Amazon Prime HTTP Proxy Hatası Nasıl Onarılır?

Amazon Prime HTTP Proxy Hatası Düzeltme

Amazon Prime HTTP Proxy Hatası Nasıl Düzeltilir?

Amazon Prime HTTP Proxy Hatası – Ne Anlama Geliyor?

“Cihazınızın İnternet bağlantısı videonuzu oynatmayı engelleyen bir HTTP proxy kullanıyor. Lütfen proxy programlarını kapatın veya devre dışı bırakın ve tekrar deneyin. Daha fazla yardım için lütfen “www.amazon.com/videohelp” adresinden Amazon Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin ve hata 1042’ye bakın. ”

Hata bu “HTTP Proxy Desteklenmiyor” gösteriliyor. Netflix’e benzer şekilde, Amazon başladı IP adresini kara listeye almak normalde kullanıcıların Amazon Prime bölgelerini değiştirmelerine izin verecek çeşitli VPN sunucuları. Amazon Prime HTTP Proxy hatası alırsanız, VPN uygulamanız üzerinden farklı bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanmayı deneyin. Bu işe yaramazsa, Amazon Instant Video ile hala çalışan bir VPN hizmetine abone olma zamanı.

Amazon Prime HTTP Proxy Hatası Atla – Hala Çalışan Bir VPN Kullan

VPN hizmetinizin destek ekibiyle iletişim kurmayı deneyebilir ve Amazon HTTP Proxy hatası için bir düzeltme olup olmadığını görebilirsiniz. Yardım edemedikleri takdirde, Prime ile hala çalışan yeni VPN.

ExpressVPN, Amazon Prime ile test ettiğim birçok VPN sağlayıcısından biri, diğerlerinden göze çarpıyordu. Hemen izleyebildim Amazon Prime ABD, ülke dışında olmama rağmen. Tek yapması gereken bir Amerikan sunucusu ve eureka’ya bağlanmaktı! Başka proxy hatası yok.

ExpressVPN’e kaydolmanın arkasındaki ana sebep, 30-gün para iade garantisi. Bu nedenle, hizmetin istediğim şeye erişmemi sağlayamaması durumunda tam bir geri ödeme alacağımı biliyordum. Ama neyse ki, paramı geri talep etmeme gerek yoktu çünkü mükemmel çalıştı. Aslında, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi başka özellikten yararlandım:

 • Erişim Netflix ABD ve diğer Amerikan kısıtlı kanalları HBO, Hulu ve AMC. 
 • Mükemmel müşteri destek servisi Canlı sohbet yoluyla 7/24.
 • Aşağıdakiler dahil her büyük platform ve işletim sistemi için uygulamalar:, Android, iOS, Windows, Mac, ve Linux.
 • Özel uygulama Amazon Fire TV ve FireStick için.
 • Beşe kadar hesap başına aynı anda cihaz bağlantıları.
 • ExpressVPN yeniden yönlendirir ve şifreler çevrimiçi anonimlik ve internet özgürlüğünü garanti etmek için trafiğinizi ve IP adresinizi değiştirir.
 • ExpressVPN ayrıca kullanıcılarına Akıllı DNS proxy sunucuları VPN’yi desteklemeyen cihazlarda yapılandırılabilen Bu içerir PS4, Xbox One, Roku ve Akıllı TV’ler.

ExpressVPN’i cihazınıza yükleme

Şimdi ne olduğunu gördün ExpressVPN bunu yapabilir, cihazınıza nasıl yükleyebileceğiniz ve Amazon Prime HTTP Proxy hatasını nasıl önleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Şuraya gitmek için ExpressVPN web sitesine gidin: kayıt ol ya da hesap oluştur.
 2. Sonraki, indir ve yükle uygulamayı doğrudan web sitesinden veya cihazınızın uygulama mağazasından.
 3. Kurulum tamamlandığında, başlatmak hizmet ve oturum aç hesabınıza.
 4. Şimdi, hedef bölgenizde bulunan bir sunucuya bağlanın. Örneğin, Amerikan Amazon Prime Video’yu izlemek istiyorsanız, ABD’den bir sunucuya bağlanma.
 5. Bağlantı kurulduğunda, ExpressVPN orijinal IP adresinizi değiştirin Amerikalı biriyle oradaymış gibi görünmesini sağlayın.
 6. Bu, Amazon Prime USA üzerindeki engellemeyi kaldır ve o bölgedeki diğer tüm kısıtlanmış web siteleri.

En İyi ExpressVPN Alternatifleri

Test ettiğim diğer VPN’ler çok kötü değildi. Onlar hala iyi bir seçim, ama onlar kadar ölçmek değil En iyi Amazon Prime Video VPN’si olarak ExpressVPN. Diğerlerini kontrol etmekte özgürsünüz; işte liste.

Akıllı DNS Proxy ile Amazon Prime HTTP Proxy Hatasını Düzeltme

VPN yönteminin hayranı değil misiniz? O zaman belki Akıllı DNS proxy’lerini denemelisiniz. Bu araçlar, tıpkı VPN’ler gibi coğrafi kısıtlamaları atlayabilir, ancak fark yalnızca yeniden yönlendirmeleridir bağlantınızın bir parçası. Bu bölüm konumunuzun etrafında döner.

Ancak, cihazınıza bir Akıllı DNS proxy kurmadan önce hatırlamanız gereken birkaç şey vardır:

 • Akıllı DNS proxy sunucuları saklamayın veya değiştirmeyin IP adresiniz. Onlar ayrıca şifreleme çevrimiçi etkinliğiniz.
 • Akıllı DNS hizmetini, Android akıllı telefonlar, iPhone, iPad, Akıllı TV’ler, Xbox, PS3 / PS4, Mac, PC, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku ve Chromecast. 
 • İSS’niz kullanıyorsa düzgün çalışmazlar DNS kaçırma veya Şeffaf Proxyler.
 • Etkilemezler veya bağlantı hızınızı yavaşlatın.

İyi bir Akıllı DNS proxy hizmeti istiyorsanız, tavsiyelerimi alın ve Unlocator. Üzerindeki engellemeyi kaldırabileceksiniz 200 kanal sevmek Amazon Prime Video, Hulu, HBO Go, Gösteri Zamanı, BBC iPlayer, ITV, ve daha fazlası.

Ve onların 7 günlük ücretsiz deneme süresi, size şans tanıdığı için pastanın üzerindeki krema test etmek Herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce servis.

Amazon Prime HTTP Proxy Hatası Nasıl Düzeltilir

Amazon Prime HTTP Proxy Hatası’nı aşmak için yukarıda önerdiğimiz çözümlerden herhangi birini denediniz mi? Nasıl gitti? Halen Amazon Prime ile çalışan bir VPN mi kullanıyorsunuz? Yukarıdaki listeye ekleyebilmemiz için bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me