DramaFever için En İyi Alternatifler

DramaFever 16 Ekim itibariyle kapatıldı ve ben de sizin kadar hayal kırıklığına uğradım. Bununla birlikte, dökülen süt üzerinde ağlamak yerine, bize ihtiyacımız olan günlük drama dozunu sağlayacak DramaFever’e birkaç alternatif buldum.

DramaFever için En İyi Alternatifler

DramaFever için En İyi Alternatifler

En İyi DramaFever Alternatifleri – All Summed Up

İşte Kore dizisi ve K-Pop için favori 6 akış kanalımıza hızlı bir genel bakış.

 1. Viki
 2. AsianCrush
 3. Viu
 4. Kocowa
 5. Kavun TV
 6. Naver TV

DramaFever Neden Kapatıldı?

Kore dramaları ve diğer Asya programcılığında uzmanlaşmış akışlı video hizmeti DramaFever, çeşitli iş nedenleriyle kapatıldı. Aslında, DramaFever’i kapatmanın ardındaki karar AT’den sonra geliyor&T’nin Time Warner’ı satın alması ve WarnerMedia’nın oluşumu. DramaFever’e yakın bir kaynak, en iyi K-dramaları tarafından talep edilen ABD dağıtımının lisans maliyetlerinin son yıllarda önemli ölçüde arttığını ve bu da işletmeyi sürdürülemez hale getirdiğini belirtti. Resmi DramaFever web sitesini ziyaret ederseniz, size aşağıdaki veda mesajı sunulacaktır:

“Dokuz harika yıl için teşekkürler

16 Ekim itibarıyla DramaFever kapatıldı.

Dokuz yıl boyunca, DramaFever doğrudan cihazınıza talep üzerine en iyi Kore, Çin ve Japon dramalarını yayınlamak için bir yer sundu. Hayranlarımızın tutkusunu takdir ediyoruz ve bu içeriği size sunmak bir ayrıcalık oldu.

Bu karar zor olsa da, bu sonuca yol açan çeşitli iş nedenleri vardır. Hayranlarımızın her birini ve DramaFever’in yaşamlarınıza getirebildikleri tutkularını takdir ediyoruz.

Bu süreyi, sadık abonelerimize teşekkür ve minnettarlığımızı genişletmek istiyoruz. Uygun şekilde geri ödeme yapacağız ve aboneler önümüzdeki günlerde bizden ayrıntılar içeren bir e-posta alacak.

İçtenlikle,

DramaFever Ekibi ”

En İyi DramaFever Alternatifleri

DramaFever en iyi Korece içeriği sunarken, bu açıdan DramaFever’i haklı olarak değiştirebilecek başka hizmetler de vardır. En iyi alternatiflerden bazılarına göz atın. Nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için bu makaleyi okuyun yurtdışında Kore TV izlemek.

1. Viki

Viki iki kelimenin bir karışımıdır: video ve wiki. 200’den fazla dilde küresel primetime şovları ve filmleri izlemek ve keşfetmek için milyonlarca insanı çeken küresel bir TV sitesidir..

2. Asya Ezmek

En iyi Asyalı İzle & çevrimiçi TV! Hizmeti iOS, Android, Roku, AppleTV’de bulabilirsiniz & Daha. En sevdiğiniz Kore Drama, savaş sanatı filmleri, Asya korku filmleri, Kore gerilim filmleri, Asya aksiyon filmleri ve anime izleyin.

3. Viu

Viu, PCCW’nin bir yan kuruluşu olan PCCW Media tarafından işletilen bir üst düzey video hizmetidir. Hong Kong’da başlatılan Viu, Asya dramaları, çeşitli programlar, anime ve eğlence haberleri sunuyor.

4. Kocowa

Kocowa, Güney Kore dışında Kore TV programları sunan bir çevrimiçi video akışı sitesidir. Kocowa uygulaması Android, iPhone, iPad ve Chromecast’te bulunabilir.

5. Kavun TV

Melon TV, Güney Koreli bir çevrimiçi müzik mağazası ve müzik akışı hizmetidir. 28 milyondan fazla abonesi ile Güney Kore’nin en büyük müzik aboneliği hizmetidir. Kullanıcılar, müzik ve müzik videoları akışını indirip indirebilir ve özel zil sesleri oluşturabilir. Kavun TV sadece Güney Kore’de mevcuttur

6. Naver TV

Naver TV, Ruby Love, Idol Fever ve Three Color Fantasy gibi birçok iyi içeriğe sahip Güney Koreli bir çevrimiçi platformdur. Bu servis tarafından sunulan müzikte BTS, GOT7 ve Wanna One gibi özellikler yer alıyor. Melon TV’ye benzer şekilde, VPN kullanmadığınız sürece Naver TV’ye yurtdışına erişemezsiniz.

VPN Kullanarak DramaFever Alternatiflerini İzleme

Bu hizmetlerin bulunduğu ülkelerde bulunmadan bu hizmetlere erişemezsiniz. DramaFever’ın en iyi alternatiflerini yayınlamak için bir Kore IP adresine ihtiyacınız var ve bunu yapabilmek için bir VPN’e ihtiyacınız var. Sanal özel ağ, internet üzerinden mesaj göndermek ve almak için güvenli bir yöntemdir. Cihazınızı sunucularından birine bağlar ve size bu sunucunun IP adresini verir. Sonuç olarak, bağlandığınız sunucunun bulunduğu ülkede bulunan içeriğe erişmeye hak kazanırsınız. Bir VPN kullanarak en iyi DramaFever alternatiflerini nasıl izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun
 2. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi, Korece bir sunucuya bağlanın.
 5. Son olarak, hizmetlerin web sitelerini ziyaret edin.
 6. Korece içeriği istediğiniz gibi yayınlayın.

DramaFever alternatiflerini yayınlamak için aşağıdaki gibi güvenilir bir hizmet sağlayıcısına ihtiyacınız olacak ExpressVPN. Güvenli bağlantılar vaat ettiği ve mükemmel performanslar sunması için seçebileceğiniz en iyilerden biridir. Ayrıca, ExpressVPN kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini korumak ve korumak için zorlu şifreleme protokolleri kullanır. Diğer servis sağlayıcılar hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki tabloya göz atın.

DramaFever Hakkında

DramaFever, 12 ülkedeki 60 içerik ortağından 13.000’den fazla bölümden oluşan aylık bazda 4.99 $ ‘a başlayan reklamsız bir premium seçenek sundu. Hizmetin programlaması esas olarak K-dramaları, diğer Asya TV şovları ve filmleri ve Latin Amerika telenovelaslarından oluşuyordu. Ücretsiz, reklam destekli bir temelde izlemek de mümkün. Hizmetin içeriği İngilizce, İspanyolca ve Portekizce’ye çevrildi ve çevrimiçi, mobil ve bağlı TV cihazlarına ulaştı.

En İyi DramaFever Alternatifleri-Final Düşünceler

DramaFever gibi eğlenceli bir hizmeti kaybetmek üzücü olsa da, bazı büyük ayakkabıları doldurmak için eşit derecede eğlenceli başka hizmetlerimiz olduğu için mutluyuz. Neyse ki, öncelikle bu hizmete erişmemizi sağlayan bir VPN’imiz var. Peki, hangi DramaFever alternatifini tercih edersiniz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me