ви хочете довірити VPN з таким типом інформації, вам доведеться перевірити їх політика ведення журналів.

Ми в Гуру шукаємо такі VPN не зберігайте свої веб-переглядачі чи інформацію. Ну, деякі провайдери досить зрозумілі. Вони констатують, що вони зберігати деякі журнали включаючи вашу електронну адресу на певний проміжок часу. Інші є розпливчасті та замасковані в юридичному жаргоні, а деякі можуть бути дуже зрозумілими.

В деяких випадках служби VPN повинні передавати певні запитувані дані про деяких користувачів. Цей наказ надходить від влади. Якщо служба зберігає журнали, усі ваші дані опиняться в чужих руках. Однак, якщо є сувора політика без реєстрації, потім уряд не зможе зібрати вашу інформацію як це немає, для початку.

Не забудьте дуже добре перевірити їх політику ведення журналів. Вони можуть вам брехати. Це важливий фактор при виборі VPN. Чому б ви інвестували в VPN, який не зберігає ваші дані приватними? Це суперечить його оригінальній роботі.

Ціноутворення

ЦінникЯ цілком впевнений, що ви хотіли, щоб я вказав це на першому списку. Але ті, про які я згадував вище, важливіші, повірте. Дехто з вас хотів би цього зробити виберіть VPN виходячи зі свого бюджету. Хоча є багато дорогих VPN, я запевняю вас у цьому вони варті кожної копійки з точки зору послуг. Вони пропонують найкращу якість обслуговування.

Надійний VPN повинен мати можливість бачити, що таке ринок. Це коли пропонує пропозиції про дешевші плани передплати. Наприклад, якщо щомісячна плата становить 12 доларів, скажімо, вона повинна дати вам 3-річна підписка куди ти потрапиш економте до 40%. Це досить привабливо, і це приносить користь вам та іншим користувачам у всьому світі.

Але зачекайте, я повинен про це поговорити. Що б ти не робив, тримайтеся подалі від безкоштовних VPN-послуг. Якщо ви раніше читали мої відгуки, це помітите жоден з VPN, які я обираю як “кращий”, не є безкоштовними VPN. Це тому, що вони принесуть вам більше шкоди, ніж користі. По-перше, вони не заходять повний спектр функцій.

Вони дають вам те, що вони можуть собі дозволити безкоштовно. Можливо, ви пропустите важливу функцію, яка не допомагає вам не виявлятись як користувач VPN. 

Більше того, безкоштовні VPN продають ваші дані дочірнім компаніям в обмін на дохід. Я думаю, як інакше, на вашу думку, вони сплачують внесок? Дозвольте підвести підсумок для вас.

Ви використовуєте безкоштовний VPN; ви платите своєю приватною інформацією. “

Сумісні пристрої

Сумісні пристроїVPN має бути в змозі надавати свої послуги різні операційні системи. Якщо цього немає, чому б він займав перше місце у нашому списку? Більшість постачальників VPN мають спеціальних клієнтів Android, iOS, ПК та Mac. Однак деякі з них, які завжди займають високий рейтинг на нашому веб-сайті, мають додатки Amazon Fire Stick.

Щодо тих, хто прагне обійти регіональні обмеження на ігрові приставки та потокові пристрої, жоден з VPN там не може передбачити, якими є ці платформи не сумісний із VPN. Але VPN повинен надати альтернатива, наприклад, Smart DNS-проксі.

Деякі постачальники VPN пропонують ті функції, в яких можна змінити налаштування DNS обійти геоблокування. Ви втратите функції безпеки, але знову ж таки, це альтернатива. Якщо ви подивитесь на наші огляди, ви побачите, що більшість VPN-вершин у списку пропонують Розумна функція DNS.

Необхідні функції

Сумісність пристроюНа додаток до цього, додатки VPN повинні пропонувати найвищі функції, щоб привернути нашу увагу. Якщо ви перейдете до налаштувань програми, вам слід знайти кілька варіантів, щоб увімкнути або вибрати. Наприклад, a Kill Switch у випадку, якщо підключення VPN спричинило раптовий перепад.

Ця функція буде припиніть Інтернет-з’єднання так що те, що ви робили під час використання VPN, залишається приватним, поки VPN знову не перезапуститься.

Крім того, деякі програми VPN дозволяють перевірити свою швидкість до та після підключення до VPN. Розумієте, швидкість сьогодні є проблемою люб’язності придушення вашого провайдера. Однак, коли ви використовуєте VPN, ви можете обійти що. І з правильною функцією ви можете перевірити швидкість з’єднання коли схочеш.

Це лише дві функції, які ми шукаємо у авторитетному VPN, щоб скласти наш список. Решта представлено нижче:

 • Захист від витоку DNS.
 • Спліт тунелювання (Ви можете вибрати, яка частина вашого трафіку буде перенаправлена).
 • Тест на швидкість.
 • Блокування реклами.
 • Захист від зловмисних програм.
 • Подвійне шифрування.
 • Kill Switch.
 • Підтримувані протоколи (деякі програми на певних пристроях не підтримують конкретні протоколи).
 • Тестові посилання для витоку в додатку (IP-адреса, витік DNS, витік WebRTC).

Розширені тести VPN

Витік данихVPN, які ми займаємо високо в нашому списку, повинні мати можливість запропонувати вам рішення, якщо вони є Витік VPN трапляється. Ми проводимо ряд тестів, щоб проаналізувати, наскільки надійний VPN захист конфіденційності своїх клієнтів. 

VPN, які завжди рекомендуються на нашому веб-сайті, випустили і розширений набір тестування VPN, який вони використовують внутрішньо герметичний всі їх VPN-програми. Якщо VPN не пропонує цього, то він не складає список. Це саме те, що ми очікуємо в VPN щодо захисту від витоку:

Захист від витоку DNS: DNS – це система, яка перетворює ваш URS в числову IP-адресу, щоб допомогти вашому браузеру завантажити певний веб-сайт. Однак процесом перекладу керує ваш власний провайдер. Чи можете ви здогадатися, у чому тут проблема?

Ну, ваші запити DNS є очистити текстові журнали всього, що ви відвідуєте в Інтернеті. Ось чому ваш ISP може знати, що ви робите. Якщо ви використовуєте VPN, який пропускає ваші запити, вам краще не мати жодного. Ось чому ми детальніше розглянемо VPN, які пропонують Захист від витоку DNS. Якщо вони є, вони перебувають у верхній частині списку.

WebRTC витоки: Якщо ви використовуєте Веб-переглядачі Firefox, Chrome, Opera або Chromium, ви завжди вразливі до витоків. Розумієте, витік WebRTC відбувається, коли ваш Витоки IP-адреси через API WebRTC. VPN повинен допомогти вам обійти проблему. Коли ми робимо тестування, ми перевіряємо, чи надає постачальник VPN вам можливість тест на такі витоки та спосіб допомогти вам (Деякі не можуть). Деякі найпопулярніші VPN на нашому веб-сайті роблять це та надають вам вичерпні посібники для вирішення проблеми.

Профілактика блокування VPN

Блокування VPNВам потрібно щось знати VPN заблоковані в деяких країнах. Це не тому, що регіон має на них погляди, ні, це через їх неможливість там працювати. Вони не вкладають достатньо коштів у свої сервери, що призводить до їх блокування. Надійний VPN добре входить у наш список оглядів, якщо це вдається обходять такі суворі обмеження у країнах з високою цензурою. Ми говоримо про Китай, ОАЕ, КСА, Росія, і подобається.

Мало того, але потокові сервіси тепер здатні блокувати VPN а також від доступу до їх вмісту за кордоном. Верхні VPN можуть запобігти цьому блокуванню ідучи непохитно під системою глибокого огляду пакетів. Яка користь VPN, якщо її заблокували подібні DAZN, Netflix, Hulu та BBC iPlayer? Якщо вона не може виконувати свою роботу належним чином, ні, ідеальним способом, вона не займає верхню частину списку.

Політика повернення коштів

Політика повернення коштівПоважаючі постачальники VPN завжди пропонують користувачам вихід, якщо їм не сподобається їх послуг. Один із способів зробити це – надання гарантія повернення грошей. Коли ми вибираємо топ-VPN, ми враховуємо цю функцію. Деякі VPN пропонують: 30-денний повернення готівки, інші приходять із a 7-денний один, а решта навіть не має.

Ті, які мають 30-денна гарантія повернення грошей завжди піднімайтеся вище за шкалою рейтингу. Але я повинен згадати ті, які пропонують безкоштовний період випробовування. Незалежно від того, як довго він триває, він все ще безкоштовний, і люди можуть скористатися послугою VPN, перш ніж вкладати гроші в будь-яку угоду.

Надійна підтримка клієнтів

Підтримка клієнтівЦе дуже важливий фактор, особливо для тих, хто все ще є новим у віртуальній приватній мережі. Що б служба не пропонувала, незалежно від того, наскільки вона надійна, якщо її немає надійну підтримку клієнтів, це не рейтинг Коли ми оцінюємо VPN, ми перевіряємо їх ефективність підтримки та методи, що використовуються для контакту.

Наприклад, деякі VPN мають лише те метод квитка, що може дати певний час, щоб дати відповідь. Це не те, що ми шукаємо в VPN. Що ми дуже цінуємо, це те, що пропонується 24/7 підтримка прямого чату. Це дуже ефективно, якщо у клієнта є проблема, яку потрібно вирішити на місці. Ми помітили, що деякі VPN також пропонують вам варіант електронної пошти, але це майже те саме, що і квитки. Якщо ми хочемо класифікувати VPN на основі підтримки, вони повинні включати три вище, щоб гарантувати, що таке з клієнтом комфортно.

Методи – не єдині фактори, на які ми дивимося. Ми також беремо їхню послугу на тест-драйв як постійні клієнти. Ми відкриваємо вікно чату і бачимо, скільки часу їм потрібно на відповідь. Крім того, ми надсилайте їм електронні листи та заповнюйте квитки щоб побачити, чи повернуться вони до нас протягом пристойного періоду. Ми беремо до уваги зайнятий час, то так вони відповіли, і як добре це вирішило питання.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me